Pluto - Naoki Urasawa & Osamu Tezuka

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pt mar 22, 2013 9:38 pm

PLUTO 8 już w sprzedaży! :twisted: Więcej Urasawy :D

promocje od Hanami:
Zestaw "PLUTO" (8 części, cena okładkowa 251,20 zł) - 200 zł + przesyłka gratis i zestaw "Suppli" za 221 zł (10 części za 22 zł każda + "Suppli Extra" za złotówkę, cena okładkowa 287,30 zł) + przesyłka gratis (promocje do końca weekendu)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt mar 22, 2013 9:53 pm

A ja mam Suppli do sprzedania za 180 bez Extra ;)

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pt mar 22, 2013 9:56 pm

Fajnie, że robią promocje;) Szkoda, że nie mam dwóch stówek :roll:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt mar 22, 2013 10:02 pm

W tym tygodniu zamówiłam Extra, więc Suppli już mam, a co do Pluto, to nie mam w zwyczaju zamawiania wszystkich tomów tytułu, z którym wcześniej nie miałam kontaktu, więc obie promocje mnie nie interesują (zamiast robić promocje, powinni wydać coś nowego...).

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » pt mar 22, 2013 10:37 pm

a ja byłam dziś w Matrasie, tam wysyp mang Hanami, niektóre widziałam po raz pierwszy "na żywo", ale PLUTO 8 nie było... czyżby wykupiony? a może w tej dostawie go nie było?

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pt mar 22, 2013 10:51 pm

Dahlia pisze:a ja byłam dziś w Matrasie, tam wysyp mang Hanami, niektóre widziałam po raz pierwszy "na żywo", ale PLUTO 8 nie było... czyżby wykupiony? a może w tej dostawie go nie było?
Wątpie, pewnie od poniedziałku dopiero będzie w Matrasach itd.
(zamiast robić promocje, powinni wydać coś nowego...).
Przecież czekają na zatwierdzenie 3 nowych tytułów (jednotomówka, krótka seria i coś trochę dłuższego)
a co do Pluto, to nie mam w zwyczaju zamawiania wszystkich tomów tytułu, z którym wcześniej nie miałam kontaktu
Jak dla mnie PLUTO jest na tyle dobre, że w ciemno można go kupować.

Wybaczcie, że się tak podniecam tym tematem, ale naiwnie liczę na kolejne mangi Urasawy.

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » pt mar 22, 2013 11:01 pm

kunio pisze:Wybaczcie, że się tak podniecam tym tematem, ale naiwnie liczę na kolejne mangi Urasawy.
to tak jak ja, bardzo spodobało mi się PLUTO i chciałabym więcej mang tego autora

Renusek
Status: Offline

Post autor: Renusek » pt mar 22, 2013 11:33 pm

Też na to liczę :P Chciałbym więcej Urasawy i/lub Tezuki :p

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob mar 23, 2013 11:16 am

kunio pisze:Przecież czekają na zatwierdzenie 3 nowych tytułów (jednotomówka, krótka seria i coś trochę dłuższego)
Mieli je ogłościć w lutym, a już kończy się marzec i nadal nic nie wiadomo na ich temat...
kunio pisze:Jak dla mnie PLUTO jest na tyle dobre, że w ciemno można go kupować.
Osobiście nie lubię takich klimatów i mang z robotami w tle, więc obecnie chęć kupna tego tytułu jest u mnie porównalna do chęci kupienia "Balsamisty". Chociaż, widziałam tak dużo pozytywnych opinii, że pierwszy tom kupię wraz z następnym zamówieniem z Gildii i sprawdzę, czy naprawdę jest takie fajne. :P

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pt kwie 12, 2013 3:13 pm

zandam pisze:
kunio pisze:Przecież czekają na zatwierdzenie 3 nowych tytułów (jednotomówka, krótka seria i coś trochę dłuższego)
Mieli je ogłosić w lutym, a już kończy się marzec i nadal nic nie wiadomo na ich temat...
Podobno Japończycy mają jakieś zaćmienia umysłowe, kiedy muszą przyznać licencję jakiemuś wydawnictwu z mniejszą liczbą tytułów na koncie (i okazuje się, że to nie dotyczy tylko polskiego rynku), więc takie opóźnienie w sumie nie powinno dziwić.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt kwie 12, 2013 4:03 pm

kolora pisze:
zandam pisze:
kunio pisze:Przecież czekają na zatwierdzenie 3 nowych tytułów (jednotomówka, krótka seria i coś trochę dłuższego)
Mieli je ogłosić w lutym, a już kończy się marzec i nadal nic nie wiadomo na ich temat...
Podobno Japończycy mają jakieś zaćmienia umysłowe, kiedy muszą przyznać licencję jakiemuś wydawnictwu z mniejszą liczbą tytułów na koncie (i okazuje się, że to nie dotyczy tylko polskiego rynku), więc takie opóźnienie w sumie nie powinno dziwić.
No dobra, ale co jak co, ale Hanami takim wydawnictwem trudno nazwać. Mają już te 30 wydanych tytułów na sumieniu jednak.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt kwie 12, 2013 7:17 pm

No i jak na razie żadnego porzuconego tytułu.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pt kwie 12, 2013 8:06 pm

Grisznak, ale i tak sporo brakuje im do Waneko czy JPF, więc stąd moje przypuszczenia.

Co do porzucania, to trudno porzucać krótkie serie... Zwłaszcza jeśli nie wydaje się zbyt wiele tytułów tak w ogóle.

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw kwie 25, 2013 12:05 pm


Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » ndz lip 28, 2013 1:52 pm

Ludzie, potrzebuję waszej pomocy. Powiedzcie mi czy str. poprzedzająca akt 17 powinna być czysta? Sprawdzałem skany, ale tam mają jakieś gazetowe wydania. Zamieszczam zdjęcie. W ogóle miałem pecha bo w 2. tomie też dwie strony mam bez druku :(


Obrazek
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » ndz lip 28, 2013 2:37 pm

U mnie też ta strona jest pusta.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » ndz lip 28, 2013 2:40 pm

Czyli tylko jeden tom do reklamacji. Dzięki za szybką odpowiedź.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

JaQ
Status: Offline

Post autor: JaQ » ndz lip 28, 2013 4:32 pm

Btw. Kto tłumaczy Pluto? Też Radosław Bolałek? Na forum jest o nim wzmianka, ale w innym kontekście.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » ndz lip 28, 2013 5:49 pm

Sprawdziłem, także Radosław Bolałek.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » ndz lip 28, 2013 8:52 pm

Jak kupowalem w sklepie (nie pamietam juz w ktorym tomie miedzy 4 a 7), to zauwazylem ze 2 z 4 tomow na wystawie mialy ostatnie 2 strony (komiksu) biale - nie wydrukowane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość