Yami no Matsuei

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn wrz 25, 2006 6:47 pm

Ciateczka u głównego bohatera są najlepsze własnie ;D
Jak mówiłam moja wiedza co do anime opiera się tylko na jednym odcinku i w zasadzie później na artykułach z kompendium kawaii a ,że oni różne rzeczy niekiedy wypisywali przydalo by się obejrzeć więcej odcinków dla porównania.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn wrz 25, 2006 8:35 pm

Już się nie mogę doczekać pierwszego tomu ahhh Hisoka :) Mam nadzieje, że manga jest równie dobra, co Anime :)))))

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn wrz 25, 2006 9:05 pm

Oglądałem fragment anime... historia jest niezupełnie w moim typie i obawiam się, że zrażą mnie szybko co ostrzejsze motywy yaoi. Ale nie mówię "nie" i zajrzę do mangi :] mam wrażenie, że nie jest bezwartościowa i głupia
Nie zrażą cię, bo wiele ich nie ma. Parę żartów i całą jedną dwuobrazkową scenkę pamiętam. W mandze jest więcej humoru i duuużo więcej panienek, bez obaw.
ten uke)
Kto, Hisoka? Jeśli kiedykolwiek do czegokolwiek dojdzie, to on będzie w domu rządził, nie ma żadnych wątpliwości. Nie sądźmy po wyglądzie...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 25, 2006 10:32 pm

Kamui Shiro pisze:tylko ten jeden wygląda jak biały pająk-krab (zapomniałem imienia, Minuro? coś na M)

Muraki <a samo stwierdzenie "biały pajak-krab" jest dosc interesujace XDD>
ten na H (ten uke)
Hisoka
:wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 26, 2006 12:57 am

Madoka pisze:przydalo by się obejrzeć więcej odcinków dla porównania.
nie krepuj sie,Madii,usmiechnij sie do Sherci*^^*

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr paź 04, 2006 1:18 pm

Ja bardzo się cieszę, że Waneko wydało mangę, na którą tak długo czekałam :3
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » ndz paź 08, 2006 3:15 pm

Kira the Demon pisze:
Kamui Shiro pisze:tylko ten jeden wygląda jak biały pająk-krab (zapomniałem imienia, Minuro? coś na M)

Muraki <a samo stwierdzenie "biały pajak-krab" jest dosc interesujace XDD>
ten na H (ten uke)
Hisoka
:wink:
Dzięki ^ ^ teraz już nie zapomnę (najlepiej skojarzyć z jego posoką krwi po spotkaniu z Murakim - -)

pająki-kraby to takie pająki, które ukrywają się w kwiatach i mają maskujące ubarwienie - Muraki w anime wyglądął podobnie do takiego białego pająka-kraba, który żyje w białych kwiatach ~~

Mangę miałem na początku zamiar pożyczyć od znajomej, która uwielbia ten tytuł, ale jakoś sam się zrzuciłem na własny tomik i nie żałuję.

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn paź 09, 2006 8:55 pm

Kamui Shiro pisze:pająki-kraby to takie pająki, które ukrywają się w kwiatach i mają maskujące ubarwienie - Muraki w anime wyglądął podobnie do takiego białego pająka-kraba, który żyje w białych kwiatach ~~
Dzięki, myślałam już, że to z Teknomana...

Mam pytanie - jakis czas temu czytałam uroczy fanfik o Hisoce, który w snach spotykał lalkę bez twarzy i pijał z nią cyjankową herbatę - ale nie pamiętam tytułu. Czy ktoś może czytał i może poratować?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr paź 11, 2006 4:40 pm

Beryl pisze:jakis czas temu czytałam uroczy fanfik o Hisoce, który w snach spotykał lalkę bez twarzy i pijał z nią cyjankową herbatę
Co??? Gdzie???? Jak??? Cyjankowa herbata??? Dołączam się do Beryl!!! Pomóżcie ludzie!!!! XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr paź 11, 2006 7:26 pm

Ja czytałam inny, jak lalka była zazdrosna że Murak więcej czasu poświęca Tsuzukiemu niż jej. "Glass Eyes", naprawdę cudny fanfik. Ale i tak najbardziej kocham fice Mura-Tsu autorstwa Teno Hikari, szczególnie "Two Daddies" i sequele (Weekend i Day Off - Ruka rządzi *w*). Dispel, przy którym się poryczałam, choć tylko 3 chaptery są i nie zapowiada się na więcej, angstowy three-shot (Family Hairloom, Conjure Me i Last Request + Who Will Love You?) i była jeszcze jedna historia tej panny, 13-odcinkowiec, nie skonczony, nie pamietam tytułu, był przeboski, i juz go nigdzie nie moge znaleźć ;___;
i był jeszcze jaki jeden o po pokerowej nocy, ale jego szczególność polegała na tym, iż był pisany w pierwszej osobie (Muraki's POV) i w czasie teraźniejszym. Też zgubiłam >_>

no ale te powyższe polecam na 999(9)%. Szczególnie fanom Mura-Tsu :3
http://www.fanfiction.net/s/1161929/1/ ten tez polecam, uśmiałam się okrutnie XDDD
i ten http://doki3.net/void/ynm/if.html - drama :3


EDIT: waaaaa, znalazłam!! *______* ten 13-odcinkowiec *_* http://www.moonliteshadow.net/amethystroses/index2.html (Fics by author - Teno Hikari - Devil's Trill *___* inne tez tam są *___*)
A tu jest ten popokerowy *_* http://persephone.nu/loveme/temptation.html
(doprawdy, dobrze mi idzie szukanie igieł w gąszczu sieciowym XD)

Naprawde polecam te fice :3
Ostatnio zmieniony śr paź 11, 2006 7:43 pm przez baka-oni-ri, łącznie zmieniany 1 raz.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 12, 2006 7:38 pm

baka-oni-ri pisze:EDIT: waaaaa, znalazłam!! *______* ten 13-odcinkowiec *_* http://www.moonliteshadow...ses/index2.html (Fics by author - Teno Hikari - Devil's Trill *___* inne tez tam są *___*)
Boskie - arigatoo gozaimasu :)

Corniak
Status: Offline

Post autor: Corniak » wt paź 24, 2006 3:55 pm

Mam pytanie, może ktoś wie - ile ta seria ma tomów?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt paź 24, 2006 4:41 pm

Corniak pisze:Mam pytanie, może ktoś wie - ile ta seria ma tomów?
narazie 11, i prawdopodobnie na tym sie zakonczy, choc autorka mowi ze chce kontunuowac

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt paź 24, 2006 5:42 pm

baka-oni-ri pisze:ze chce kontunuowac
No też o uszy mi się obiło, ale czy na pewno? Najważniejsze na razie to to, żeby Waneko kochane wydało wszystkie jedenaście tomów. Potem się będe martwić kontynuacją :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt paź 24, 2006 7:32 pm

i tak jest brzydka i i tak jej pewnie nie bedzie :P

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw lis 02, 2006 5:13 pm

Hmm muszę przyznać, że zamówiłam ten tomik z ciekawości. Na początku tylu rzeczy się o tym tytule nasłuchałam (negatywnych, a jaoi nie lubię....), że nawet nie chciałam mieć z nim do czynienia, ale .... no właśnie ,ale z natury jestem osóbką ciekawską ,więc zamówiłam sobie tą mangę i okazało się, że "Yami ..." to w wielkim stopniu komedia, bez scenek wiadomego typu :) Heh polubiłam mangę, nawet bardziej niż "Saiyuki". Nie muszę już chyba wspominać, że postacie są bardzo zabawne (Tsuzuki to zdecydowanie mój faworyt) ,a fabuła wciąga .Tak się zastanawiałam, czy któraś/-eś z was czytało już tą mangę wcześniej (całą) i czy nadal będzie podtrzymywała swój poziom ?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw lis 02, 2006 5:17 pm

to powyżej było moje :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lis 02, 2006 5:33 pm

Gość pisze:Tak się zastanawiałam, czy któraś/-eś z was czytało już tą mangę wcześniej (całą) i czy nadal będzie podtrzymywała swój poziom ?
No fabuła całkiem się rozkręca, ale ja najbardziej lubię pierwszy tom ze względu na to, że poznajemy tajemnice Hisoki (w Anime wałkowali to przez 3 odcinki XD)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lis 02, 2006 6:27 pm

Ja skończyłam czytać na 5 tomie , a do tego momentu poziom trzyma się nieźle z tego co pamiętam ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw lis 02, 2006 6:39 pm

5 jest jedyny w swoim rodzaju, w 6tym tomie poznajemy pozostałe dystrykty :) 7 i 8 to Kyoto Arc, 9 jest mega boski zarówno do połowy jak i od połowy gdzie zaczyna sie Gensoukai Arc, czyli poczet Shikigamów w ludzkich formach *____* Stosunki Touda-Suzaku ruleZ XDDD moi ulubiency to na pewno Soryuu, Kojiro i Kotaro i czym by byla tamanga bez Byakko *^^*

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości