Macie? Czytacie?

A tutaj rozmawiamy o mandze "Nie, Dziękuje!", niekrytemu uczuciu Homare do Paniczyka, Paniczyka do Ran Ran i Ran Ran do swojej łysinki.
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw cze 14, 2007 9:59 pm

Yumegari pisze:1) ewidentnie wkurzająca
Nachalna i to bardzo :faja:
2) lekko zboczona
Lekko? 8-[ Ona bije wszelkie rekordy :))
3) zakochana bez wzajemności
Zakład, że w drugim tomie to się zmieni? ;]
Yumegari pisze:czego po niej na pierwszy rzut oka nie widać.
Teksty prawiczkowopodobne mnie rozwalają :kawaii:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz cze 17, 2007 12:31 pm

Po akcji z jajkiem z mikrofalówki sama nabrałam ochoty, żeby sprawdzić czy faktycznie wybucha XD. Z trudem się powstrzymałam ;)

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » pn cze 18, 2007 6:06 pm

Wybucha, wybucha :)
Było w galileo xD ale tam jajko było w skorupce.
Do tej pory co i rusz biorę ten tomik do ręki i go przeglądam, tam są takie sceny, że raz przeczytać to za mało. Czasami trzeba i parę minut wpatrywać sie w czyjąś twarz, na przykład na obłożonego plastrami paniczyka xD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn cze 18, 2007 7:40 pm

Po takich wspanialych komentarzach i zachwytach udalam sie do Empiku,zakupilam jakze chwalona wspaniala komedie "Nie, dziekuje!" i kurcze!!rozczarowala mnie tak troche;/ wszyscy sie tu zachwycaja, ze salwy smiechu, co chwila nic tylko Ci zwieracze puszcza ze ochy i achy,a tu takie rozczarowanie :| pewnie bardziej by mi sie podobala, gdyby nie te wasze komentarze :x wiecej chyba nie bede czytac poki nie przejrze sama :| manga sama w sobie nie jest zla, taka lekka smieszna komedyjka, no ale bylaby duzo lepsza gdyby nie te wasze ochy i achy :evil:

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » pn cze 18, 2007 9:19 pm

Sheril pisze:gdyby nie te wasze ochy i achy
Przepraszamy :oops: Wiesz, tak samo jest z filmami: zachwalają i zachwalają, człowiek przygotowuje się na przeżycie tysiąclecia, a to się okazuje jakimś podrzędnym filmidłem, właśnie przez te komentarze.
BTW, czy Wam też tomik skwierczy jak go próbujecie rozgiąć żeby się lepiej czytało? Ja zrezygnowałam po paru stopniach z tej operacji bo bałam się, że rozpadnie mi się w ręku.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn cze 18, 2007 9:28 pm

Ja od początku byłam do "Nie, dziekuję" uprzedzona z dwóch powodów:

1. W zapowiedziach od dawno było napisane "ND lub Utena", a jednak bardziej czekam na Utenę...
2. Okładka. :mrafroamerykanin:

Więc mnie raczej pozytywnie zaskoczyła, ale też moje oczekiwania nie były jakieś wygórowane.
Nie jest to żadna rewelacja, ale i nie aspiruje do tego tytułu. Po prostu kilka chwil miłej rozrywki. Przyjemnie się czyta. Ja tam ze śmiechu nie wybuchałam, ale uśmiech zagościł na mojej twarzy kilkakrotnie [no, może trochę więcej... 8-[ ].

2 tom kupię na pewno, gdy się pojawi w sklepach. A kiedy? Tego nawet zapowiedzi nie wiedzą :roll:

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » wt cze 19, 2007 8:21 am

Czekam, czekam, czekam i doczekać się nie mogę :D
U nas nie ma co liczyć na to, że będzie gdzieś w kioskach... w większych sklepach zresztą tez... chyba, że ja czegoś nie wiem.
Zamówiłem na merlinie... Dzisiaj powinna być paczka :D

EDIT:
Melmothia pisze:BTW, czy Wam też tomik skwierczy jak go próbujecie rozgiąć żeby się lepiej czytało? Ja zrezygnowałam po paru stopniach z tej operacji bo bałam się, że rozpadnie mi się w ręku.
Mam niestety to samo :( i właściwie nawet nie musiałem na niego naciskać, bo jak otworzyłem to poleciał cały... na szczęście się nie rozleciał, a tylko (aż!) grzbiet się odkleił od kartek... ale nic nie lata luźno... uffff... Choć qmpel ma coś, co by to skleiło, to jednak wolałbym, żeby dalej nie poleciało... Nie będę tego kleił jeśli zostanie tak jak jest ;P jak wszystkie strony odkleją się od okładki trzeba będzie zrobić zabieg. Szlag mnie trafia jak widzę, że coś się rozkleja, rogi są pozaginane, albo inny shit... Tak jak Angel Sanctuary - ten grzbiet :/ Pierwszy raz takie coś zdarza mi się z Waneko i mam nadzieję, że ostatni...

Co do mangi:
Teksty rozbrajające, wreszcie jakaś manga gdzie to kobieta nie stanowi zagrożenia sama dla siebie (Love Hina - wtajemniczeni :D) a dla wszystkich wokół :D

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw cze 21, 2007 10:25 pm

:D Ja na szczęście nie mam takich kłopotów z mangą...moja jest normalna :)

Co do mangi to dałam 5/6 :D Jest zabawna, krótka i są bishe :D Nic więcej mi nie potrzeba :)
Szkoda tylko,że wydawnictwo nie podało daty wydania 2 tomu, który na pewno kupię :D

A co do jajka w mikrofalówce, to uwierzcie ,że wybucha :) Khem kiedy moja mama po raz pierwszy nową mikrofalę "testowała" to przez nieuwagę nie doczytała instrukcji i wcisnęła tam jajka :-k Efekt był prawie natychmiastowy :? po minucie usłyszeliśmy głośne "Bum" i okazało się,że jajka wybuchły -_-" Widok nie był ciekawy, a sprzątanie tym bardziej...

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » pt cze 22, 2007 7:38 am

Hah :D pokazywali kiedyś nawet w Brainiacu, że wybuchają :D

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob cze 23, 2007 5:14 pm

Już mam i tylko czekam aż dadzą mi spokój ze sprzątaniem. Jakaś taka dziwnie sztywna okładka i ten róż razi w oczy, ale po szybkim przekartkowaniu spodobała mi się kreska, a szczególnie panowie :mrgreen:

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » sob cze 23, 2007 6:24 pm

Homare rządzi :D ona stanowi zagrożenie dla wszystkiego co żyje :D baaa i nie tylko (Ci co czytali - wiedzą :D)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob cze 23, 2007 6:55 pm

PaulVanK pisze:ona stanowi zagrożenie dla wszystkiego co żyje
Dobrymi chęciami piekło wybrukowane x3 Całkiem sympatyczna dziewczyna, tylko jak musiało wyglądać jej dzieciństwo...
Mi najbardziej podobała się RanRan i jej pan xD Kocie świerszczyki mnie dobiły. Czekam na 2 tomik :D

czytacz
Status: Offline

Post autor: czytacz » sob cze 23, 2007 10:01 pm

Kupilam, przeczytalam

Brakowalo mi takich odmozdzajacych rozrywek, i to bardzo

Okladka mnie odrzucala w zapowiedziach, ciesze sie, ze sie przemoglam, poprosze drugi tom jak najpredzej

BTW - do zobaczenia na Doji, Sheril, jesli nadal nie masz gdzie sie przytulic w Krakowie, to daj znac na priv - ja Ci opisze warunki lokalowe, a Ty podejmiesz ryzyko lub nie ;-)

Pozdr

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » ndz cze 24, 2007 6:35 am

dragon007 pisze:Mi najbardziej podobała się RanRan i jej pan xD Kocie świerszczyki mnie dobiły. Czekam na 2 tomik :D
Tak... "świerszczyki" :D niezłego LOLA mieli jak to zobaczyli :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » czw cze 28, 2007 3:57 pm

Muszę przyznać, mimo beznadziejnej okładki, manga okazała się całkiem radosna i nie żałuję zakupu.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw cze 28, 2007 11:25 pm

Mi osobiście średnio się podobała, ale to może wynika z faktu iż tytuły które z założenia są komediami i mają bawić mnie jakoś nie śmieszą. Manga jednak nie jest zła i nie żałuję zakupu, w razie depresji będzie coś poprawiającego humor pod ręką.

Łapa
Status: Offline

Post autor: Łapa » pt cze 29, 2007 10:02 am

Gdy pierwszy raz Paul mi powiedział, że zamierza coś takiego zakupić myślę sobie
"o boże to pewnie jakiś harlekin!!!" Ku memu zdziwieniu okazało się, że to całkiem fajka komedia, ba manga!!! Zonka jakiego w tedy zapuściłem można by porównać do momentu w komiksie gdy Homare poucza paniczka odnośnie pierwszego razu :P KATANA W PLECY!

Jak narazie odkładam kaskę na doji i Death Nota ale Nie dziękuję zaintrygowało mnie swym destro-humorystyzcnym stylem bycia (Homare - broń masowego zniszczenia, rażenia itp) i prędzej czy później odnajdzie miejsce na mojej półce. 8-)

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » pt cze 29, 2007 10:09 am

Racja racja w dodatku to tylko 2 tomy odmóżdżającej mangi jak to ktoś powiedział, ale naprawdę warto :)

Łapa
Status: Offline

Post autor: Łapa » pt cze 29, 2007 10:26 am

Warto warto, cena za dwa tomy mangi to nie duży wydatek (choć kogo tam obchodzi cena - manga jest święta i na cenę się nie patrzy :P) a za to mamy dwa tomy humoru i obraz totalnej apokalipsy ( RunRun versus Homare)

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » pt cze 29, 2007 10:32 am

Ranran :D apokalipsa to zbyt mało :D Homare to obraz wszelkiego zniszczenia i tragedii...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nie, Dziękuje!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości