Yami no Matsuei 9

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
ODPOWIEDZ
baka-oni-ri
Status: Offline

Yami no Matsuei 9

Post autor: baka-oni-ri » pn gru 15, 2008 12:43 pm

Nareszcie! I to z moimi kochaniami na okładce ♥___♥ (tylko czemu ona taka blada T_T)

Wyszedł dziś, zatem do matrasa trafi za jakieś hmmmm..... 3 tygodnie XD

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 15, 2008 3:28 pm

Oh! a myslałam, że nie zdążą przed świętami. You go Waneko~ Szkoda tylko, że pewnie dopiero po świętach go zakupie XD

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn gru 15, 2008 4:29 pm

A ja kupię jutro :P Widzę jakieś postaci po raz pierwszy na oczy, nie było ich w anime... A chcę poznać :3

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn gru 15, 2008 4:45 pm

Szkoda że na Mokonie nie było to by się taniej kupiło :P a tak przyjdzie poczekać :>

Ahhh chcę to już do łapek bo chcę przeczytać dokładnie co się dzieje (strasznie te ostatnie tomiki lubię...) :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr gru 17, 2008 12:14 pm

Kolejna pozycja do zakupy po świętach, no chyba ,że trafi się mały zastrzyk gotówki przed.( oby oby oby )

EDIT: Mam zdobyłam, przeczytałam. Jestem zachwycona. Byakko w swej normalnej postaci jest urzekający ale jego ludzka postać jest świetna No i nie mogę się doczekać kolejnego tomu bo jak zwykle skończyło się w takim momencie ,że normalnie achh
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz sty 11, 2009 8:57 pm

Ja jeszcze nie wiem, czy kupować, czy nie -_-
Ciekawe jest? (wiem, że zawsze jest ciekawe xD) I jak przeglądałam to coś widziałam, że będzie to dwuodcinkowa część... chyba, bo może tak tylko mi się wydawało ^^' To jak coś, to nich ktoś napisze co tam się w koncu dzieje i czy się opłaca kupić :mrgreen:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 11, 2009 9:42 pm

w pierwszej czesci hrabia organizuje larpa XDDD *joke* oeganizuje spotkanie, przy czym Tsuzuki ma traumy bo widzi murakiego (dalej licze ze to byla wizja a nie rzeczywistosc XD). Dowiadujemy sie sporo o terazumie. w drugiej Hisoka chce miec shikigami, wysylaja go zatem do gensou, zeby sobie jakies znalazl, w miedzy czasie do meifu przychodzi zlecenie o zbadanie sprawy ojca hisoki. mystery i suspence, dadadadammmmm XD osobiscie jest to jeden z moich ulubionych tomikow, polecam.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn sty 12, 2009 11:22 am

Nie jestem wielka fanką Yami, ale je czytuję. Dzielę Yami na dwa rodzaje opowiadań: takie z fabułą (np. Kyoto Arc) i takie czysto fanserwisowe. O ile te z fabułą nadają się do czytania, te fanserwisowe są dla mnie szczytem żałosności. Wywnioskować z tego można, że idiotyczna bieganina nie wiadomo po co, od której zaczął się tomik, prezentacja hrabiego etc mnie bynajmniej nie zachwyciły. Na szczęście późniejszy wątek z wyprawą Hisoki (jednego z moich ulubionych bohaterów - obok Tatsumiego) prezentuje się nawet ciekawie.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 12, 2009 2:13 pm

Me-ouch pisze:Dzielę Yami na dwa rodzaje opowiadań: takie z fabułą (np. Kyoto Arc) i takie czysto fanserwisowe.
LOL. Kyoto arc jest (no może nie "czysto" ale) fanserwisowe XD

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn sty 12, 2009 4:37 pm

Tak jak wszystko w Yami. Ale tam przynajmniej COKOLWIEK się wydarzyło, a nie np. Królowa Śniegu zatruła się szarlotką.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

dusiiaczek
Status: Offline

Post autor: dusiiaczek » śr lut 04, 2009 12:39 pm

Yami no Matusei to moja ulubiona manga waneko <.33
Tom 9 wkońcu pokazuje co się dzieje po anime. Przyjęcie u hrabiego było takie sobie ,ale za to wyprawa po shikigami .. cudo. Byakko jest słodziutki ;D

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 08, 2009 12:44 am

"Hrabia organizuje LARP'a" - wybaczcie, ale się przy tym uśmiałam. Jakież to prawdziwe!

Tengu na okładce wyszły świetnie. Bardzo się cieszę, że tom 9 już dawno wydany!
Niedługo 10 i, och!, witaj fanserwisie! (A będzie 11? Będzie??)
Wyprawa po shikigami jest jedną z bardziej wciągających historii w serii, muszę przyznać. Kyoto Arc było jakie było, ale powiem, że Yoko miała wielki potencjał w tej mandze, a marnuje go na zbędne wątki i zapychacze... Odczucie się jeszcze bardziej pogłębia, gdy czytam sobie przypisy.

No nic. Jednak cieszę się, że Waneko wydaje tą serię.

Uda Tougi muszą zaistnieć na papierze!

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lut 08, 2009 1:07 am

Adelaide pisze:Yoko miała wielki potencjał w tej mandze, a marnuje go na zbędne wątki i zapychacze... Odczucie się jeszcze bardziej pogłębia, gdy czytam sobie przypisy.
word! zmarnowała taką dobrą historię T_T żeby chociaż pochwaliła się gramem konsekwencji w swoich pomysłach byłoby miło.

11 będzie. ale na nim się zakończy, mimo, że rozdziały są rozrysowane i ze 2 tomy by się tego uzbierało.
Adelaide pisze:witaj fanserwisie!
*kaszl* xDDDDD well... ten tom bedzie musiał być przynajmniej 16+ XD

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » ndz lut 08, 2009 1:17 am

A ja się pochwalę w końcu fundusze na kupienie tego tomiku znalazłam xD

Swoją drogą z tego co pamiętam to się 11 tom dosyć....hmmmmmmm ;)...kończył :P

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 08, 2009 12:15 pm

Kottie pisze:Swoją drogą z tego co pamiętam to się 11 tom dosyć....hmmmmmmm ;)...kończył :P
Jedenastka kończyła się bardzo ciekawie i nie zdziwiłabym się, gdyby przyklejono mu znaczek "18+".
baka-oni-ri pisze:word! zmarnowała taką dobrą historię T_T żeby chociaż pochwaliła się gramem konsekwencji w swoich pomysłach byłoby miło.
Nawet tego sobie ludzie nie wyobrażają, jaki ogromny potencjał kryje się w podstawach tej historii. Mając do dyspozycji cały świat ludzki, shinigami i shikigami można by stworzyć piękną i pełną akcji opowieść, pociągnąć mocno parę wątków...
Jednakże Yoko pląta się gorzej niż Minekura na początku Saiyuki...




BTW co sądzicie o pomyśle umieszczenia Świata Shikigami w komputerze - w świecie wirtualnym?



Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » ndz lut 08, 2009 1:08 pm

Adelaide pisze: BTW co sądzicie o pomyśle umieszczenia Świata Shikigami w komputerze - w świecie wirtualnym?
Mnie się podoba, dynamiczne IP xD

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz lut 08, 2009 5:24 pm

W sensie na jakimś oddzielnym forum? Jeżeli to jest tak, to ciekawe może być nawet :roll: Acha, dzieki za odpowiedzi :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lut 08, 2009 6:25 pm

Kottie pisze:Mnie się podoba, dynamiczne IP xD
LOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hisui pisze:W sensie na jakimś oddzielnym forum?
Chyba chodziło (moge sie mylić :P) o to że Tengu wypełzli z komputera. Dla mnie fajny motyw ;D

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 08, 2009 6:56 pm

baka-oni-ri pisze:
Kottie pisze:Mnie się podoba, dynamiczne IP xD
LOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hisui pisze:W sensie na jakimś oddzielnym forum?
Chyba chodziło (moge sie mylić :P) o to że Tengu wypełzli z komputera. Dla mnie fajny motyw ;D
LOL, istotnie!

Tak, właśnie o ten motyw mi chodzi.
Tengu wylazły z komputera, Hisoka wlazł z Tsuzukim do komputera i to, że ten cały świat (z Seiryuu na czele) jest w PC.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lut 08, 2009 11:39 pm

hmm... czy ja wiem? Raczej taki ekran robi za portal. Może z drugiej strony wchodzi się do toalety XDDD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość