Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
yanek
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: yanek » śr gru 05, 2007 1:13 pm

Już ósmego grudnia na Ecchiconie swoją premierę będzie miało sześć tytułów z wydawnictwa Studio JG.
  • »magazynu Otaku nr 8 - W tym numerze z uwagą przyglądamy się dwóm bardzo poczytnym tytułom, jakimi niewątpliwie są "XXXholic" oraz "Tsubasa Chronicle". Dla fanów grania ciut mniej mrocznego i ciut bardziej tanecznego niż utwory zwykle opisywane w „Otaku”, przyszykowaliśmy artykuł o "Interstella 5555" - musicalu anime z niesamowitą muzyką zespołu Daft Punk. Pozostając częściowo w klimatach muzyki zerkniemy na "Gravitation" i odpowiemy na pytanie czemu przeciwieństwa tak mocno się przyciągają. Ponadto zgłębimy fenomen Hikikomorich - japońskich otaku (i nie tylko!), których (prawie, że) zabija kontakt ze świeżym powietrzem!
    »Meago Saga Sketchbook - Blisko 70 stron z niepublikowanymi dotąd szkicami jakie powstały podczas prac nad pierwszym i drugim tomikiem serii.
    »Podstawy języka japońskiego - zeszyt pierwszy - Pierwszy zeszyt serii jaką przygotowywujemy wspólnie z Fundacją Krzewienia Kultury Japońskiej Sakura. Ta część to pełen zbiór tablic do ćwiczenia hiragany i katakany.
    »AKATSUKISS #1 - Pierwszy tomik serii Akatsukiss, będącej zręczną parodią Naruto... i nie tylko :)
    »Chary Porter i sezon polowań na czarownice - Bezspoilerowa satyryczna odpowiedź na znaną serie książek o młodym czarodzieju z błyskawicą na czole.
    »Undead Fairy Tales - Troszkę spóźnione - ale lepiej późno niż wcale otrzymać tomik pełny mroku, krwi, groteski i pożądania. Wampiry już czają się za okładką...
Co wy na to?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr gru 05, 2007 7:47 pm

yanek pisze:Co wy na to?
Hmm... Otaku na 100% kupie, Meago też ;] Akatsukiss raczej nie ( nie lubie naruto -.-), harrego też nie trawie, a klimat ostatniego to nie mój. Ale fajnie, że coś się dzieje :] 40% z tego kupie xD Szczególnie, że mam kase z komórki *.*

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 05, 2007 8:22 pm

Pewnie tylko Otaku, jak mi zostanie cos kasy. A to jest raczejw atpliwe, bo pozamawialem tyle rzeczy, ze az strach na saldo konta patrzec :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » wt gru 11, 2007 10:35 pm

Koniecznie Akatsukiss i Portera. Te pierwsze bawiło mnie cholernie, nawet jak nie kojarzyłam postaci, a jak poznałam, bawi tym bardziej.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt gru 11, 2007 11:29 pm

ja się na to nie rzucę (no money), zresztą na Iszy ogien idzie UFT a potem chyba sketchbook :3


EDIT:
Od drugiego stycznia przy zamawianiu produktów ze sklepiku Otaku.pl zmianie ulegają stawki za przesyłki. Dotychczasowe stawki zostały zastąpione stawkami opartymi na nowym cenniku Poczty Polskiej.
Od teraz wszystkie zamówienia złożone wdg. nowych zasad wysyłane będą w tzw. kopertach bąbelkowych (nie dotyczy to pojedyńczych egzemplarzy magazynu Otaku wysyłanych w ramach prenumeraty - te wciąż wysyłane będą w zwykłych kopertach).

W najbliższy weekend system wysyłkowy przejdzie rewolucje. Wprowadzony zostanie system automatycznie księgujący wpłaty, dzięki automatyzacji procesu wysyłki będziecie powiadamiani o zmianie statusów wysyłek drogą mailową. Do końca stycznia uruchomimy system magazynowy który pozwoli nam informować o dokładnym terminie realizacji zamówienia.
A ponieważ jesteśmy już po remanencie...
Witamy początek Nowego Roku promocją!
Wietrzymy magazyn i robimy porządki na półkach!

Tylko teraz masz szansę na nawet 15% upust na wszystkie artykuły!

Więcej szczegółów w koszyku podczas składania zamówienia!
No, sądze że warto skorzystać, by uzupełnić braki :D


*****

W zapowiedziach Cesary#2 *_* Ja tam się cieszę :D

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pt sie 05, 2011 8:46 pm

A ja odkopię temat i skopiuję ze strony studia jg:
Mamy potwierdzone publikacje dwóch nowości: „Heart no Kuni no Alice” oraz „The Innocent”, które ukażą się jeszcze w tym roku. Mamy też potwierdzone kolejne wydania serii: „Drug-On” oraz „Tokyo Toy Box”. W kolejce czekają „Hetalia” #4 oraz kolejne mangi, o których będziemy informować na bieżąco (w najbliższym czasie będą to dwie serie shōjo, jedna josei i jedna shōnen).
Na yatta można już zamawiać prenumeraty. Muszę się pożegnać z kasą bo Alicja i Drug-On na pewno wylądują w koszyku. :D Cieszę się ,że wydawnictwo zaczyna się rozkręcać i publikować więcej tytułów. Teraz tylko czekać.
Obrazek

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt sie 05, 2011 10:09 pm

O, z przyjemnością kupię* :)
*jak się pojawi całość, hehe :p

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt sie 05, 2011 10:31 pm

Kusząca jest ta prenumerata Alicji :> Od września dostaje w pracy podwyżkę, więc może się skuszę :mrgreen: 2 serie shojo i josei? :O To już zrezygnowali z jednotomówek?

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob sie 06, 2011 10:27 am

Sonia pisze:Kusząca jest ta prenumerata Alicji :> Od września dostaje w pracy podwyżkę, więc może się skuszę :mrgreen: 2 serie shojo i josei? :O To już zrezygnowali z jednotomówek?
Pewnie to krótkie serie max 6,7 tomów.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob sie 06, 2011 1:52 pm

Drug-on tom 2 - tak!!!
The Innocent - tak :)
Alicja - może, jak wydadzą całość, czyli za kilka lat ;P

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob sie 06, 2011 2:48 pm

Sonia pisze:Kusząca jest ta prenumerata Alicji :> Od września dostaje w pracy podwyżkę, więc może się skuszę :mrgreen: 2 serie shojo i josei? :O To już zrezygnowali z jednotomówek?
Z facebooka:
Prócz "The Innocent" wyjdzie jeszcze krótka seria shonen. Jeśli chodzi o okładkę "Alice", to tomik jest normalnych rozmiarów, ale grafika na okładce jest po prostu ustawiona poziomo.

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » sob sie 06, 2011 5:15 pm

Jednotomówki też będziemy mieć :)

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob sie 06, 2011 8:22 pm

a te shojki to będą jedno tomówki czy więcej?
Obrazek

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » ndz sie 07, 2011 12:54 pm

Akiho pisze:a te shojki to będą jedno tomówki czy więcej?
Mam nadzieję, że jednotomówki T.T

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » śr sie 24, 2011 2:31 pm

Na facebooku pojawiła się kolejna zagadka- tym razem chodzi o mangę Otome Youkai Zakuro! Ja się cieszę bo bardzo lubię i mangę i anime:)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr sie 24, 2011 10:18 pm

Nie lubie japońskiego folkloru ;x więc jestem raczej zawiedziona tą pozycją...

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw sie 25, 2011 10:04 am

nie ty jedna hanyo walczące z demonami? trochę dziwne cóż 1 tom na spróbowanie nie zaszkodzi...
Obrazek

BlueAnnie
Status: Offline

Post autor: BlueAnnie » pt sie 26, 2011 7:51 pm

Otome Youkai Zakuro... przydało by się najpierw dokończyć oglądanie anime, bo już średnio pamiętam, o co tam chodziło :P Jednak zdaje się, iż tytuł traktuje o youkai, więc znając życie pewnie się skuszę... chociaż coś nie jestem pewna czy ta manga rzeczywiście wyjdzie, na razie nic nie potwierdzili, więc nie wiadomo nawet czy mają licencję, a jeśli jeszcze nie, to czy rzeczywiście ją zdobędą... (przypadek Kuro mówi tu sam za siebie). JG ostatnimi czasy mają sporo tych zapowiedzi, czyżby próbowali przebić Waneko w ilości nowości? :P

Itan-sha
Status: Offline

Post autor: Itan-sha » pt sie 26, 2011 8:27 pm

BlueAnnie pisze: JG ostatnimi czasy mają sporo tych zapowiedzi, czyżby próbowali przebić Waneko w ilości nowości? :P
Mam tylko nadzieję, że będą w miarę regularnie wydawać.

Alice będę z pewnością kupię, a Otome Youkai Zakuro pierwszy tom żeby zobaczyć czy warto. W sumie lubię takie klimaty, więc pewnie mi się spodoba :wink:

Tai16
Status: Offline

Post autor: Tai16 » czw wrz 01, 2011 10:31 am

Studio JG poinformowało na swoim profilu w serwisie facebook o premierze Tokyo Toy Box #1 która nastąpi 15 września oraz Axis Power Hetalia #4 w listopadzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości