Meago Saga

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw paź 23, 2008 5:36 pm

myślisz, że skąd cudzysłów? :P

Dar, miałaś go nie karmić! XP

DAWN17
Status: Offline

Post autor: DAWN17 » czw paź 23, 2008 5:53 pm

to ty meago robisz ze mnie idiote bo niemam kompletnie pojęcia czemu na mnie naskakujesz to wolny kraj i nauczcie się do jasnej cholery czytać,a nie cytujecie wypowiedzi które nie mają większego sensu bo ja nie powiedziałem nic o tych am komiksach tylko napisałem co wtedy czułem ech... szkoda mi tego kraju już widzę mózgi VI RP :roll:

Zuki
Status: Offline

Post autor: Zuki » czw paź 23, 2008 6:13 pm

DAWN17 pisze:to ty meago robisz ze mnie idiote
Nie, sam z siebie robisz idiotę pisząc te chamskie posty. Wyraziłeś już swoją "krytykę" na temat Meago, to po jakiego grzyba jeszcze coś piszesz?
DAWN17 pisze:niemam kompletnie pojęcia czemu na mnie naskakujesz
Nie rób z siebie ofiary, zaatakowałeś paru userów, więc odpowiedzieli Ci tym samym.
DAWN17 pisze:i nauczcie się do jasnej cholery czytać
A ty naucz się pisać.
DAWN17 pisze:szkoda mi tego kraju już widzę mózgi VI RP :roll:
Jak Ci się tak nie podoba w Polsce, to wyjedź stąd i zmień sobie narodowość.


I błagam, nie pisz już nic więcej, bo tylko się pogrążasz i robisz z siebie coraz większego kretyna.

wybaczcie, Admini, że trolla troszkę dokarmiłem. Po prostu nie znoszę takich konfliktowych ludzi ;>

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw paź 23, 2008 6:52 pm

Ok, umówmy się, że na tym owa dyskusja się zakończy, bo nic z niej nie wynika. Myślę, że wszyscy czują się zmęczeni, do niektórych pewne rzeczy nie docierają.

--> Także kolejne wymiany zdań na ten temat chyba na poważnie potraktuje ostem.

Moja babcia zwykła mówić "mądry głupiemu ustąpi", więc kto zrozumiał, już się nie odezwie. A jak nie, to sio na pm ;)

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » czw paź 23, 2008 7:43 pm

Ponoć w Otaku Max Manga jest nowy rozdział Meago Sagi... ? :3 Tym bardziej nie mogę się doczekać, żeby kupić to cudeńko, zwłaszcza za tak niską cenę... *zaciera łapki, ku, ku, ku*

byr
Status: Offline

Post autor: byr » czw paź 23, 2008 7:46 pm

Nie ma :( To znaczy jest, ale nie nowy, tylko pierwszy...

meago
Status: Offline

Post autor: meago » czw paź 23, 2008 8:42 pm

poważnie, jest cos mojego? O_o
nie wiedzialam D:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw paź 23, 2008 9:07 pm

bessensu O_o" serio? trochę głupio, skoro mamy to w tomiku. Ale może nie mieli czym zapełnić miejsca ;)

Pterokokos
Status: Offline

Post autor: Pterokokos » czw paź 23, 2008 9:24 pm

Może chcą w ten sposób zachęcic do kupienia Maego Sagi w tomikach? :?

meago
Status: Offline

Post autor: meago » czw paź 23, 2008 9:26 pm

szkoda ze nie wiedzialam, to bym zrastrowala szybko pierwszy rozdzial z drugiego tomu xD

byr
Status: Offline

Post autor: byr » czw paź 23, 2008 9:36 pm

Dziwy, dziwy, dziwy ale Pterokokos, masz pewnie rację.

Meago, ummm, jesteś meago? Może to głupie pytanie ale nie wiesz nawet co się dzieje z twoimi własnym dziełem? Czy to Yanek leci w kulki ^^

meago
Status: Offline

Post autor: meago » czw paź 23, 2008 9:42 pm

no to ze podobno czapter z pierwszego tomu jest w omm to sie dopiero teraz dowiedzialam xD
(chyba ze mam jakas skleroze xD ) no ale juz trudno, niech sobie tam bedzie :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw paź 23, 2008 9:59 pm

Może chcą w ten sposób zachęcic do kupienia Maego Sagi w tomikach?
chwyt marketingowy XD w końcu pierwsze 2 rozdziały są bardzo reprezentatywne X3 (wybacz, Meago, naprawdę uważam, że one są lepsze niż pozostałe ^^' ale kwestia gustu)
meago pisze:szkoda ze nie wiedzialam, to bym zrastrowala szybko pierwszy rozdzial z drugiego tomu xD
jak dla mnie operacja zbędna. Najwyżej trochę podczernić tu i ówdzie.
meago pisze:niech sobie tam bedzie
no weś, to podlega pod paragraf XD żartuję. Ale i tak chyba o takich rzeczach powinno się mówić wcześniej, o ile nie podpisać umowy nawet :3

meago
Status: Offline

Post autor: meago » czw paź 23, 2008 10:05 pm

dobra tam juz trudno :P

sorki za offtop, ale czemu nie moge sobie ustawic w profilu avatara ani nic zmienic? bo mowi mi ze mail nieprawidlowy a niedosc ze automatycznie jest wpisany, to jeszcze jest prawidlowy? xD

Lucid Atray
Status: Offline

Post autor: Lucid Atray » czw paź 23, 2008 10:18 pm

Zmień styl forum na subSilver (jest na samym dole w stronie głównej) też miałam ten problem :) Przeprasza za offtop :wink:

meago
Status: Offline

Post autor: meago » czw paź 23, 2008 10:22 pm

dzienks <3

offtop - end

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pt paź 24, 2008 12:24 am

meago pisze:no to ze podobno czapter z pierwszego tomu jest w omm to sie dopiero teraz dowiedzialam xD(chyba ze mam jakas skleroze xD
Przecież się zgodziłaś^^""""

Do OMM-u trafił specjalnie pierwszy rozdział pierwszego tomu MS, żeby osoby, które nie miały wcześniej styczności z twórczością Meago [a takich osób jest dużo, gdyż naszych mang nie ma w Empiku] zainteresowały się tą pozycją. Jeśli chodzi o cele marketingowe, to owszem, zrobiliśmy to, by wypromować "Meago Sagę".

meago
Status: Offline

Post autor: meago » pt paź 24, 2008 1:00 am

no to mam sklerozę xDDDD gomen

ale skoro tak no to fajnie : D

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » ndz paź 26, 2008 4:20 pm

No to teraz czekamy tylko na MS #2.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości