Otaku

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » ndz gru 09, 2007 2:52 pm

Siupcio ^^ zapowiada się ciekawie :D

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz gru 09, 2007 3:26 pm

Gotenks pisze:BTW. Moznaby przeniesc ten temat do odpowiedniego podforum ;)
a jak to się robi? XD

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz gru 09, 2007 4:05 pm

Tylko moderatorzy dzialu Main i admini moga to przeniesc ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 26, 2008 3:27 pm

10 numer "Otaku"
Nadchodzi wiosna a wraz z nią z lasu wyłania się tajemnicza i kudłata postać Totora. Czas także wydać kilka zaoszczędzonych złotówek by spędzić urocze chwile wraz z pięknymi chłopcami z Ouran High School Host Club. Dla panów żądnych mocnych wrażeń proponujemy zapoznanie się z walecznymi dziewczętami z anime „Claymore”. W razie chandry zawsze można sięgnąć w otchłań klasyki, gdzie w swoją przygodę porwie nas książę złodziei – Robin Hood. Nie zaszkodzi również obalić kilku, najczęściej spotykanych mitów związanych Krajem Kwitnącej Wiśni.
Oczywiście, jak zawsze, uchylamy tylko rąbek tajemnicy ukrytej za okładką magazynu.
Całość odnajdziecie już niedługo na łamach wiosennie odmienionego „Otaku”.
Zamów

Obrazek

UWAGA!
Od dziesiątego numeru wprowadzamy składki w pełnym kolorze!

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » czw mar 27, 2008 1:22 pm

Yaaaaay! Nie mogę się doczekać! Ja cem wiedzieć co jest pod naklejką!

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw mar 27, 2008 1:34 pm

Dziwię się, że dopiero teraz jest artykuł o Ouranie o.o Zwłaszcza, że Ouranek jest popularniejszy i bardziej lubiany od Yamato Nadeshiko, o którym to napisałam recenzję w którymś wakacyjnym numerze ^^" (<- nie wiem czy jest się czym chwalić xD) No i z chęcią poczytam o stereotypach jakie wciąż się utrzymują ;)
Też chcę wiedzieć co się kryje pod naklejką :D

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » pt mar 28, 2008 12:57 pm

Silvera pisze:Dziwię się, że dopiero teraz jest artykuł o Ouranie o.o
Mogę się mylić, ale wydaje mi sie, że miała na to wpływ zapowiedź AV dotycząca tego tytułu ;)

A sam numer zapowiada sie ciekawie. Z pewnością kupię ;)

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » pt maja 23, 2008 12:20 pm

Jedenasty numer "Otaku"
W pierwszym tygodniu czerwca do sprzedaży trafi jedenasty numer magazynu "*Otaku*".
Nie poprzestając na wprowadzeniu pełnokolorowych stron, powiększamy objętość magazynu o dodatkowy zestaw stron. A co w nowym, grubym, *Otaku*?

"Mówiło o niej Waneko, w Niemczech wydało AV-Visionen..." - my już wiemy gdzie, kiedy i w jakiej formie będziemy mogli cieszyć się przygódami Haruhi Suzumiyi! W związku z plotkami o kontynuacji serii Saiyuki postanowiliśmy raz jeszcze, tym razem "tam gdzie nie dotarł nikt wcześniej", podążyć "Na zachód..." razem z Sanzo i jego paczką. W chwilę potem okaże się, iż różowo-falująca bariera energii nie będzie miała dla was żadnych tajemnic, gdy odsłonimy wszystkie sekrety 3D-anime: "Vexille"! To nie wszystko! Na deser polecamy "Paranoia Agent" i tajemnice posiadacza złotej pałki do baseballa oraz "Spice and Wolf" i podróż wraz z 600 letnią wilko-lolitką... Jeśli jednak wciąż wam mało, to czas odświeżyć jedną z wielu pozycji Studia Ghibli - w tym numerze: "Księżniczka Mononoke".

Oczywiście to nie wszystkie pozycje, które dla was przygotowaliśmy. Numer pełen jest także felietonów, opowieści o kulturze Japonii, przepisów kulinarnych oraz informacji o wakacyjnych konwentach. Nie można także zapomnieć, iż ciągle trwa nasz mistyczny pojedynek Godzilli z Gamerą!!

Numer jedenasty można już zamawiać tutaj lub korzystając z prenumeraty, wybrać jedną z opcji .

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 3:41 pm przez Naq, łącznie zmieniany 1 raz.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pt maja 23, 2008 1:12 pm

Naq pisze:W związku z plotkami o kontynuacji serii Saiyuki postanowiliśmy raz jeszcze, tym razem "tam gdzie nie dotarł nikt wcześniej", podążyć "Na zachód..." razem z Sanzo i jego paczką.
:kawaii:
Miałam być wcześniej powiadomiona, no! xD A stresowałam się, że nie uda się zamieścić... Ok, rozumiem, że pewnie było dużo do roboty (albo też skleroza, to też doskonale mogę zrozumieć, sama znam kilka mistrzów w tej dziedzinie xD).
Wszystko na razie brzmi zachęcająco x]
Chcę już czerwiec... Ale po egzaminach ^^"

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » pt maja 23, 2008 1:48 pm

wlasniem jeszcze miesiac czekania ^^

Awatar użytkownika
Kinuyo
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 18, 2007 3:24 pm
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kinuyo » pt maja 23, 2008 2:08 pm

Miło że 'Otaku' zwiększa objętość, szkoda tylko, że idzie za tym zwiększenie ceny... Tak czy inaczej, okładka cudna, artykuły zapowiadają się ciekawie - czekam z niecierpliwością, aż to cudo pojawi się w empiku.

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » sob maja 24, 2008 3:42 pm

Miło że 'Otaku' zwiększa objętość, szkoda tylko, że idzie za tym zwiększenie ceny...
No coż.... kolor+większa ilość stron+zmiana oprawy.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » sob maja 24, 2008 9:42 pm

Ja tam nie narzekam na zmianę ceny, przecież to w końcu ponoć aż 16 stron więcej... >3 I jeszcze ta okładka - nie znam Haruhi, ale muszę przyznać, że obrazek jest prześliczny! Taki letni i w ogóle przyjemny dla oka. :wink: No i też nie mogę się doczekać, żeby przeczytać silverowy tekst o Saiyuki... 8-)

Ran
Status: Offline

Post autor: Ran » pn maja 26, 2008 8:02 pm

O, Haruhi! I Saiyuki! I Paranoia agent! Już widzę, że następne Otaku będzie ciekawe ^^ I żadne Arigato mu do pięt nie dorasta ;)

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » ndz cze 08, 2008 4:45 pm

A ja jeszcze nie mam 10ego numeru :/ ech... tak to jest, jak się z czymś zwleka... ale zamówiłam już sobie 10 i 11 nr na stronie wydawnictwa :) teraz już tylko czekam, aż dojdą do nich pieniądze, a później będę wypatrywać listonosza ;)

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz cze 08, 2008 6:57 pm

Biorąc pod uwagę strajk poczty, możesz sporo poczekać.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » śr cze 11, 2008 7:34 pm

Nieeee! tylko nie to :(

atanna
Status: Offline

Post autor: atanna » czw cze 12, 2008 7:32 am

z tego co wiem strajk już się skończył.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw cze 12, 2008 6:39 pm

Tak, właśnie o tym czytałam na anime.com.pl i piszą tam, że w związku z tym Studio JG ogłosiło promocyjne rabaty. Szkoda tylko, że zamówienie złożyłam tydzień temu :evil:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw cze 12, 2008 6:55 pm

Ja nie do końca chwytam jak te rabaty działają, bo zamówiłam to i owo a policzyło mi pełną kwotę. Mam sobie sama odjąć czy potem to jakoś zwracają? O_o"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości