Vanarium

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Vanarium

Post autor: Naq » śr cze 03, 2009 9:30 pm

„Vanarium” #1
Gdy 18-letnia Iza wyrusza na szkolną wycieczkę nie zdaje sobie sprawy jak bardzo zmieni ją ta podróż. Początkowa sielanka wyprawy w góry skończy się wraz z tajemniczą, potężną eksplozją, która spowoduje wypadek autokaru. Okaleczona dziewczyna ostatkami sił dotrze do jaskini i zniknie w niej na kilka dni. Gdy z niej wyjdzie już nic nie będzie takie samo.
Poznajcie futurystyczny świat „Vanarium” - świat, w którym wysokie technologie przeplatają się ze zdolnościami nadprzyrodzonymi.

Komiks można kupić: TUTAJ
Filmik promocyjny
Przykładowe strony:
01, 02, 03


Obrazek

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » śr cze 03, 2009 10:46 pm

nie powiem... prezentuje się świetnie =D>

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » czw cze 04, 2009 12:17 am

Okładka ładna, środek mi się nie podoba.
No i literówka na przykładowych stronach - nie zachęca.

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 948
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » czw cze 04, 2009 12:09 pm

Całkiem spoko. Graficznie bardzo ładne, niektóre scenerie prezentują się interesująco. Scenariuszowo nie wiadomo, ale na pewno ma to większu potencjał niż kolejne wariacje nt. "Naruto".
Z minusów: rozkład paneli zdecydowanie zbyt chaotyczny. Bardzo sztucznie wyglądające cieniowanie i liternictwo. Może to moja osobiste wrażenie bo nie znoszę tego typu (komputerowego?) cieniowania. O ile tytuł na okładce wpasowany jest nieźle to już loga, nazwiska i numer tomu średnio mi pasują.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości