Akatsukiss

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Akatsukiss

Post autor: Naq » pn lis 12, 2007 6:45 pm

Życie codzienne w organizacji terrorystycznej „Brzask” to podbijanie świata, wyroki śmierci, niezapłacone rachunki za pizzę i ustawiczne kłopoty sercowe. Dōjin autorstwa Vanitachi i Little Lady Punk, z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom mangi „Naruto”, zaś specjalny odautorski dodatek ucieszy tych, którzy już spotkali się z twórczością dziewczyn.

Premiera: 07.12.2007
Ilość stron: ok.200
Format: A5
Typ: tomik
Cena 19.90 zł

http://otaku.pl/?v=show&id=97
[okładka jest wersją roboczą]

Beryl
Status: Offline

Re: Akatsukiss

Post autor: Beryl » śr lis 14, 2007 7:57 pm

Naq pisze: [okładka jest wersją roboczą]
A szkoda. Byłoby coś innego od mordek szczerzących się z większości komiksów.

Akatsukiss zaś czytuję regularnie i juz wiem, co chcę na gwiazdkę.^^

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » śr kwie 02, 2008 6:26 pm

Fanom Akatsuki polecam, polecam i jeszcze raz polecam! No, chyba, że nie są w stanie znieść shounen-ai nawet w ewidentnie komediowym wydaniu...
Dotąd w necie tego nie czytałam, a że kupione na Magni dwa pierwsze tomiki zdążyłam już połknąć, to teraz tylko czekam na kolejny. ^^

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pt maja 02, 2008 2:37 pm

Od dziś można składać zamówienia na trzecią część mangi Akatsukiss. Komiks pojawi się w sklepach po 9 maja.

Konoha przygotowuje wielką Bibę z Okazji Rocznicy Skopania Tego i Owego Lisiemu Demonowi. Krążą plotki, że w tym roku uroczystość będzie wyjątkowo huczna - bo połączona ze ślubem Piątej Hokage... Tymczasem przywódca Akatsuki musi wyznaczyć swojego zastępcę. Aby zapobiec pogłębiającym się podziałom, członkowie gangu postanawiają wezwać pomoc z zaświatów. Ale Jashin to kapryśne bóstwo - lubi robić swoim wiernym kłopotliwe niespodzianki....

Do tego tomu dołączona jest druga część mangi:
NOTES, czyli tajemne sprawki małej żyrafki
W świecie shinigamich wybucha panika – ludzie dowiedzieli się o Notesach Śmierci!
Policja zna już sposób działania pierwszego i drugiego Kiry, choć ich motywacje pozostają zagadką. Do akcji wkracza FBI, SPK i prószkowska mafia. Główny podejrzany, niejaki Light Yagami, musi udowodnić swoją niewinność, poprawić ocenę z kartkówki, znaleźć partnerkę do walca i pozbyć się pewnego nieproszonego gościa - raz na zawsze. Wielkimi krokami zbliża się katastrofa. A konkretniej - studniówka...

**Majowa promocja**
W związku z dwoma majowymi weekendami, które wypadało by zapełnić czytaniem mang, postanowiliśmy rozpocząć majową promocje!
Do wszystkich zamówień na kwotę wyższą niż 10 zł (nie licząc kosztu przesyłki) dokonanych od momentu opublikowania tej wiadomości do 31 maja, dołączymy zestaw naklejek z bohaterami naszych tytułów. Jednocześnie zamówienia przekraczające kwotę 100 zł bdą zwolnione z kosztu przesyłki!ę

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pt maja 02, 2008 9:03 pm

Do akcji wkracza FBI, SPK i prószkowska mafia.
Co to jest SPK? Solidarni Przeciwko Kirze?

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » sob maja 03, 2008 8:07 pm

Podejrzewam, że dowiemy się czytając tomik ;]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob maja 03, 2008 8:07 pm

.spk to Spokój, taki użytkownik. :mrafroamerykanin:

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr sie 27, 2008 7:15 pm

Jak narazie mam tylko pierwsze dwa tomy. Przy czym kupowałam je jak stoisko Otaku pakowało sie aby iść na cosplay. Tak to ja byłam w tym czerwonym polarze xD Jezu, to jest pikne! Kurcze a mogłam już kupić te dwa pozostałe, a teraz to tak czekać na konwenta za rok..... ;__;

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » ndz sie 31, 2008 6:50 pm

Możesz zamówić na http://otaku.pl albo poprosić kogoś, kto jedzie na konwent, żeby Ci kupił i przywiózł^^

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob wrz 20, 2008 1:17 pm

Zastanawiam się, kiedy czwarte Akatsukiss trafi w końcu do sklepów? Bo od miesiąca łażę, pytam, sprzedawcom spokoju nie daję, a oni mi tylko powtarzają, że nie da się go od Otaku wyciągnąć, a na maile i telefony nie odpowiadają?

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » sob wrz 20, 2008 6:05 pm

W Komikslandii w Warszawie widziałam, możesz ewentualnie u nich to zamówić...

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz wrz 21, 2008 12:14 am

Zamawiać pojedynczego komiksu się mi nie opłaca. Nie wspominając o tym, że parę osób, co zamawiało, wspominało o identycznych problemach jak sprzedawcy w sklepie z komiksami - że tak, tak, wysłane, na pewno juz wyslane, i czekasz, a tygodnie mijają...

Wstrętne rasistowskie wydawnictwo! Najpierw w "Tajemnych sprawkach" Legia kradnie Ruchowi Chorzów firmową onomatopeję, a teraz tak nas w dostawach w stosunku do Warszawy dyskryminują! (foch, szloch i ryk)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw wrz 25, 2008 6:18 pm

Naq pisze:Możesz zamówić na http://otaku.pl albo poprosić kogoś, kto jedzie na konwent, żeby Ci kupił i przywiózł^^
Mogę również zamówić przez komikslandię lub poszukam w matrasie moim miejscowym :mrgreen: Oby tylko był :roll:
Beryl pisze:a teraz tak nas w dostawach w stosunku do Warszawy dyskryminują! (foch, szloch i ryk)
Ludzi z inowrocławia też dyskryminują..... a jak już coś jest to schodzi szybko. Niby mają codziennie nowe dostawy, ale niektórych [większości] toów to nie ma..... ==''

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości