Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Cavaliere » pt sty 25, 2019 5:50 pm

Yona XDDDDDDDDD Kisnę w środku, a waneko bylo takie pewne XD
0/3
Yaoi nie kupuje bo za stara jestem na to
Yona jest okej, ciesze się z osobami, które czekaly na te serie! Mi Magi jako tasiemiec wystarczy, mam nadzieje, że yona bedzie dobrze wydana.
Little Witch academia obejrzalam anime, ale czy ktos z was wie czy jest na podstawie mangi?

Co do zapowiedzi, SJG wydało bardzo fajne tytuły, które na pewno będą sie ładnie prezentować. :)
Ostatnio zmieniony pt sty 25, 2019 5:56 pm przez Cavaliere, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony

Nowości od Studia JG

Post autor: Thoreline » pt sty 25, 2019 5:51 pm

Yona a jednak, ale i tak mnie nie interesuję.
Jednotomowym yaoi mówię nie, przejadły mi się, więc podziękuję.
Czarownice wezmę natomiast :), więc 1/3.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: DarkNighty » pt sty 25, 2019 5:58 pm

niksz pisze:
pt sty 25, 2019 5:45 pm
Chociaż tak teraz spojrzałam na format, B6+. Ktoś mógłyby porównać z inną mangą wydawaną przez Studio? Bo wydaję się być dość mała, a szkoda :(
A to nie jest ich standardowy format? Taki jak Shirayuki, ERASED czy Natsume.
Skip Beat!, Cat Street, Magi: Sinbad no Bouken, Love so Life, Hikaru no Go, Kusuriya no Hitorigoto
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Canis
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: Canis » pt sty 25, 2019 6:11 pm

Hehe, Studio podprowadziło księżniczkę Kotkowi. :lol:
Z zapowiedzi nic dla mnie.

Awatar użytkownika
Madness
Adept

Nowości od Studia JG

Post autor: Madness » pt sty 25, 2019 6:26 pm

Dobrze, że w końcu się wszystko wyjaśniło. :wink: Oczywiście biorę Yonę i niecierpliwie czekam na pierwszy tomik. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran

Nowości od Studia JG

Post autor: Mormicc » pt sty 25, 2019 6:32 pm

Czyli jednak :P
Miałem brać Shirayuki, do tej pory jej nie kupiłem i nie zapowiada się, żebym miał to zrobić w najbliższej przyszłości. Z Yoną pewnie będzie tak samo :lol:
Yaoi może, zobaczę jeszcze.
0,5+0,5/3
Mój profil MAL
Kupiłbym: Beastars, Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
Shimanami Tasogare - Dango<3

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: Meliona » pt sty 25, 2019 6:37 pm

Gdy Waneko ją ogłaszało, ona już była od jakiegoś czasu nasza, choć nie mieliśmy podpisanego kontraktu, więc jej nie ogłaszaliśmy i nie mogliśmy nic oficjalnie sprostować. Zamieszanie, które z tego wszystkiego powstało trzeba było niestety długo odkręcać, dlatego dopiero teraz możemy głośno powiedzieć: Yona będzie wydana.
:lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: Canis » pt sty 25, 2019 6:41 pm

Meliona pisze:
pt sty 25, 2019 6:37 pm
Gdy Waneko ją ogłaszało, ona już była od jakiegoś czasu nasza, choć nie mieliśmy podpisanego kontraktu, więc jej nie ogłaszaliśmy i nie mogliśmy nic oficjalnie sprostować. Zamieszanie, które z tego wszystkiego powstało trzeba było niestety długo odkręcać, dlatego dopiero teraz możemy głośno powiedzieć: Yona będzie wydana.
:lol:
Moja reakcja:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
niksz
Adept

Nowości od Studia JG

Post autor: niksz » pt sty 25, 2019 6:42 pm

DarkNighty pisze:
pt sty 25, 2019 5:58 pm
niksz pisze:
pt sty 25, 2019 5:45 pm
Chociaż tak teraz spojrzałam na format, B6+. Ktoś mógłyby porównać z inną mangą wydawaną przez Studio? Bo wydaję się być dość mała, a szkoda :(
A to nie jest ich standardowy format? Taki jak Shirayuki, ERASED czy Natsume.
Szczerze, nie mogę właśnie znaleźć informacji na ten temat, więc nie jestem pewna :/ W zapowiedziach Śnieżki itd nie było podawanego formatu
Daiya no ace * Kingdom * Detective Conan * Arslan senki * Nisekoi * Tokyo ESP * Shaman King KZB Wiem, wiem. Krótkich serii to ja nie czytam :P

Nelinnor
Adept

Nowości od Studia JG

Post autor: Nelinnor » pt sty 25, 2019 6:49 pm

Oj, ale słabo, 0/3. Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak się zawiodłem, mam nadzieję że to nie wszystkie nowości na Pyrkon. Yona to był dzisiaj niemal pewniak, ale niestety nie dla mnie, BL odpada, a krótkie mangowe adaptacje anime mnie nie interesują, nic to nie wnosi, nikomu to niepotrzebne, nie widzę sensu w zapychaniu planu wydawniczego takim czymś kiedy w kolejce stoi tyle dobrych mang.
Cavaliere pisze:
pt sty 25, 2019 5:50 pm
Little Witch academia obejrzalam anime, ale czy ktos z was wie czy jest na podstawie mangi?
Jak wyżej, niestety to tylko krótka adaptacja. Anime było pierwsze, film z 2013 roku, ostatnia edycja TV to bardziej rozbudowana wersja, ta manga powstała gdzieś pomiędzy, chwilę przed serią TV i z tego co widzę w miarę się pokrywa. Pewnie będzie to kilka pierwszych odcinków i tyle.

Awatar użytkownika
Ogi

Nowości od Studia JG

Post autor: Ogi » pt sty 25, 2019 7:00 pm

Yone wezmę, bo lubię i chętnie zobaczę ciąg dalszy tej opowieści, a skanów nie czytam. LWA też lubię, ale ile razy można oglądać alternatywne wersje tej samej historii :lol: Z tego co widzę na malu to nie jest powiązane ani z serią tv, ani z wcześniejszymi krótkometrażówkami. Tak więc pewnie zastanowię się bliżej premiery, bo to w sumie tylko trzy tomy.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: DarkNighty » pt sty 25, 2019 7:24 pm

Studio JG pisze:Ja: Miałam maleńką nadzieję na powiększony format. Patrząc jednak na pozytywy (gdzie już największą zaletą jest samo wydanie Yony :D), przynajmniej manga będzie pięknie wyglądała koło Shirayuki na półce. I jak już o tym piszę... Proszę (mam nadzieję, że czytacie komentarze), zróbcie coś z grzbietem. Jeśli będzie biały z czerwonymi napisami, to będzie się strasznie zlewał ze Śnieżką. Jestem pewna, że nie tylko ja będę miała te dwie serie koło siebie na półce. Pomyślcie o pięknej czerwieni <3
Studio JG: W kwestii grzbietów - tego jeszcze nie jesteśmy w stanie powiedzieć, bo czekamy na materiały, żeby zrobić projekt, ale chyba nie będą białe :) Format powiększony odrzuciliśmy, bo Yona to dość tasiemcowaty szojek, który dużo ludzi z różnym budżetem będzie chciało nabyć, nie ma co podnosić ceny - nasz format standardowy też nie jest znowu taki mały. :)
niksz, więc standardowy format :)
Skip Beat!, Cat Street, Magi: Sinbad no Bouken, Love so Life, Hikaru no Go, Kusuriya no Hitorigoto
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
niksz
Adept

Nowości od Studia JG

Post autor: niksz » pt sty 25, 2019 7:32 pm

DarkNighty pisze:
pt sty 25, 2019 7:24 pm
Studio JG pisze:Ja: Miałam maleńką nadzieję na powiększony format. Patrząc jednak na pozytywy (gdzie już największą zaletą jest samo wydanie Yony :D), przynajmniej manga będzie pięknie wyglądała koło Shirayuki na półce. I jak już o tym piszę... Proszę (mam nadzieję, że czytacie komentarze), zróbcie coś z grzbietem. Jeśli będzie biały z czerwonymi napisami, to będzie się strasznie zlewał ze Śnieżką. Jestem pewna, że nie tylko ja będę miała te dwie serie koło siebie na półce. Pomyślcie o pięknej czerwieni <3
Studio JG: W kwestii grzbietów - tego jeszcze nie jesteśmy w stanie powiedzieć, bo czekamy na materiały, żeby zrobić projekt, ale chyba nie będą białe :) Format powiększony odrzuciliśmy, bo Yona to dość tasiemcowaty szojek, który dużo ludzi z różnym budżetem będzie chciało nabyć, nie ma co podnosić ceny - nasz format standardowy też nie jest znowu taki mały. :)
niksz, więc standardowy format :)
Oo, czyli jednak. Z jednej strony troszkę szkoda, ale z drugiej jest to zrozumiałe. W każdym razie dzięki za info ^^
Daiya no ace * Kingdom * Detective Conan * Arslan senki * Nisekoi * Tokyo ESP * Shaman King KZB Wiem, wiem. Krótkich serii to ja nie czytam :P

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran

Nowości od Studia JG

Post autor: Alzea » pt sty 25, 2019 7:51 pm

A ja dalej kminie czy SJG czy kontynuowac wydanie angielskie...

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: Itachi Uchiha » pt sty 25, 2019 8:10 pm

Alzea pisze:
pt sty 25, 2019 7:51 pm
A ja dalej kminie czy SJG czy kontynuowac wydanie angielskie...
I to jest świetne pytanie. Ja postanowiłem iż zamówię sobie preordera na trzy pierwsze by zobaczyć czy warto [najbardziej zależy mi tylko na tych dodatkach :P ], a czy będę dublował to szczerze sam nie wiem, mam już 15 tomów [16 właśnie dziś został wysłany]...
Także gratuluję tym, którzy cierpliwie wyczekiwali tego dnia. :angel:

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran

Nowości od Studia JG

Post autor: Alzea » pt sty 25, 2019 8:11 pm

No ja mam 11 i tak sie zastanawiam, zamowie moze preorder i zobacze... :>

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: miaka88 » pt sty 25, 2019 8:59 pm

Z chęcią wezme Yone bo z tych trzech długich shoujo to ona do mnie przemawia. Nawet kiedyś przeczytałam wszystkie skany po polsku a potem czytałam po angielsku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
Fanatyk

Nowości od Studia JG

Post autor: Yuriko » pt sty 25, 2019 9:01 pm

Podejrzewałam, że SJG wyda Yonę. Już się nie mogę doczekać premiery :D Dla mnie 2/3, yaoi sobie jeszcze zgarnę :)

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: Reviolli » pt sty 25, 2019 9:22 pm

Ja zastanowię się na yaoicem.
LWA raczej nie, jeśli to adaptacja anime to chyba nie ma sensu, bo raczej nie będzie lepsze.
Yona to nie moja bajka.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife

Nowości od Studia JG

Post autor: miaka88 » pt sty 25, 2019 10:06 pm

Ciekawe jak zrobią z pierwszymi 11 tomami Yony. Zostawią jako paski czy tak jak w wydaniu angielskim?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”