Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz sty 08, 2012 12:18 am

Ciekawe co z TTB #2!

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » ndz sty 08, 2012 8:43 am

TTB 2 jest zapowiedziane na styczeń, z tego co pamiętam.
Zapytałem na FB, co z zapowiedziami, ciekawe czy odpowiedzą :P

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz sty 08, 2012 12:03 pm

A rzeczywiście, to w jakiś zły adres musiałem wchodzić bo pokazywało mi, że podana strona nie istnieje i sobie od razu pomyślałem "oho, zaczyna się, sprawa zatajona, że TTB #2 miało kiedykolwiek się pojawić!". W takim razie czekam :>

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » ndz sty 08, 2012 12:08 pm

Ja z kolei jestem ciekawa, co z trzecim tomem "Drug-on'a"... Drugi wyszedł na początku listopada. Licząc trybem dwumiesięcznym (tak, też w to nie wierzę :roll:), następny tomik powinien pojawić się w styczniu. A tu ani widu, ani słychu. Nawet żadnych zapowiedzi nie ma, nawet okładki w ich sklepie internetowym:(.

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » pn sty 09, 2012 12:08 am

telajel pisze:Mnie nasuwa się pytanie co z ,,Otome youkai zakuro'' obiecaną na grudzień 2011?
Na Tanuki w zapowiedziach jest pierwszy tom zaplanowany na styczeń jakby co. Nie wiem jak się to odnosi do innych źródeł.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt paź 19, 2012 1:41 pm

Tak, już niedługo pojawią się zapowiedzi nowych serii, które będziemy wydawać. Mamy dla Was kilka niespodzianek smile
Z Facebooka,St.JG zawsze zaskakuje mnie nowymi tytułami,mam nadzieje że tym razem będę pozytywnie zaskoczona :)

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » pt paź 19, 2012 3:03 pm

Ledwo zaczeli wyrabiać się z terminarzem, a już szykują się do nowych tytułów. No ale zobaczymy. Mam nadzieję, że wydadzą coś ciekawego, bo jak na razie ich tytuły mi się bardzo podobają.

Off-topic. Chociaż ostatnio załapali u mnie dużego minusa za zmianę materiału obwoluty w II tomiku Vassalorda. Na okładce zostają odciski palców, a na zgięciach papier się przeciera i pozostają brzydkie szare przetarcia. Jakby im kurna przeszkadzał ten matowy z jedynki. :roll:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt paź 19, 2012 3:27 pm

Tsa zmiany materiałów są częste u JG, w ogóle nie wiem dlaczego... podobnie było z Drug-onem, acz tam chodziło o papier, nie okładke... Póki co Alicja się tego ustrzegła, zobaczymy co z Zakuro.
Ja się tam nie dziwie, że nowe tytuły będą podawać :P Drug-on 4 się zbliża, a po nim tylko jeden tom, Alicji już tylko 2, TBB już zakończone, Stigmaty również tylko jeden tom... Na początku 2013 powinni już zacząć wydawać coś nowego :P mam nadzieję, że będę zadowolony z ich wyboru^^

Tai16
Status: Offline

Post autor: Tai16 » pt paź 19, 2012 8:24 pm

Studio JG się ostatnio coraz bardziej rozwija pozytywnie. Co rusz jakieś nowe pozycje, mangi wychodzą w ustalonych przez nich terminach, a pamiętam jak jeszcze rok temu trzeba było czekać miesiącami na wydanie jakiegoś tomiku. Ciekawe co to będą za tytuły.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt paź 19, 2012 9:24 pm

Mam tylko nadzieję, że tomiki będą wychodzić regularnie.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pt paź 19, 2012 9:32 pm

A ja mam nadzieję, że to będzie coś ciekawego, bo praktycznie nic w ich ofercie do tej pory mnie nie zainteresowało. (poza planowanym TTB)

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob paź 20, 2012 8:33 pm

Małe info z Otakonu :) Studio JG zamierza wyjść z kilkoma nowymi tytułami w 2013, tyle że będą to mangi skierowane głównie do dziewczyn, ew. dla obu płci.

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » sob paź 20, 2012 8:43 pm

Jeżeli dla dziewczyn to sie cieszę :) przyoszczędzę trochę kasy :mrgreen:

Shinri
Status: Offline

Post autor: Shinri » sob paź 20, 2012 8:52 pm

Czyżby jakieś yaoice?

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob paź 20, 2012 8:55 pm

Shinri pisze:Czyżby jakieś yaoice?
Nie wykluczam takiej możliwości :) W sumie, ja bym się tam cieszyła.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » sob paź 20, 2012 9:15 pm

Ja bym się najbardziej cieszyła z kolejnych tytułów z uniwersum Alicji :mrgreen:
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » sob paź 20, 2012 9:44 pm

Sayuki78 pisze:
Shinri pisze:Czyżby jakieś yaoice?
Nie wykluczam takiej możliwości :) W sumie, ja bym się tam cieszyła.
Tu bym był ostrożny. Rynek powoli przesyca się gejmangami - Kotori do końca roku chce bodaj dwie wydać. Raczej shojo lub coś podchodzące pod shonen-ai, na h/c yaoi bym tu nie liczył.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob paź 20, 2012 9:53 pm

I wcale nie liczę na żadnego hardcora :) Po prostu nie miałabym nic przeciwko "gejmangom", choć i bez tego jakoś przeżyję :3

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob paź 20, 2012 10:32 pm

Sayuki78 pisze:tyle że będą to mangi skierowane głównie do dziewczyn, ew. dla obu płci.
cóż, czemu nie...
Ajsza pisze:Ja bym się najbardziej cieszyła z kolejnych tytułów z uniwersum Alicji :mrgreen:
jak wyżej :P

Studio JG wybiera specyficzne szojki. które nawet mi pasują i to czasami bardzo. Acz niezależnie od domysłów, zawsze czekam na informacje o nowych tytułach z oczekiwaniem :D

Shinri
Status: Offline

Post autor: Shinri » sob paź 20, 2012 10:35 pm

W sumie racja.Do końca roku już będzie parę pozycji spod tych gatunków.Shojek na naszym rynku jest dośc sporo.Myślę, że wydadzą jakąś komedie szkolną z romansem lub shonen-ai.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości