Macie? Czytacie?

A tutaj rozmawiamy o mandze "Nie, Dziękuje!", niekrytemu uczuciu Homare do Paniczyka, Paniczyka do Ran Ran i Ran Ran do swojej łysinki.
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz wrz 02, 2007 1:10 pm

Nekcia pisze:Kupiłam ostatni egzemplarz na półce, który mówiąc krótko był okropnie wymiętolony
Dlatego jak ja dzwonie do matrasa to zawsze zaznaczam przez telefon - proszę mi odłożyć najładniejszy tom :mrafroamerykanin:

Stradon
Status: Offline

Post autor: Stradon » ndz wrz 02, 2007 2:27 pm

no nie, ale takie "wybrakowane" tomiki maja swoje uroki :']

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz wrz 02, 2007 8:28 pm

Stradon pisze:no nie, ale takie "wybrakowane" tomiki maja swoje uroki :']
Jakie O.o? Ja już wole nowy, bez "uroków".

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pn wrz 03, 2007 1:16 am

W wakacje wyjechałam do większego miasta to i Nie dziękuje kupiłam x3 manga jest prześmieszna xDDD a ten kotek powala x3

Nekcia
Status: Offline

Post autor: Nekcia » pn wrz 03, 2007 2:20 pm

Stradon pisze:no nie, ale takie "wybrakowane" tomiki maja swoje uroki :']
... schade, że tych "uroków" nie dostrzegłam xD No chyba, że mówisz o hardcorze dotyczącym "prasowaniu" stron XD''' Ale szczerze wątpie, że o to Ci chodziło xD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 03, 2007 3:43 pm

Dorwalam dzisiaj moj tomik, w sumie to bardziej mi sie podobal niz pierwszy, dziwne zakonczenie, spodziewalam sie czegos innego, no ale moze byc.
Fajnie, ze ma to tylko dwa tomy ^__^

Stradon
Status: Offline

Post autor: Stradon » pn wrz 03, 2007 6:24 pm

u mnie tez tom nr II sie znalazl dzis w mieszkaniu ale brakuje jeszcze poprzednika wiec tydzien czekania ..... zastanawiam sie czy wytrzymam - taki tomik na poleczce az chce sie czytac :']

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt wrz 04, 2007 9:27 pm

Stradon pisze:taki tomik na poleczce az chce sie czytac :'
Oba tomiki razem bardzo się wyróżniają spośród innych mang. Matko, co za oczojebny kolor XD.

Zakończenie mi się podobało. Moim zdaniem pasuje do tej mangi. Gdyby naraz Masamune zaczął wzdychać do swojej pokojówki to z pewnością puściłabym pawia. ;)

Meitsa
Status: Offline

Post autor: Meitsa » śr wrz 05, 2007 8:04 pm

Ja swój tomik dostałam dziś z Komikslandii. Jeszcze go nie przeczytałam, a już doznałam szoku, a stało się to gdy bardziej przyjrzałam się okładce. Anatomia anatomią, ale ten różowiutki odbyt u Ranran bym sobie darowała _^_ Potem mnie to rozśmieszyło, ale jednak mam mieszane odczucia. Dziwnie to jakoś wygląda gdy patrzę na okładkę teraz ^^'

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » pt wrz 07, 2007 4:14 pm

mange tylko jak narazie widzialam "przelotem" ale czasami powala X.X

seiya
Status: Offline

Post autor: seiya » sob wrz 08, 2007 2:58 am

Tereska pisze:Gdyby naraz Masamune zaczął wzdychać
No przecież wzdycha? W jego skali to jakby Zbyszkowi od myślenia o Danusi przyłbicę z hełmu wyje[...] o___O;

Sara285
Status: Offline

Post autor: Sara285 » sob wrz 08, 2007 2:01 pm

ja wlasnie musze sie do matrasa wybrac, zobaczycz czy jest 2 tom, a jak nie zamowic w sklepiku ^_^

Nekcia
Status: Offline

Post autor: Nekcia » śr wrz 12, 2007 3:02 pm

Meitsa pisze:Ja swój tomik dostałam dziś z Komikslandii. Jeszcze go nie przeczytałam, a już doznałam szoku, a stało się to gdy bardziej przyjrzałam się okładce. Anatomia anatomią, ale ten różowiutki odbyt u Ranran bym sobie darowała _^_ Potem mnie to rozśmieszyło, ale jednak mam mieszane odczucia. Dziwnie to jakoś wygląda gdy patrzę na okładkę teraz ^^'
Oj, jakby się tu nie zgodzić ^^''? Doprawdy, nie wiem co autorc odbiło...
Co do samego tomiku to myślę, że zakończenie jest w miarę. Spodziewałam się czegoś śmieszniejszego, ale się widać przejechałam =o=' Bywa.
I najbardziej to mi chyba szkoda tych "małżelek" ;-;' XD

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » sob wrz 29, 2007 10:48 pm

o tak małzelki byly biedne xD
mi sie podobalo, od dawien dawna nie mialem komedi w swoich lapskach, ostatnio to tylko gto mnie rozsmieszalo.
ja sadze ze moge te mange polecic co lepszemu swirowi xD

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr paź 03, 2007 2:37 pm

Oba tomy przeczytane. Humor mniejszy niz w poprzednim tomiku, ale i tak sie śmiełam. Zakończenie... no średnie :? Autorka mogłaby zrobic tą kontynuajce chocby jako one shot lub jezcze w jednym tomie.

nikt
Status: Offline

Post autor: nikt » sob paź 06, 2007 2:26 pm

dla mnie "Nie, dziękuję" jest suche

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz paź 07, 2007 11:13 am

Moje uwagi są skierowane głównie do wydania II tomu tej mangi. Kupiłam go w Empiku we Wrocławiu. Był to jeden z wielu egzemplarzy, ale każdy z nich miał krzywy grzbiet (chodzi mi o źle złożoną okładkę). Wybrałam najładniejszy wg mnie tomik i poszłam do kasy. Dopiero po jakimś czasie zobaczyłam kolejną wadę - prawie wszystkie kartki były ze sobą sklejone na górze (musiałam je rozdzielać, a po tym zabiegu wyglądało to jeszcze gorzej, niż na początku). Zarzuciłam kilkoma brzydkimi epitetami patrząc na 'mangę'. Wstyd, po prostu wstyd!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz paź 07, 2007 11:25 am

Hmmm u mnie w Matrasie wszystkie były super <popatrzała teraz na swój tom> nie ma zagięć ani nic krzywego, wszystko ok.
Co do sklejonych stron to czasem się zdarza, ale nie często. Ja miałam 20 pierwszych stron sklejone w AS, ale ponieważ tomik był ofoliowany, to tego nie widziałam w sklepie...

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » ndz paź 07, 2007 8:25 pm

nikt pisze:dla mnie "Nie, dziękuję" jest suche
a moza wiedziec dlaczego? :P :mrgreen:

dejikos, no cóz czasem tak sie zdarza.... ;/ ja akurat mam ładn, 'niczego' mu nie brakuje ^^'''

S.S.Owner
Status: Offline

Post autor: S.S.Owner » ndz paź 07, 2007 9:48 pm

Ja zamawiałam przez neta, byłoby to kompletym nieporozumieniem jakby coś było nie tak :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nie, Dziękuje!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości