Beautiful People

Tutaj zajmujemy się mangami i książkami od Hanami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Beautiful People

Post autor: Gotenks » wt paź 06, 2009 6:15 pm

[center]Beautiful People - Mitsukazu Mihara[/center]
[center]Obrazek [/center]
Beautiful People to zbiór sześciu krótkich opowiadań o przytłaczającej codzienności, potrzebie akceptacji i samotności, zaprezentowanych w chłodnej, przejrzystej, czarno-białej stylistyce. Mitsukazu Mihara wykorzystuje popularne motywy i ikony kultury gotyckiej, takie jak: koniec świata, Frankenstein czy wampiry, by przy ich pomocy przedstawić współczesne psychologiczne historie z pogranicza rzeczywistości i fantastyki.

Mitsukazu Mihara urodziła się w 1970 roku. W 1994 roku zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla debiutantów organizowanym przez czasopismo Feel Young. Prace Mistukazu wyróżniają się mocnym kontrastem a także nawiązaniami do stylistyki gotyckiej i literatury japońskiej. Poza regularnymi publikacjami w magazynach komiksowych, Mihara współpracowała również z czasopismem Gothic & Lolita Bible, na potrzeby którego przygotowywała arty (jej rysunki zdobiły okładki) oraz krótkie, zamknięte formy komiksowe. Dotychczas z pracami Mihary mogli zapoznać się czytelnicy w Stanach Zjednoczonych, Korei i Niemczech.
Format: 150 x 210 mm
Objętość: 160 stron
Oprawa: Miękka
Papier: Offset
Cena okładkowa: 25 zł
Cena w sprzedaży wysyłkowej: 22 zł
ISBN 978-83-60740-33-0
Data publikacji: 9 listopada 2009
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw paź 08, 2009 9:21 am

Hmmm chyba się zastanowię nad tym tytułem.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

lanjeli
Status: Offline

Post autor: lanjeli » śr maja 19, 2010 10:42 pm

Jak najbardziej polecam wszystkim! Na niektórych opowiadankach chciało mi się płakać, innym razem znowu śmiałam się, aż mnie żebra rozbolały. Miły przerywnik dla wszystkich fanów Balsamisty.

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » pn maja 09, 2016 5:20 pm

Zastanawiam się czy nie kupić tego tytułu. Balsamista mi się podobał,[spoiler](nie licząc głównej pary bohaterów, bo nie trawie zachowania - kocham ją, ale będę spać z każdą napotkaną kobietą, bo nie potrafię powiedzieć jej co czuję. Czyli zwykły buc).[/spoiler] a jeśli chodzi o ten tytuł to czytałam że autora chciała pokazać piękno wewnętrzne poprzez rysowanie ludzi, którzy mieli być 'brzydcy' ale wyszli niepokojąco piękni i to mnie troszkę odstrasza. Jednak jestem ciekawa samego przedstawienia historii. Podpowie ktoś czy warto zagłębiać się w ten tytuł?
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hanami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości