Yami no Matsuei 10

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Yami no Matsuei 10

Post autor: Madoka » sob maja 30, 2009 8:48 am

Jako, że tomik już wyszedł zachęcam do wypowiadania się ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz maja 31, 2009 7:51 pm

Oczekiwałam mniej... Ale dostałam w nadwyżce. Więcej niż w skanlacjach, które czytałam.
Cieszę się niezmiernie. Mogę wreszcie w spokoju fangirlować Toudę xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz maja 31, 2009 8:13 pm

Mam zamiar się zaopatrzyć w ten oraz 9 tom na dniach. Miałam długą przerwę jeśli chodzi o mangi, ale przełamałam się w końcu ze względu na Yamiego ^^

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz maja 31, 2009 8:18 pm

Spoiler ahead
Kochany kaktusik rodem z teksasu... *chlipie* Tak mi go będzie szkoda... *smarka w chusteczkę*
A korzystając z edyta - nie wiem dlaczego wizja poturbowanego przez smoka Hisoki mi akurat odpowiada. Czyżby żądza władzy 'Hisoczana' u swego kresu?


Cieszy mnie większa ilość detali w rysunkach Yoko. Ale będzie długa przerwa po tomie 11 i to mnie już tak nie cieszy.

Hisoka ogarnięty rządzą stawania się coraz silniejszym (dla Tsuzukiego) jest po prostu słodki.
Ostatnio zmieniony ndz maja 31, 2009 11:29 pm przez Adelaide, łącznie zmieniany 1 raz.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz maja 31, 2009 9:12 pm

Adelaide, oznaczaj spoilery ;D

i do jasnej ciasnej, zeby Matsushita to skonczyla to byloby miło, ale nieeeee, bo po co. Chciałabym jednego: by JPF zakupił prawa do luźnych rozdziałów których jest na tyle, by stworzyć z tego z 2 tomiki. Wiem, powtarzam sie T_T

A Touda i Tengu to moje miłości :D :D :D

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz maja 31, 2009 11:27 pm

Hai, hai.
Zmniejszę czcionkę do 4 lub 5. I oznaczę. Serio.
Ale tak nie chce mi się edytować tego posta... *wzdycha i mimo wszystko edytuje*

Toudę fangirluję od xxx czasu. Gdzieś mam nawet tapetkę rodem z "zakurzonej półki", gdzie Touda jest przedstawiony jak na początku flashbacku. :wink:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 01, 2009 12:09 am

ja mam gdzies tapetke z tym obrazkiem z 10 lub 11 (juz nie pamietam) tomu, jak leży nago przykuty kajdanami xD~~~~~~~~

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn cze 01, 2009 12:37 am

baka-oni-ri pisze:ja mam gdzies tapetke z tym obrazkiem z 10 lub 11 (juz nie pamietam) tomu, jak leży nago przykuty kajdanami xD~~~~~~~~
Piszesz o tym i się nie dzielisz? D:
<maślane oczy>

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » pn cze 01, 2009 1:46 pm

Silvera pisze:
baka-oni-ri pisze:ja mam gdzies tapetke z tym obrazkiem z 10 lub 11 (juz nie pamietam) tomu, jak leży nago przykuty kajdanami xD~~~~~~~~
Piszesz o tym i się nie dzielisz? D:
<maślane oczy>
*kiwa głową*
Popieram Silverę! Kami-sama kazał się dzielić z bliźnimi.

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pn cze 01, 2009 4:48 pm

baka-oni-ri pisze:Chciałabym jednego: by JPF zakupił prawa do luźnych rozdziałów których jest na tyle, by stworzyć z tego z 2 tomiki.
A nie Waneko? ;) Chcieli wykupić te luźne rozdziały, ale Japończycy się nie zgodzili, póki u nich nie będzie w tomikach :/

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 01, 2009 4:59 pm

aa, czyli nigdy _^_ tak, Waneko, oczywiście, rypnęłam sie ^^"


Adelaide, Silvea: słówko "gdzieś" oznacza tyle co "za cholere nie wiem gdzie" XD;

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » pn cze 01, 2009 7:00 pm

Aaaa! Epic fail ;_____;

U mnie "gdzieś" oznacza, iż "wiem mniej więcej gdzie, ale nie tak dokładnie jak chcę".

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lis 25, 2009 6:47 pm

http://www.theotaku.com/wallpapers/view ... matsuei_tt nie chodziło o tą, ale o ten obrazek z lewego górnego rogu :D
jestem taka szczęśliwa, 12 tomik yami!! Materiału co prawda jest jeszcze tak na do 14go, ale co tam. Ciekawe dokąd dojdą i czy tomik obejmie gay scenkę między naszymi ulubionymi skrzydlatymi i czy będzie zawierał Ukyou side story *_*

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości