Nowości od Studia JG

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: ociesek » pt kwie 09, 2021 10:19 am

I am so stupid... Dzięki! :)
EDIT: Po złożeniu zamówienia również się nie podświetlają. Najwyżej będę reklamował...

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » pt kwie 09, 2021 10:34 am

ociesek, A czym opłacałeś? Znaczy nie interesuje mnie to, ale karty wyświetlą się po zaksięgowaniu wpłaty (po dodaniu komentarza "Zamówienie opłacone")

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: neiki » pt kwie 09, 2021 10:46 am

Może zamawiałeś bez rejestracji? Tak miałam przy poprzednim festiwalu, zamówiłam bez rejestracji i nigdzie mi się nie wyświetlały karty - logiczne, skoro nie ma wtedy zapisanej historii zamówień. Na wszelki wypadek dopytywałam czy na pewno je dostanę, ale nie było problemu, wszystko przyszło.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: ociesek » pt kwie 09, 2021 12:05 pm

Tak, kupiłem bez rejestracji ;) Może to dlatego :)
Trzymam kciuki, że jednak przyjdą :)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kocurzyca » pt kwie 09, 2021 12:16 pm

Karta festiwalowa mnie nie interesuje, chociaż chyba ją dostanę, bo domówiłam GL w zeszłym tygodniu. Nie przepadam za dodatkami albo rzeczami które są grafikami z "rzadnej serii". Na nic mi się to nie przyda.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » pt kwie 09, 2021 12:35 pm

Zawsze możesz sprzedać ;)

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Thoreline » pt kwie 09, 2021 12:36 pm

Karta ładna :angel:, ale nadal tylko jedna nowość mnie interesuję.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Yuriko » pt kwie 09, 2021 12:46 pm

Kocurzyca pisze:
pt kwie 09, 2021 12:16 pm
Nie przepadam za dodatkami albo rzeczami które są grafikami z "rzadnej serii". Na nic mi się to nie przyda.
Tak samo mam. Ile mi się wala zakładek i ulotek od Waneko promujące jakieś konwenty lub z mangopolo, czy polskich pseudo light nowelek xD
Ale karta ładna, chociaż i tak mi na niej nie zależy.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Matii » pt kwie 09, 2021 2:25 pm

Ja mam 7 nowości, więc dostane kartę ale jakby jej nie było to by mi różnicy nie zrobiło. Taki dodatek znikąd jest bo jest dla mnie. Ale może skuszą się na tą kartę jakieś osoby. JG idze dobrze planuje i chyba im się mocno opłacają festiwale.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Ajsza » pt kwie 09, 2021 2:36 pm

Matii pisze:
pt kwie 09, 2021 2:25 pm
Ale może skuszą się na tą kartę jakieś osoby. JG idze dobrze planuje i chyba im się mocno opłacają festiwale.
Ale z drugiej strony - mnie na przykład denerwuje ich ciągły spam na instastories o tym, aż mam ochotę ich przestać obserwować :D
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Matii » pt kwie 09, 2021 2:41 pm

Ajsza, ja ich nie obserwuje już xD Ja raz na jakiś czas wejdę na nich i zobaczę jakie mają posty. Też na Fb dodają to samo i mi to w sumie wystarczy. Ale i tak najszybciej o wszystkim co się dzieje jestem informowany na naszym forum ^^ Nie trzeba mieć ani ig, a ni fb bo tu jest każda ważna informacja. Nawet z aska są.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Bukafo » pt kwie 09, 2021 3:03 pm

Ajsza, ja właśnie już w ogóle nie zaglądam do ich stories, bo w koło Macieju to samo dają, do znudzenia.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Meliona » pt kwie 09, 2021 3:36 pm

Ajsza pisze:
pt kwie 09, 2021 2:36 pm
Matii pisze:
pt kwie 09, 2021 2:25 pm
Ale może skuszą się na tą kartę jakieś osoby. JG idze dobrze planuje i chyba im się mocno opłacają festiwale.
Ale z drugiej strony - mnie na przykład denerwuje ich ciągły spam na instastories o tym, aż mam ochotę ich przestać obserwować :D
W sumie dobra myśl - przestać ich obserwować xD
Przeklikiwanie tych stories to mordęga (zwykle poddaję się już po 3 xD).
Obrazek

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Ajsza » pt kwie 09, 2021 3:44 pm

Matii pisze:
pt kwie 09, 2021 2:41 pm
Ajsza, ja ich nie obserwuje już xD Ja raz na jakiś czas wejdę na nich i zobaczę jakie mają posty. Też na Fb dodają to samo i mi to w sumie wystarczy. Ale i tak najszybciej o wszystkim co się dzieje jestem informowany na naszym forum ^^ Nie trzeba mieć ani ig, a ni fb bo tu jest każda ważna informacja. Nawet z aska są.
Ja zauważyłam kiedyś, że czasem informacje od nich są w pierwszej kolejności właśnie na instagramie, a z racji prowadzonego przeze mnie bloga - chcę mieć jak najszybciej informacje o nowościach ;) Dlatego w ogóle zaobserwowałam ich tam, gdyż mam też ich na fb i tw, oczywiście.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: KubciO » pt kwie 09, 2021 4:41 pm

Kocurzyca pisze:
pt kwie 09, 2021 12:16 pm
"rzadnej serii"
:shock:
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Kocurzyca » pt kwie 09, 2021 6:29 pm

KubciO pisze:
pt kwie 09, 2021 4:41 pm
Kocurzyca pisze:
pt kwie 09, 2021 12:16 pm
"rzadnej serii"
:shock:
Może jednak Bukafo miał rację i ktoś się pode mnie podszywa. :? Idę popełnić seppuku.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2698
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Angu » sob kwie 24, 2021 8:29 am

Jak wygląda u was wysyłka festiwalowych nowości? Mam kupione 4 i dostałam maila o wysyłce 3. I nie wiem teraz czy ktoś zapomniał kliknąć info o wysyłce czwartego tytułu, czy rzeczywiście nie zostało wysłane xD Wszystkie miały iść na ten sam adres ofc
Obrazek

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Archerito » sob kwie 24, 2021 8:34 am

Angu pisze:
sob kwie 24, 2021 8:29 am
Jak wygląda u was wysyłka festiwalowych nowości? Mam kupione 4 i dostałam maila o wysyłce 3. I nie wiem teraz czy ktoś zapomniał kliknąć info o wysyłce czwartego tytułu, czy rzeczywiście nie zostało wysłane xD Wszystkie miały iść na ten sam adres ofc
U mnie duplikowali informację dla każdego tytułu osobno. A jak to wygląda na Yattcie?

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: Alexandrus888 » sob kwie 24, 2021 8:36 am

Dostałam powiadomienia, każde po kolei, że 4 z 5 prenumerat z festiwalu zostały wysłane. Jedno nadal czeka. Czy to znaczy, że nie są one wysyłane razem kurierem?

SJG: Są, są - w dużym uproszczeniu można to nazwać niedoskonałością systemu, przystosowanego do osobnych wysyłek prenumerat, ale ta nieścisłość pojawia się tylko na poziomie powiadomień. Z naszej strony wszystko przyjdzie w jednej paczce. :)
Mi Szaman King jest "nie wysłany", z tego co widziałem to u innych tak samo.

kierr
Posty: 46
Rejestracja: czw lis 26, 2020 8:43 pm
Status: Offline

Nowości od Studia JG

Post autor: kierr » sob kwie 24, 2021 9:30 am

Angu pisze:
sob kwie 24, 2021 8:29 am
Jak wygląda u was wysyłka festiwalowych nowości? Mam kupione 4 i dostałam maila o wysyłce 3. I nie wiem teraz czy ktoś zapomniał kliknąć info o wysyłce czwartego tytułu, czy rzeczywiście nie zostało wysłane xD Wszystkie miały iść na ten sam adres ofc
Mam to samo. Shamana mam jako "niewysłane", a dwie inne nowości jako wysłane
Polecam sprawdzić w zakładce "zamówienia". Mi np. stworzyli 22.04 "osobne zamówienie" z nowościami festiwalowymi i kartami. Na razie mam oczekiwanie na wysyłkę ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości