Tom 12 Yami

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Tom 12 Yami

Post autor: wataken » pn sie 09, 2010 1:10 pm

Chcielibyśmy zakładając ten temat, zacząć dyskusję o ostatnim wydanym w Japonii tomiku
"Yami". Waneko też zabiera się do wydania 12 tomiku. Możemy zdradzić, że autorka kontynuuje modyfikowanie swojej "kreski", efekty będziecie mogli ocenić wkrótce sami...
Tomik 12 będzie odsłaniał przed nami dalsze losy świata iluzji. Autorka podobno tworzy dalej (w swoim tempie) i już można cieszyć się z kolejnych 3 rozdziałów następujących po tomie 12. Możliwe, że na horyzoncie kształtuje nam się tom 13...
Zapraszamy do wymiany opinii :twisted:
Waneko

Obrazek
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sie 09, 2010 3:36 pm

Imo? Kreska coraz gorsza. Autorka do 12 tomu poprawiła wiele, wiele stron, które wcześniej ukazały sie w wydaniu magazynowym, i sa koszmarne XD ale to juz mowilam.
No i rozdziałów, które istnieją, już teraz starczyłoby na jeszcze przynajmniej 1 tom. W tej chwili znalazłam info o 89 narysowanych chapterach, może jest więcej :)

Strasznie się niemniej ciesze, że udało się wydać kolejny tom i że pojawi sie u nas *_* Sankyuu!

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt sie 10, 2010 10:33 am

A mogłabyś podać przykłady jakiejś strony z magazynu i potem poprawionej? Jestem ciekawa jakie są różnice :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt sie 10, 2010 12:01 pm

ofszem, tylko że te stare mam na kompie w starym mieszkaniu XD jesli sie kiedys do nich dostane i nie zapomne to wrzuce :)
M.in. Była taka śliiiiczna scenka nad jeziorkiem KojixKoto. Okroiła ją i kotaro wyglada jak kupa, o. Znajde :)

mila
Status: Offline

Post autor: mila » czw sie 12, 2010 1:00 pm

Widziałam po angielsku zienioną czy też "poprawioną" wersję, fajt kreska dużo lepsza od pojedynczych chapterów, ale niektóre sceny zmieniła, co nie szyło na zdrowie serii... wypowiem się więcej na temat 12 tomu jak dorwę w swe łapki tomik po polsku.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sie 13, 2010 5:39 pm

tak, różni się kreską, czasami nawet fabułą :roll:
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt lis 19, 2010 10:46 pm

taaa a do marca 12 tomu ani widać ani słychać :roll:
Obrazek

FloweRose
Status: Offline

Post autor: FloweRose » wt mar 15, 2011 4:33 pm

Przepraszam, bezczelnie się zarejestrowałam jak spamer najgorszy (bo, znają mnie, konto będzie nie używane) tylko po to, żeby o to spytać. Co z tym 12 tomem?
Ostatnio zmieniony wt mar 15, 2011 4:37 pm przez FloweRose, łącznie zmieniany 1 raz.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt mar 15, 2011 4:34 pm

Proponuje wpierw spojrzeć na zapowiedzi Waneko na ich stronie, a potem zadawać to pytanie.

FloweRose
Status: Offline

Post autor: FloweRose » wt mar 15, 2011 4:40 pm

przepraszam, nie mogłam znaleźć, a jak zostałam "skrzyczana", to się postarałam i znalazłam xDD'

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn sty 23, 2012 11:50 am

mam nadzieję że w końcu 12 tom ujrzy światło dzienne
Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 23, 2012 1:12 pm

Już niedługo, mieliśmy "drobne" problemy z obwolutą/okładką i przez to nie wyrobimy się w tym miesiącu, ale w lutym będzie na pewno, najpewniej na samym początku lutego.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn sty 23, 2012 3:28 pm

trzymam was za słowo
Obrazek

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 23, 2012 5:52 pm

Omnomnomnom >_> dobrze, że chociaż mogę sobie pomacać Japoński :P (gdzie moja scena w wodzie?! T___T)
(i nie podoba mi się nowy Byakko! >_< gópia Matsushita T_T )
Ostatnio zmieniony pn sty 23, 2012 5:56 pm przez baka-oni-ri, łącznie zmieniany 1 raz.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 23, 2012 5:54 pm

Swoja drogą, wyprowadzam właśnie rzeczy ze starego mieszkania i pakując mangi w pudła nie mogła mi umknąć jedna rzecz: japońskie tomiki mogłam pakować i pakować i pudło było do podniesienia. Polskie tomiki - 4 serie i ręce odpadają! >_> naprawdę nie możemy drukować na papierze z odzysku? ^^"
przecież to nie wygląda źle, wręcz klimatycznie! (i jaka oszczędność!)

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » pn sty 23, 2012 6:55 pm

baka-oni-ri pisze:naprawdę nie możemy drukować na papierze z odzysku? ^^"
Zdaje się, że JPF próbowało...ale było tyle krzyku, że zrezygnowali (mam jeden tomik FMA na takim papierze). Wydaje mi się, że tu byłoby podobnie...chyba, że cena spadnie ZNACZNIE :]

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn sty 23, 2012 8:40 pm

blacksider pisze:
baka-oni-ri pisze:naprawdę nie możemy drukować na papierze z odzysku? ^^"
Zdaje się, że JPF próbowało...ale było tyle krzyku, że zrezygnowali (mam jeden tomik FMA na takim papierze). Wydaje mi się, że tu byłoby podobnie...chyba, że cena spadnie ZNACZNIE :]
IMO, błędem było wprowadzenie tego papieru w którymś z kolei tomie.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn sty 23, 2012 10:32 pm

ten papier nie byłby zły gdyby był grubszy bo FMA był za cienki i było widać co jest na drugiej stronie :P,a za Yami trzymam kciuki by w końcu dostać tomik w swoje łapki i seria może wylądować zakończonych :)
Obrazek

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 23, 2012 11:56 pm

blacksider pisze:ale było tyle krzyku, że zrezygnowali
rozpieszczone małolaty ;P to nie musi być papier toaletowy, ale weźcie do ręki byle tomik japoński. Papier lekki, odpowiednio gruby, wszystko wyraźne i nie zostaje na palcach. tyle że szarawy. U nas się nie da? (pyt. ret. XD)
A tymczasem co mi po tym, że polskie yami zajmuje mniej miejsca objętościowo, jak jest 2x cięższe ;D i noś tu takie w torbie do czytania w środkach komunikacji ;)
Quithe pisze:IMO, błędem było wprowadzenie tego papieru w którymś z kolei tomie.
Też :D poza tym, rozpieścili nas strasznie.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sty 24, 2012 9:33 am

baka-oni-ri pisze:(i nie podoba mi się nowy Byakko! >_< gópia Matsushita T_T )
O_o aż się boję szukać. Byakko to mój ulubiony shikigami.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości