Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kuroneko » pt wrz 04, 2020 4:43 pm

Jestem zadowolona z kolejnego festiwalu. Dwie mangi i tak bym brała, więc dodatkowe karty są mile widziane. Co do trzeciej, to zdecyduje z tych tytułów, do których nie byłam jeszcze do końca przekonana.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Archerito » pt wrz 04, 2020 4:47 pm

Kakaladze pisze:
pt wrz 04, 2020 4:15 pm
Skoro mu się to opłaca to to robi, widocznie w excelu wyszło że na tym sporo zarabiają i tyle. Jak dla mnie mogą robić i festiwal co miesiąc, co za różnica żeby się tym tak emocjonować Archerito.
Opłaciło mu się raz. Kiedy takie akcje spowszednieją to szybko się skończą. Po prostu nie cierpię takiego marketingowego bulshitu.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kakaladze » pt wrz 04, 2020 5:11 pm

Archerito, Ale to jest ich sprawa ich biznes, czym ty się tak emocjonujesz. Promocja jak promocja.
Obrazek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: dehirak » pt wrz 04, 2020 5:33 pm

Podobał mi się ostatni festiwal - przyjemnie było obejrzeć filmik z wypowiedziami szefa, redaktorki, tłumaczy. Taki czas z kawusią przed ekranem ^^ Co do promocji - uważam, że każda okazja jest dobra, jeśli mam ochotę coś kupić. Bo i tak bym to zrobiła, ale łatwiej się ogarnąć, przejrzeć na co mi się kończą prenumeraty, czy coś mnie zaciekawiło ostatnio (na co nie mam prenumerat) i uzupełnić biblioteczkę właśnie wtedy.
(Ale jestem typem, który z wszystkich wycieczek przywozi breloczki :P. Totalnie festiwalowym.)
Jeśli poza promocjami i pocztówkami będzie można jeszcze coś ciekawego zobaczyć na youtube, i jeśli z powodu festiwali Studio JG będzie serwowało dużo premier mangowych i zapowiedzi kolejnych, to jestem za :D
Nie miałabym nic przeciwko podobnej imprezie Wanekowej, JPFowej czy dowolnej innej. I łączonej też.
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Sebek » pt wrz 04, 2020 5:46 pm

dehirak pisze:
pt wrz 04, 2020 5:33 pm
Podobał mi się ostatni festiwal - przyjemnie było obejrzeć filmik z wypowiedziami szefa, redaktorki, tłumaczy. Taki czas z kawusią przed ekranem ^^ Co do promocji - uważam, że każda okazja jest dobra, jeśli mam ochotę coś kupić. Bo i tak bym to zrobiła, ale łatwiej się ogarnąć, przejrzeć na co mi się kończą prenumeraty, czy coś mnie zaciekawiło ostatnio (na co nie mam prenumerat) i uzupełnić biblioteczkę właśnie wtedy.
(Ale jestem typem, który z wszystkich wycieczek przywozi breloczki :P. Totalnie festiwalowym.)
Jeśli poza promocjami i pocztówkami będzie można jeszcze coś ciekawego zobaczyć na youtube, i jeśli z powodu festiwali Studio JG będzie serwowało dużo premier mangowych i zapowiedzi kolejnych, to jestem za :D
Nie miałabym nic przeciwko podobnej imprezie Wanekowej, JPFowej czy dowolnej innej. I łączonej też.
+1
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » pt wrz 04, 2020 6:34 pm

3 tytuły i tak miałem już zamówione, na 4 czekam aż kasa się pojawi na koncie... Karty będą miłym dodatkiem :D Ciekawi mnie co tym razem wymyślą jako atrakcje :o

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: dejikos » pt wrz 04, 2020 7:13 pm

Uuu, teraz muszą to być mangi w prenumeracie... To chyba dla mnie największy ból :D
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kibiusz » pt wrz 04, 2020 7:23 pm

Mam 3 prenumeraty, więc fajnie, że się załapię przy okazji.Nad dwoma kolejnymi tytułami się zastanawiam, ale chyba rabat na gildii wygra. Choć jeśli zaoferują ładne grafiki i ciekawe dodatki, to może się skuszę, ale nie czuję większej presji. Ja to widzę jako ciekawą inicjatywę, by zachęcić do kupowania bezpośrednio u wydawnictwa. Choć przyznam, że na mnie bardziej niż jakieś dodatki działają większe rabaty lub twarda oprawa.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Yuriko » pt wrz 04, 2020 7:25 pm

Archerito pisze:
pt wrz 04, 2020 4:11 pm
Chudy zwęszył piniądz i teraz będzie srał festiwalami na lewo i prawo.
Raczej wątpię, skoro mówili, że nie będzie jakiś większych nowości do Pyrkonu.

Ja tam się cieszę z tego, ale jeszcze nie wiem jakie prenumeraty wezmę. Czekam na dodatki.

Awatar użytkownika
Narii
Adept
Posty: 109
Rejestracja: śr sie 14, 2019 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Narii » pt wrz 04, 2020 7:51 pm

Mnie interesowały tylko Jumyo i Haru no Noroi, ale jeśli dodatki mi się spodobają to na pewno dobiorę coś trzeciego. Osobiście uwielbiam takie promocje - przede wszystkim za to, że przełamują nudę :D No i jestem też straszną gadżeciarą, ale to już swoją drogą xD

No i... jak Studio znalazło w robieniu takich festiwali dobry pieniądz, to przecież tylko na plus - kasa na nowe licencje nie bierze się znikąd, a jeśli dzięki temu szybciej wydadzą mangi, które mnie najbardziej interesują, to nie będę narzekać :roll:

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Canis » pt wrz 04, 2020 8:14 pm

Kibiusz pisze:
pt wrz 04, 2020 7:23 pm
Choć przyznam, że na mnie bardziej niż jakieś dodatki działają większe rabaty lub twarda oprawa.
Mam tak samo. U mnie dodatki lądują zwykle gdzieś głęboko w szufladzie (wyjątek stanowi podkładka pod kubek - jej używam). Żeby mnie namówić do zrezygnowania z rabatu, potrzeba czegoś więcej niż limitowany kawałek papieru.

Awatar użytkownika
sergeron
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 02, 2017 5:59 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: sergeron » pt wrz 04, 2020 9:24 pm

dejikos pisze:
pt wrz 04, 2020 7:13 pm
Uuu, teraz muszą to być mangi w prenumeracie... To chyba dla mnie największy ból :D
Na ostatnim festiwalu też musiały być, żeby dostać karty. Chodzi po prostu o to, żeby zamówić pierwsze tomy (u nich prenumeraty to po prostu preordery). Nie trzeba brać więcej niż pierwszego tomu. To, że w przykładzie było, że Pięcioraczki od 1 do 5 to tylko przykład, że w niej jest pierwszy tom.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: dejikos » pt wrz 04, 2020 10:54 pm

sergeron pisze:
pt wrz 04, 2020 9:24 pm
Na ostatnim festiwalu też musiały być, żeby dostać karty.
Nie. Liczyły się też pierwsze tomy festiwalowych nowości, kiedy zeszły z prenumerat (wtedy nazywają to przedsprzedażą na yatta). Mangi mają rabat, ale nie mają dodatków.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Gokiburi
Wtajemniczony
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Gokiburi » sob wrz 05, 2020 12:00 am

Tym razem z festiwalowych tytułów interesuje mnie tylko jeden, a nie jestem kolekcjonerem kart więc na siłę nie będę niczego dobierać. :?

Awatar użytkownika
Elaine
Adept
Posty: 148
Rejestracja: śr gru 19, 2018 8:38 pm
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Elaine » ndz wrz 20, 2020 1:30 pm

Akcja jest mi obojętna. Chociaż interesuje mnie aż pięć serii, nie kwapię się do udziału w niej :P Tak jak Alzea wolę rabaciki na gildii :)
Avatar: picrew.me

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KAWAIILOVE » wt paź 06, 2020 4:28 pm

Niech mi ktoś to wytłumaczy:
Czy jeśli zamówię z tych premier październikowych tylko dwie prenumeraty na pierwsze tomy to otrzymam kart kolekcjonerskie do obu tytułów czy będę musiała obejść się smakiem?

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » wt paź 06, 2020 4:32 pm

Obejść się smakiem. By dostać karty musisz dokupić jeszcze jedną prenumeratę :(

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Sebek » wt paź 06, 2020 4:47 pm

KAWAIILOVE pisze:
wt paź 06, 2020 4:28 pm
Niech mi ktoś to wytłumaczy:
Czy jeśli zamówię z tych premier październikowych tylko dwie prenumeraty na pierwsze tomy to otrzymam kart kolekcjonerskie do obu tytułów czy będę musiała obejść się smakiem?
Musisz wziac jeszcze jeden pierwszy tom zapowiedzianych serii i wtedy otrzymasz trzy karty kolekcjonerskie. Wpadla w oko ta karta z "Beastars"? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KAWAIILOVE » wt paź 06, 2020 5:16 pm

Sebek, No, nie skłamię, że mi się bardzo spodobała :lol:

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Sebek » wt paź 06, 2020 5:33 pm

KAWAIILOVE pisze:
wt paź 06, 2020 5:16 pm
Sebek, No, nie skłamię, że mi się bardzo spodobała :lol:
Mnie rowniez :D Jednak wzialem preorder na "Beastars" znacznie wczesniej, jednak teraz jestem jeszcze bardziej zadowolony z zakupu :D Skusisz sie jeszcze na jedna nowosc, aby miec te karte, czy raczej sobie darujesz?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości