Nearly

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Nearly

Post autor: Naq » pn mar 17, 2008 5:46 pm

Nearly

Śledztwo w sprawie Kiry trwa. Dowódcy konkurujących ze sobą grup dochodzeniowych zaczynają wątpić w szczerość intencji swojego poprzednika. Niespodziewanie odsłania się drugie oblicze tragedii sprzed lat. Ale chłodna kalkulacja i bezwzględne metody walki pozostają bezużyteczne, gdy sens wykracza poza granicę rachunku prawdopodobieństwa.

Dōjinshi mangi „Death Note” - przewrotna, nostalgiczna opowieść o daremnym poszukiwaniu matematycznej formuły miłości.

Format: A5
Data premiery: 28.03.2008
Zamów: TUTAJ

okładka:
Obrazek

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn mar 17, 2008 6:00 pm

Kolejne doujinshi z DN, które prawdopodobnie trafi na moją półkę ;) Mam nadzieję, że pojawi się na magnificonie...

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pn mar 17, 2008 6:09 pm

Owszem, na MAgni będzie premiera :D

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn mar 17, 2008 6:24 pm

O, to bardzo się cieszę ^^
Swoją drogą szkoda, że ze wszystkich moich ulubionych tytułów na razie w Polsce tylko doujiny z DN się pokazują... Ale nic to, mam nadzieję, że jeszcze doczekam się czegoś, co też przyciągnie moją uwagę ;)

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pn mar 17, 2008 6:37 pm

A jakie doujiny by Cię zainteresowały?

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » wt mar 18, 2008 9:04 am

Silvera pisze:O, to bardzo się cieszę ^^
Swoją drogą szkoda, że ze wszystkich moich ulubionych tytułów na razie w Polsce tylko doujiny z DN się pokazują... Ale nic to, mam nadzieję, że jeszcze doczekam się czegoś, co też przyciągnie moją uwagę ;)
To dorwij autorki i zaprezentuj, zainteresuj, skuś tym, co lubisz...

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » wt mar 18, 2008 4:27 pm

Kolejny doujin do DN.. Bardzo dobrze, to jedna z tych serii, do której można zrobić naprawdę ciekawe doujinshi, jeśli się ma pomysł. ^^ Okładka mi się podoba, strony przykładowe już nie tak bardzo, ale za to jakoś spodobał mi się tekst.. A właśnie, to jest Def Nołt, tylko pod innym tytułem, czy coś innego?
Hmm... Co do pytania o komiksy fanowskie do innych serii, to jakoś nic nie przychodzi mi do głowy... Dziwne. O.o' Moje ulubione anime to FMA, ale doujin do tego jakoś mi się nie widzi. Może Naruto, ale na pewno nie w jakichś megapoważnych klimatach.

Edit: Ale toć doujin do Naruto w niepoważnych klimatach już jest... xDD <skleroza> To ja już nie wiem...
Ostatnio zmieniony wt mar 18, 2008 5:53 pm przez Mai-Takeru, łącznie zmieniany 1 raz.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » wt mar 18, 2008 5:01 pm

Ja się już na pw wypowiedziałam odnośnie ulubionych tytułów, by nie robić offtopu xD W tej dziedzinie nie będę na siłę zachęcać do czegoś, co ja bym na 100% kupiła, ale niekoniecznie mogłoby zrobić furorę i zebrać pozytywne recenzje, dlatego się powstrzymuję. Poza tym zawsze to jakieś miłe zaskoczenie... Jak tylko zobaczyłam pierwsze doujinshi z DN to od razu kupiłam, teraz też się nie zawaham ^^

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 19, 2008 7:42 pm

Mai-Takeru pisze:A właśnie, to jest Def Nołt, tylko pod innym tytułem, czy coś innego?
Nie, "Def &#8470;t" Jest zupełnie innym tytułem i ukaże się zapewne w wakacje.
Silvera pisze:Ja się już na pw wypowiedziałam odnośnie ulubionych tytułów, by nie robić offtopu xD
Doujin z "Saiyuki" *______________* znajdź rysowników, którzy by zrobili a na pewno wydamy *______*

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 19, 2008 7:57 pm

fufufu, moje braki Otakowe się zwiększają, nadrobie na Magnifi :D <--- fear me
Naq pisze:znajdź rysowników,
i scenarzystów XD

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 19, 2008 8:21 pm

baka-oni-ri pisze:moje braki Otakowe się zwiększają, nadrobie na Magnifi
Będziemy czekać ;]

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » śr mar 19, 2008 8:35 pm

baka-oni-ri pisze:
Naq pisze:znajdź rysowników,
i scenarzystów XD
Scenariusz to ja mogę napisać (tylko niech potem nikt nie narzeka na walnięte pomysły), ale rysowanie u mnie odpada xD Chyba, że pomęczę o to... Hmm...
Riziaczku...? ^___^

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 19, 2008 8:55 pm

*kaszl* co sie na mnie patrzysz? XDDD już jednego dojina zepsułam, poza tym to by pewnie musiałby być dłuższy niż 20 stron, grzebałabym się z nim rok XD'' ........ GojoxHakkai? :>~

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 19, 2008 9:09 pm

Hai *^^* Wydawnictwo jest za :D

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » śr mar 19, 2008 10:08 pm

O, ja też jestem za Saiyuki, chociaż może nie pairingowe zaraz... xD (z kanonu yaoiowego to chyba tylko Sanzo x Goku lubię)
Ja kcę już Magnificon, żeby się obkupić. D:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 19, 2008 10:22 pm

Dojiny są fajne, ale nie kazdy narysuje dobrze dojina do danej kreski ^^" Ja tam się nie czuję na siłach, żeby dojinować Minekure ^^" Poza tym chciałabym Arowka pociągnąć >_> (głupie to jest, ale dopóki nie skończę Arowa, nie zacznę Zire XD)
Ewentualnie myślę nad TRC ale na pewno nie na wesołych obrotach ^^"

A tak jeszcze a propo propozycji dojinów, chętnie zobaczyłabym oprócz sugerowanego Saiyuki i tych crackowo-gagowych jakieś poważne i głębsze. Z Naruto, tez (i nie ukrywam, że ze dawką slashu, najchętniej <wstaw imię>xNaruto XDDD Sasuke lub Sai np). FF i HP tez :3 why not.
Nearly to humorystyczny dojin, nie?

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » śr mar 19, 2008 10:31 pm

Sanzo x Goku to dla mnie trochę jak shouta wygląda xD Nie, Goku zbyt niewinny i dziecinny jest, a Sanzo... Litości, przecież obowiązuje go chyba celibat ^^" Dla mnie jedyną istniejącą możliwością jest Gojyo x Hakkai, choć niekoniecznie muszą być mocne sceny, wystarczy fakt, że się wysuną na plan pierwszy ^^
Poczekam choćby i rok, byleby ujrzeć coś takiego *_*
Ja kcę już Magnificon, żeby się obkupić. D:
Ja też... Magni niby tak blisko, a tak daleko... Jezu Chryste, 300 zł potrzebuję, jeśli nie więcej... T_T Oprócz mang i tego doujinshi to pewnie masa pierdół mi się spodoba, a jeszcze przecież bilety muszę kupić =/ Chlip, idę napaść na bank albo wygrać w totku...

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » śr mar 19, 2008 10:33 pm

Masz rację, że shouta.. Ale powinnam wspomnieć, że nie lubię yaoi, tylko shounen-ai, więc w takim wymiarze mówię o pairingach. xD Hmm, hmm, a mnie coś mówi, że Nearly własnie poważniejsze... Naq, jak to jest z tym klimatem tam? ^^

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 19, 2008 10:33 pm

baka-oni-ri pisze:Nearly to humorystyczny dojin, nie?
Bynajmniej. Jest hmm... Jest to [jak też wskazuje opis]: "przewrotna, nostalgiczna opowieść o daremnym poszukiwaniu matematycznej formuły miłości"

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 19, 2008 10:40 pm

zmyliła mnie ta przewrotność i matematyczna formuła miłości... zabrzmiało dość abstrakcyjnie i absurdalnie *ri popisała się znajomością trudnego słownictwa*

a w ogóle to zaczynamy offtopować z tym Saiyuki ^^' lepiej skończyć :3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości