Dead Not

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Dead Not

Post autor: Naq » sob cze 14, 2008 11:43 pm

Dead Not

Filozofowie od wieków głowią się nad zagadnieniami takimi jak: skąd pochodzimy? Jaki jest sens życia? Czy istnieje życie po śmierci? Dlaczego L nie nosi skarpetek? Kim naprawdę jest Kira? Czym różni się jabłko od arbuza? „Dead Not” jest dziełem, które próbuje znaleźć odpowiedzi na niektóre z tych odwiecznych pytań. Hitohai ujawnia niepoznane dotąd kulisy życia najsławniejszych geniuszy skromnie podpisujących się jedną literką w stylu gotyckim. Jaki jest związek L-a z Bollywoodem? Neara z Doraemonem? Mello z Wróżką Zębuszką? Czy Kwaskoman złapie Kirę? I czy Kira może być... SKARPETĄ?! Tylko w „Dead Not” znajdziecie wiarygodne wytłumaczenie dla tych szokujących zjawisk. The truth is out there...

Format: A5
Oprawa: Zeszytowa
Ilość stron: 60
Data premiery: 20.06.2008
Cena 9.90 zł -->> zamów


Obrazek

**przykładowa strona**
Obrazek

wacek
Status: Offline

Post autor: wacek » ndz cze 15, 2008 11:29 am

Będzie do kupienia w matrasach? Z chęcią bym się zaopatrzył. Zapowiada się ciekawie.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » ndz cze 15, 2008 12:09 pm

Przykladowa strona jest swietna =D>

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz cze 15, 2008 5:37 pm

Jeden z nielicznych zrozumiałych i śmiesznych dowcipów z DN.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz cze 15, 2008 7:05 pm

Już zamówiłam :D to co było na da było rozbrajające :3

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr lip 16, 2008 11:56 pm

Na serwisie tanuki.pl pojawiła się recenzja "Dead Nota", którą możecie przeczytać -> TUTAJ

(poprawiłam tylko linka - dop. ri ^^)
Ostatnio zmieniony czw lip 17, 2008 4:19 pm przez Naq, łącznie zmieniany 2 razy.

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » pt sie 15, 2008 1:40 pm

Pierwszy "dodżin" (dobrze czytam? ^.^''), który mam zamiar kupić. Jak zobaczyłem próbną stronę w Otaku #11, prawie nie padłem ze śmiechu. Jeżeli całe takie jest to super :mrafroamerykanin:

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn sie 18, 2008 12:11 am

Czytałam, ale mi szczerze tylko kilka historyjek przypadło do gustu, reszta taka sobię, ja pożyczyłam, kupować tego nie będę :>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości