Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Status: Offline

Yatta

Post autor: ninna » sob sty 11, 2020 8:35 pm

Do mnie "W Rytmie" przyszło w piątek. Stosunkowo niedawno zaczęłam przygodę z Yattą i zamawiam w niej tylko tytuły Studia. Jeśli chodzi o przesyłki to wszystko gra. Mam z nimi inny "problem". Wszystko kupuję bez rejestracji. Okazało się, że laaaaaata temu najwyraźniej założyłam u nich konto i zapomniałam o tym. Nie pamiętam loginu, hasła, ani czy zakładałam je na stare konto (do którego nie mam dostępu), czy na nowe. Wykorzystałam wszystkie pomysły, jakie przyszły mi do głowy. Wygenerowanie nowego hasła wymaja podania loginu i mejla. Gdy podaję login, jaki byłby prawdopodobny i obecnego mejla, wyskakuje komunikat "W bazie niema takiego adresu email i loginu". Jak chcę zarejestrować się od nowa, pojawia się komunikat, że podany mejl jest już używany. Czyli musiałam założyć tamto konto na nowy mejl.

Nie wiem czy jest sens pisać do nich mejle ani dzwonić. Kiedyś już próbowałam (w innej sprawie) i ani nie odpisali, ani nie odbierali telefonu :roll:.

Awatar użytkownika
Okularnik

Yatta

Post autor: Okularnik » pn sty 13, 2020 1:52 pm

ninna pisze:
sob sty 11, 2020 8:35 pm
...Nie wiem czy jest sens pisać do nich mejle ani dzwonić. Kiedyś już próbowałam (w innej sprawie) i ani nie odpisali, ani nie odbierali telefonu :roll:.
Napisz, pisałem dokładnie w tej samej sprawie i konto odzyskałem. :D
Co do chwalenia yatty w wiadomościach wyżej to ja akurat będę narzekać, jak do tej pory paczki wysyłano max w 1-2 dni od zamówienia, tak aktualne leżą 6 dni i jedyna informacja jaką dostałem to tyle że pieniądze doszły. O dziwo mangi od JG, więc teoretycznie powinno dojść szybko, a jednak nie. :C
Obrazek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept

Yatta

Post autor: dehirak » pn sty 13, 2020 4:32 pm

U mnie też była obsuwa z wysyłką. Zamówiłam mangi 27 grudnia, pozycje wyłącznie ze Studia JG, dostępne od ręki. Informacja tak jak u ciebie skończyła się na zarejestrowaniu zapłaty.
Paczka przyszła dzisiaj. Pewnie mają remanenty :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Okularnik

Yatta

Post autor: Okularnik » pn sty 13, 2020 5:36 pm

A no tak, to ten okres. No nic, i tak nie mam teraz czasu czytać, a brałem bo promocja xD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”