Otaku Max Manga

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Otaku Max Manga

Post autor: Naq » czw kwie 10, 2008 7:53 pm

Na sierpień zaplanowaliśmy premierę pierwszego z serii wydań specjalnych magazynu "Otaku". Projekt roboczo nazywany "Otaku Max" ukazywać się ma raz na kwartał i za każdym razem dotyczyć innego z zagadnień: kultury japońskiej, muzyki, gier etc.
Wyjątkiem będzie ukazujący się dwa razy w roku "Otaku Max Manga" promujący prace polskich i zagranicznych artystów. Blisko 300 stronicowa "cegiełka" z kolejnymi rozdziałami mang będzie pierwszym numerem w serii wydań specjalnych.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw kwie 10, 2008 7:56 pm

Hej, to brzmi naprawdę ciekawie ^^ Czy wiadomo jakoś w przybliżeniu kiedy ukazałby się pierwszy nr "Otaku Max" lub "Otaku Max Manga"?

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » czw kwie 10, 2008 7:58 pm

Na sierpień zaplanowaliśmy premierę pierwszego z serii wydań specjalnych magazynu "Otaku"

^^"""

Czyli, na pierwszym, sierpniowym konwencie - Animatsuri [1-3.08], pojawi się "Otaku Max Manga".

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw kwie 10, 2008 8:10 pm

o.o
Sorry, chyba nie umiem czytać ^^"

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 10, 2008 8:11 pm

Świetny pomysł! Naprawdę. Brakowało mi w polsce czegoś typu MangaMix. Nie będą to co prawda moje wymarzone tytuły z krajów dalekiego wschodu, ale zawsze coś, no i będziemy mieli przekrój przez artystów i zawsze się trafi jakaś perełka *_*

Róbcie to na papierze z makulatury, będzie tanio i klimatycznie *_* A każdy tytuł na inny kolor ;D jak w tych wszystkich Shonen Jumpach i innych Be-Boy Goldach 83

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt kwie 11, 2008 3:22 pm

Niceee, wreszcie coś fajnego ^^ Sporo czekałem, na taki pomysł ;)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt kwie 11, 2008 8:20 pm

Popieram pomysł :D
A jaka będzie przybliżona cena takiej cegiełki?

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pt kwie 11, 2008 9:43 pm

Jeszcze nie wiemy konkretnie, ale cena będzie dostosowana do zawartości portfela przeciętnego fana ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt kwie 11, 2008 11:29 pm

Sobie to wyobrażam... " Pinćset złoty, młody kawalerze" :P

PS. Błąd ortograficzny celowy jakby ktoś się czepiał, cyt. z "Chłopaki nie płaczą" ^^


Btw... Tam będą zamieszczane tylko i wyłącznie historyjki/komiksy twórców z polski?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 12, 2008 2:24 am

Ray pisze:cyt. z "Chłopaki nie płaczą" ^^
chyba z Poranka Kojota?;>

Zapowiada sie ciekawie i pewnie sie skusze.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob kwie 12, 2008 8:59 am

Sheril pisze:chyba z Poranka Kojota?;>
My bad :P Te dwa filmy to dla mnie jak jeden, a że ich dawno nie widziałem to się mylę hehe ^^

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » sob kwie 12, 2008 9:09 am

Ray pisze:Btw... Tam będą zamieszczane tylko i wyłącznie historyjki/komiksy twórców z polski?
Niewykluczone, że pojawią się też rysownicy zagraniczni.

LoveMalik
Status: Offline

Post autor: LoveMalik » sob kwie 12, 2008 2:54 pm

Jeśłi cena będzie odpowiednia co do mojej kieszeni to "Max Manga" kupię na pewno. Co do reszty to zależy od tematu.

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » sob kwie 12, 2008 8:38 pm

LoveMalik pisze:Co do reszty to zależy od tematu.
A jaki temat preferujecie? Gry, muzyka, Japonia/Azja?

atanna
Status: Offline

Post autor: atanna » sob kwie 12, 2008 9:41 pm

Japonia/Azja

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » sob kwie 12, 2008 10:26 pm

Hmm, prawie każdy temat powiązany z Japonią, naprawdę. Japońskie gry chyba najmniej, ale raczej też bym kupiła; muzykę na bank by kupiła moja siostra (wielbicielka j-rocka); wydania specjalne o twórczości poszczególnych rysowników - takie rzeczy uwielbiam za samą ich istotę, nie kupiłabym chyba tylko w przypadku twórcy hentaiów xD; itd, itp.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 13, 2008 11:33 am

Ja bym wolał właśnie gry lub ogólnie o Japoni. Muzyki tylko słucham, ale nie interesuje mnie raczej co gdzie i jak.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz kwie 13, 2008 7:01 pm

W gry w ogóle nie gram, nawet w japońskie ^^" Także ten temat jest mi obojętny.
Muzyka - TAK, j-rock i j-pop to moje życie :kawaii: Do tego wszystko co dotyczy Japonii - moda, technologia, język (ha, i tutaj był błąd w jednym artykule w "Otaku" - "zettai" wcale nie jest odpowiednikiem naszego "nigdy", ale to temat na który musiałabym poświęcić więcej niż jedno zdanie ^^"), zachowania i mentalność Japończyków, święta, filmy (dramy *.*)... Tylko żeby to nie był kolejny artykuł o sushi (bo się zrobię głodna xD) ani kwitnącej sakurze ^^"
Ale cokolwiek by to nie było, to pewnie i tak kupię ^^"

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 13, 2008 7:36 pm

Ja bym chciała coś o grach, muzyka nie szczególnie (w sumie to interesuje mnie tylko jeden zespół ^^") oraz różności na temat Japonii :D

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » czw sie 14, 2008 8:42 pm

I co? Było coś na Animatsuri?

Zobaczymy co z tego będzie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość