Yami no Matsuei

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Victoria Negro
Status: Offline

Post autor: Victoria Negro » czw wrz 25, 2008 7:46 pm

Jakieś na pewno.

Seria nazywa się Yami no Matsuei a nie jak w temacie Matsunei.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 26, 2008 9:31 am

Victoria Negro pisze:Seria nazywa się Yami no Matsuei a nie jak w temacie Matsunei.
Szczególy :roll: juz poprawione :wink:

martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » śr sty 20, 2010 10:23 am

19go stycznia w Japonii ukazal sie 12 tom Yami "W tomiku znajdzie się sześć poprawionych rozdziałów wydanych w magazynie Hana to Yume w latach 2000-2001. Z tej okazji kolejny numer Hana to Yume będzie dostępny z alternatywną okładką z rysunkiem autorki. Na razie nie wiadomo nic o planach kontynuacji."

mila
Status: Offline

Post autor: mila » ndz sty 24, 2010 10:58 pm

A ja będę narzekać... na to że 11 tom miał zostać wydany w zeszłym roku na wakacje (czerwiec/lipiec - coś koło tego) z tu termin się odsuwa, odsuwa... przepraszam, ale to czekanie mnie dobija... zaraz będzie rok jak czekam na 11 tomik... bo z zapowiedzi wynika, że przy dobrych wiatrach to może na przełomie marca/kwietnia się ukaże... chociaż znając życie może termin znowu zostać przesunięty... (a wtedy chyba się załamie)... proszę... wydajcie to jak najszybciej, naprawdę ja chcę to już mieć w swoich łapkach...=="
Przepraszam, jeśli uraziłam czyjeś uczucia, ale sama jestem załamana tym wiecznym odwlekaniem teminu.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr kwie 21, 2010 12:26 am

tak wygląda okładka 12go tomu:

Obrazek

szkoda że zawiera tylko 6 rozdziałów, skoro w rzeczywistości jest ich kilkanaście... no cóż.

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz maja 09, 2010 12:18 pm

A kto jest na tej okładce? Bo nie mogę gościa zidentyfikować. xD Coś mi się kojarzy, niemniej jednak nie wiem. Olśni mnie ktoś? ;]
Tak w ogóle to myślałam, że seria Yami no Matsuei została zatrzymana. I że na razie nie są wydawane kolejne rozdziały. Gdzieś tak czytałam. Czyli jednak autorka dalej wydaje Yami?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz maja 09, 2010 12:56 pm

nie wydaje. 12 tomik bedzie zawierał to, co narysowała już wieki temu, teraz tylko poprawiła (jeśli mam być szczera to na gorsze, imo)

a na okładce jest Kurikara :) pojawi się w 11 tomie.

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » śr maja 12, 2010 3:02 pm

Aha, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. ^^
To szkoda, że seria jest zawieszona. A wiadomo może z jakiego powodu? Brak weny czy coś innego? T_T

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr maja 12, 2010 6:51 pm

nie wiem xD nuda chyba

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob maja 15, 2010 1:26 pm

A czy może ktoś powiedziec mi, czy autorka na 12 tomie kończy, czy na 12 tomie to stanęło czy może będzie dalej rysowała i ma jakieś plany ile to będzie miec tomów?

Przyznam, że YnM to jedyny obok BL tytuł który od Waneko kupuję, ale lubię go dlatego bym chciała wiedziec co dalej.

Riziu, ty pewnie wiesz mały zbolu :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob maja 15, 2010 7:44 pm

dupa jasna, straciłam posta T_T no nic, od nowa >_>

tak wiem XD troche.

autorka skończyła wieki temu na 11 tomie. potem luźne rozdziały wychodziły długo w magazynie (hana to yume bodajże, czy jakoś tak) i było ich na tyle, że spokojnie starczyłoby na kilka tomów, nie wliczając w to side story Oriya-Ukyo i podobno Tatsumi (plotki głoszą, że są 3 side story, ja widziałam tylko 1).

Fakt, że 12 tom się pojawił po tylu latach przypisuję presji fanów. Matsushita poprawiła te kilka chapterów (czyt. zmaściła je całkiem xD a scena Koji-Koto w jeziorze była taaaka pięeekna T_T) i wrzuciła je w tomik. Czy pojawią się następne, nikt nie wie, podobno decyzja ma zostać podjęta... kiedyś XD

lanjeli
Status: Offline

Post autor: lanjeli » śr maja 19, 2010 10:21 pm

Hampf... To co mówisz nie budzi we mnie zbytniego optymizmu :?
Ciekawe czy w ogóle będzie nam kiedykolwiek dowiedzieć się, w jaki sposób taka manga się może skończyć, bo moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięga...

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » sob maja 22, 2010 9:33 pm

Moja wyobraźnia też nie sięga tak daleko, a chętnie bym się dowiedziała co dalej, i jaki się to skończy :) No po prostu kocham tą mangę, na wszystkie tytuły wydane w Polsce, mój nr 1... nie, to ogólnie mój nr 1 :mrgreen:
Eh, mam nadzieję że będzie kontynuacja, i jeśli tak, to że zostanie wydana przez Waneko...

mila
Status: Offline

Post autor: mila » śr paź 06, 2010 11:52 am

A ja będę znowu marudzić... dlaczego po raz kolejny jest przesuwana data 12 tom Yami? Proszę mi tylko nie mówić, że kolny rok będzie trzeba czekać na tomik...

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » ndz cze 19, 2016 6:06 pm

Wiadomo coś na temat dalszej kontynuacji tej mangi ?

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz cze 19, 2016 7:11 pm

Przepraszam, musiałam xD

Obrazek

(Tak samo ja czekam na kontynuacje mangi D.N.A.ngel ;v;)

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » ndz cze 19, 2016 7:26 pm

Dobre =D>

pico
Status: Offline

Post autor: pico » ndz cze 19, 2016 11:20 pm

O rany, zobaczyłam nieprzeczytane posty i już nadzieja we mnie urosła, że coś się ruszyło a tu klops... mogłaby się w końcu autorka ogarnąć!

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » ndz cze 19, 2016 11:38 pm

Przepraszam bardzo :oops: Odświeżając temat miałam nadzieję że może ktoś ma jakieś nowe wiadomości na temat tej serii .

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr cze 28, 2017 1:02 pm

Wyszedł nowy tom Yami no Matsuei :o Waneko chce wydać? :)
[Alex] Premiera japońska będzie 20 lipca. Wydamy to, ale jeszcze nie wiemy jak z datą wydania (papierologia, znalezienie miejsca w planie...)
Sprawdziłam amazona i faktycznie, po siedmiu latach :lol: zostanie wydany kolejny tom tej mangi.
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Chociaż jak tak patrzę, to między 11 a 12 tomem była dłuższa przerwa - ponad 8 lat.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości