Macie? Czytacie?

A tutaj rozmawiamy o mandze "Nie, Dziękuje!", niekrytemu uczuciu Homare do Paniczyka, Paniczyka do Ran Ran i Ran Ran do swojej łysinki.
ODPOWIEDZ
byr
Status: Offline

Post autor: byr » wt sie 19, 2008 4:08 pm

Niedawno zakupiłem. Pomimo że jestem chłopakiem bardzo mi się spodobało, humor choć prosty i trochę zboczony, przypadł mi do gustu. No i długość, 2 tomiki to według mnie w sam raz na taką opowieść, gdyby było dłuższe, zrobiłoby się baaardzo nużące. Mam nadzieję, że Waneko wyda więcej, takich 2-3 tomowych mang, niekoniecznie shoujo.

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » śr lut 18, 2009 8:59 pm

Pierwszy tomik mi się podobał jako lekka, zabawna historia. Drugiego, który podobno popsuł sprawę, niestety nie można było nabyć żadną normalną drogą w mojej dziurze.

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » czw lut 19, 2009 10:15 am

Drugi tomik mógł być trochę gorszy niż 1, ale żeby "popsuć", to nie :P Kupić warto :P
Kamui Shiro pisze:w mojej dziurze.
Noo, Tokio to taka dziura :P:P:P

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw lut 19, 2009 3:07 pm

Zgadzam się z Moonlight; drugi tomik był nieco mniej zabawny, ale stanowczo warto go zakupić. Zakończenie też daje radę.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

lanjeli
Status: Offline

Post autor: lanjeli » śr maja 19, 2010 10:28 pm

Zakończenie?! O czym wy w ogóle mówicie?! Przecież to nawet nie było porządne zakończenie :evil:
HM! Bardzo nie lubię, jak autor przerywa i porzuca całkiem niezłą mangę. Paskudnie, o!

Angel
Status: Offline

Post autor: Angel » ndz cze 06, 2010 5:22 pm

Mi szczerze mówiąc to tak średnio się podobało. Pierwszy tom był fajny,ale drugi mnie rozczarował. Będzie jescze kontynuacja? I jaki jest japoński tytuł?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » ndz cze 06, 2010 11:58 pm

Kontynuacja - wątpliwa. Tytuł to Maniattemasu!

YUKI9
Status: Offline

Post autor: YUKI9 » wt mar 15, 2011 9:34 am

raczej nie będzie następnych tomów .
a jak dla mnie kreska fajna ale w mandze za dużo lukru :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nie, Dziękuje!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości