Yatta

Tutaj rozmawiamy o komiksach wydanych przez Studio JG, a także magazynach "Otaku" i "SMASH!"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alexandrus888
Weteran

Yatta

Post autor: Alexandrus888 » pt sty 04, 2019 5:43 pm

Może mieli jedną jedyną sztukę i już ją zarezerwowali dla ciebie, więc usunęli ją z dostępnej oferty? Nie wiem, zgaduję.

Awatar użytkownika
Akiho
Fanatyk
Status: Offline

Yatta

Post autor: Akiho » pt sty 04, 2019 5:50 pm

Cavaliere, Ja miałam, z drugiej strony był to przedmiot z kategorii sprowadzane, jednak wszystko było w porządku i po jakiś 3 tyg znowu był w ofercie. Nie mam pojęcia od czego to zależy. :)

Awatar użytkownika
niksz
Adept

Yatta

Post autor: niksz » pt sty 04, 2019 6:20 pm

Cavaliere, możesz się ich zapytać pod zamówieniem. Zależy czy tytuł jeszcze dostaną czy już nie. Miałam ostatnio taką sytuację z Deadmanem: zamówiłam jak jeszcze był, napisałam po pewnym czasie o co chodzi (brak na magazynie), a po kolejnych dwóch tygodniach dostałam informację że koniec dodruków i tytułu już nie dostanę ;)
Daiya no ace * Kingdom * Detective Conan * Arslan senki * Nisekoi * Tokyo ESP * Shaman King KZB Wiem, wiem. Krótkich serii to ja nie czytam :P

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran

Yatta

Post autor: Cavaliere » ndz sty 06, 2019 5:09 pm

Dziekuje za odpowiedzi ^^
Może rzeczywiście wystarczy poczekać. Dam szanse.
Light novel: Rokka no Yuusha,Pandora Hearts: Caucus Race[/b][/size]

Karlan

Yatta

Post autor: Karlan » pt sie 16, 2019 6:30 pm

Panie i Panowie, nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale muszę pochwalić Yattę :shock: Gdyby nie wczorajsze święto, to przesyłka doszłaby do mnie w ok. 48 godzin. Po moich wcześniejszych przebojach z nimi, i po tym co zwykle o nich czytam, jestem w szoku. Pozytywnym. Chyba że to wypadek przy pracy. :D

Awatar użytkownika
Fani
Fanatyk

Yatta

Post autor: Fani » pt sie 16, 2019 6:55 pm

To wszystko zależy co tam ma się w paczce. Mnie zdąża się kupić w yatcie od czasu do czasu, ale tylko tytuły SJG. W takich przypadkach zawsze wysyłali mi paczki w 24h. W razie reklamacji, też szybko odpowiadali, nawet tego samego dnia.

Btw. Jakoś niedługo powinny być urodziny yatty - co wiążę się z promocjami :P. Wydaję mi się, że jakoś zawsze pod koniec sierpnia są obchodzone.

Awatar użytkownika
Fani
Fanatyk

Yatta

Post autor: Fani » sob sie 24, 2019 10:47 am

Wystartowały urodzinki i promocje :)
Wielkie urodziny Yatta.pl!
Jak Polska długa i szeroka, strzelają korki szampana - sklep internetowy Yatta.pl obchodzi kolejne urodziny!

Mamy co świętować! Zaczynaliśmy w sierpniu 2008r z ledwie kilkoma produktami. Obecnie jesteśmy największym polskim sklepem dla fanów mangi, komiksów i popkultury. W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt tysięcy komiksów, książek, gadżetów i figurek. W ostatnich latach dorobiliśmy się aż 9 sklepów stacjonarnych, odwiedzacie nasze stoisko na wszystkich najważniejszych imprezach i konwentach.

W tym jakże ważnym dla nas dniu, chcielibyśmy życzyć naszym klientom, wszystkim kontrahentom i przyjaciołom przynajmniej 100 Yattowych lat pełnych mangi i komiksów! 1000 sklepów i podboju wszechświata! 10000 alpak i paczek pocky!

Oczywiście, nie było by urodzin bez prezentów!
Począwszy od dziś, przez najbliższe 2 tygodnie będziemy przeceniać kolejne grupy produktów - śledźcie uważnie nasz instagram oraz facebooka aby nie przegapić promocji! Czas trwania każdej z nich może być różny - od kilkunastu minut, kilku godzin do nawet kilku dni!

Awatar użytkownika
Fani
Fanatyk

Yatta

Post autor: Fani » śr wrz 04, 2019 12:08 pm

Nareszcie Yatta zawita do Łodzi :D
Otwieramy sklep w Łodzi - rekrutacja pracowników!
Już niedługo w Łodzi otworzymy nasz dziesiąty sklep stacjonarny!
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife

Yatta

Post autor: miaka88 » śr wrz 04, 2019 2:35 pm

Wreszcie ŁÓDŹ! Będę miała gdzie kupować i zamawiać część mang. :D
Obrazek

Karlan

Yatta

Post autor: Karlan » śr wrz 04, 2019 5:01 pm

O PANIE NARESZCIE :klask: Zrobili mi dzień tą informacją.

Karlan

Yatta

Post autor: Karlan » czw wrz 12, 2019 8:11 pm

Informacja odnośnie sklepu w Łodzi (z FB):
Już w przyszłą sobotę, 21 września otwieramy nowy sklep stacjonarny Yatta.pl w Łodzi! Od godziny 10:00 będziemy na Was czekać przy ulicy Gdańskiej 90 z zapasem mang, gadżetów i japońskich słodyczy. To już dziesiąty oddział naszej sieci, w związku z czym czeka nas podwójna uroczystość i mnóstwo atrakcji! Zachęcamy do śledzenia naszych mediów (facebook/instagram), ponieważ przez cały tydzień będziemy zamieszczać informacje o promocjach i niespodziankach, jakie szykujemy na otwarcie. Już nie możemy się doczekać, a Wy?

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy się wybierać na to otwarcie, chociaż do Łodzi mam rzut beretem. Ale lokalizacja jest mi nie bardzo po drodze i raczej wpadłabym tam przy okazji jakiejś większej wyprawy, tym bardziej że ostatnio dzięki poznańskiej Yatcie wyczerpałam mój limit mangowych zakupów na ten miesiąc :P

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk

Yatta

Post autor: Kakaladze » czw wrz 12, 2019 8:54 pm

Karlan, Byłem na otwarciu Yatty szczecińskiej wiele lat temu, wyglądało to tak że gnieździłem się w kolejce przez sporo czasu, przed ludźmi którzy kupowali po jednej przypince xD.

Od cholery kolejka, zaduch jak cholera, a obsługa jeszcze nie do końca ogarniała obsługę kasy fiskalnej.

Ostatecznie taka stacjonarna yatta to dobre miejsce gdzie można sobie zamawiać mangi ze sklepu internetowego (co by za wysyłkę nie płacić). W samym sklepie drogo, bo obowiązują ceny tomikowe, a promocje zazwyczaj mierne. Nie ma nic co by mnie przyciągało by robić zakupy stacjonarnie. Choć trzeba przyznać że marketing robią spoko i cała atmosfera czysto mangowa zachęca ludzi do wydawania tam kasy.

W tamtym czasie jeszcze program partnerski był gorszy w sklepach stacjonarnych niż w internecie, więc co zrobili? Pogorszyli bez słowa zapowiedzi program partnerski ze sklepu internetowego i oba dopasowali pod jakiś nowy :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Yatta

Post autor: Ame » wt paź 08, 2019 11:44 am

Na piekielnych pojawila historia o yatta. Grubo. Jak na razie nie narzekam na ich usługi. Co prawda to tylko ich mangi zamawiałam. :P

Awatar użytkownika
Fani
Fanatyk

Yatta

Post autor: Fani » wt paź 08, 2019 12:03 pm

Jaka Yatta jest każdy wie. Nic poza tytułami od JG nie opłaca się od nich brać.
Ja na przykład ostatnio właśnie w tych przypadkach przerzuciłem się z gildii na yatte xD.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk

Yatta

Post autor: Kakaladze » wt paź 08, 2019 2:23 pm

Swego czasu zamawiałem u nich sporo mang, bo mieli przedpłaty na mangi wszystkich wydawców ze zniżką -25%.

Problemy miałem gdy brałem starsze już wydane mangi, bądź raz jak za pkt kupiłem mangę z USA. Gnębienie ich telefonami spowodowało że wysłanie zamówień od Polskich wydawców trwało 2-3 tygodnie. A z kolei z tym tomem z USA trwało to 2-3 miesiące, w gruncie rzeczy zamówili ta mangę dopiero pod koniec 1 miesiąca oczekiwania także xD.

Ale z tego co słyszałem to yatta bardzo się poprawiła na przestrzeni lat pod kątem kupowania mang wszystkich wydawnictw.
Obrazek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept

Yatta

Post autor: dehirak » śr paź 09, 2019 6:18 pm

Zamawiam u nich od niedawna. Same tytuły JG plus prenumeraty. Wysyłka wydanych mang następowała następnego dnia po złożeniu zamówienia, wiec szybko. Prenumeraty polubiłam, od kilku miesięcy przychodzą, w ładnym stanie, nic jeszcze nie zaginęło, w czym zasługa też poczty.
A - i zdarzyło mi się zamówić figurkę. Dotarła wtedy, kiedy napisali że dotrze (3 tygodnie po złożeniu zamówienia), więc ogólnie dobrze mi się od nich kupuje.
Ale też zamówienia mam proste i bez egzotycznych rzeczy :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Kuroneko
Wtajemniczony

Yatta

Post autor: Kuroneko » pt paź 11, 2019 3:12 pm

Ja też mam wyłącznie dobre doświadczenia z Yattą. Na razie kupuję od nich tylko prenumeraty oraz figurki i wszystko dotarło w dobrym stanie :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Adekan, Hunter x Hunter, Haikyuu!!, Kasane

ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio JG - Mangi, Otaku i SMASH!”