Yami no Matsuei tom 2

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Kisara
Status: Offline

Yami no Matsuei tom 2

Post autor: Kisara » czw lis 23, 2006 9:37 pm

No to zaczynamy poszukiwania. Szkoda, że Saiyuki nie wyszło w tym miesiącu też, to bym zamówiła z YnM i by wyszło mnie tyle samo... a tak za jedną mangę zapłacę jak za złoto przez sklepiku. No to od jutra zaczynamy polowanie - pierwsze miejsce - Empik w Katowicach :P

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pt lis 24, 2006 5:54 am

Ano poluj - ja znalazłam wczoraj wieczorem w jednym z katowickich Empikow właśnie.



Astaroth to przypadkiem nie jest kobieta? Tak nawet wczoraj akurat Kłamcę czytałam...^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lis 24, 2006 10:07 am

Ano poluj - ja znalazłam wczoraj wieczorem w jednym z katowickich Empikow właśnie.
Nie wierzę - tak szybko *-* Jak fajnie, może i ja upoluję dziś - dziękuje, podbudowałaś mnie na duchu (chyba, że nie pojadę, bo mam grypę jelitową bleee :(...)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt lis 24, 2006 12:22 pm

Ja dopiero zapluję jak wyjdzie Saiyuki :/ Niestety do Empika dalego, więc 2 razy nie opłaca się jeździć... Nie mogę się już doczekać *_*

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt lis 24, 2006 7:20 pm

Jestem w szoku! Wchodzę dziś do Empiku, patrzę, a Tu YnM 2! Nie szukałam go jeszcze, bo w zapowiedziach jest data 27/28 listopada. A tu taka niespodzianka :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lis 24, 2006 8:57 pm

Ja się jutro właśnie po niego wybieram ^^ Ale z moim fartem pewnie nie będzie :P Życzcie mi powodzenia ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lis 24, 2006 9:30 pm

Ja jednak leżę w łóżku (nawet na japońskim dziś nie byłam T-T) Ale jutro rodzice jadą do Geanta i kupią w Empiku... mam nadzieję.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lis 24, 2006 11:07 pm

Nie długo już nie bezie Geant'a tylko Real ^^ A ja już kase odliczyłem na jutro ^^

EDIT: Sorka Madi :(
Ostatnio zmieniony sob lis 25, 2006 4:18 pm przez Ray, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 25, 2006 11:41 am

Ray trzymaj się bardziej tematu.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lis 25, 2006 7:47 pm

Mam już, mam... jest boskie *-* Co tam będę dużo mówić, arigatoo gozaimasu kochane Waneko ^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 25, 2006 7:53 pm

Ja również jestem po przeczytaniu drugiego tomu ( miałam niezłego szoka jak weszłam do Empiku po Seimadena i zastałam przy okazji drugi tom Yami no Matsuei).
Żadnych uchybień nie znalazlam. Fajnie było przeczytać drugi tom po polsku a przy okazji przypomnieć sobie co w tym tomie było. ^ ^
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob lis 25, 2006 9:02 pm

Tak dzisiaj z dziewczynami mówiłyśmy, że to koniec świata, jak Waneko zamiast miesiąc później wydaje coś tydzień wcześniej...

Ogólnie jestem zadowolona. Dialogi czasem w deczka infantylne, za to pojawiają się moi ulubieńcy: Watari z sówką i Hrabia - erotoman-teoretyk, jak się zdaje.^^ A wyczyny Byakko i Suzaku w formie nieco zdeformowanej to w ogóle mistrzostwo.

W ogóle lubię, jak ta kobita rysuje. Jak ja machnę psa, to z notką, że to pies, nie kot - i niektórzy rysownicy tez tak mają. A babka nie dość, że potrafi oddać rasę porządnie, to jeszcze widać, czy stary, dorosły, czy szczenię.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lis 25, 2006 9:31 pm

Beryl pisze:Watari z sówką i Hrabia - erotoman-teoretyk
No i rozbieranie Tsuzukiego :P W Anime było to równie przezabawne XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lis 26, 2006 7:11 pm

Beryl pisze:W ogóle lubię, jak ta kobita rysuje.
ja tez... znaczy jak rysowała... na jej obecny styl nie moge patrzec..
Jest śliczny, owszem, ale mega shojkowy. Nie ma nic z klimatu Yami. Ta side story Oriya-Ukyo jest masakryczna - nie pasuje i juz.... O gebie Muraka nie wspomne ;____;

Kami
Status: Offline

Post autor: Kami » ndz lis 26, 2006 8:10 pm

Wczoraj kupiłam w Empiku ^^. Boski 2 tomik :) Hisoka jest śliczniasty, a Tsuzuki w jednym momencie ma piękne spojrzenie. Oj, czytam dalej :)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lis 26, 2006 10:13 pm

Owszem kreska jest ładna, rysuje piękne twarze i oczy. Ale czasami rysuje za szerokie bary, zupełnie jak Clamp.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lis 26, 2006 10:49 pm

nooo, ale imho w przeciwienstwie do Clampa u niej sie to tak w oczy nie rzuca. Nawet kiedys sie wdalam w dyskusje ze u Matsushity takie cos nauralnie wyglada ^^' No ale zdecydowanie. Najpiekniejsza wg mnie kreske ma tak w granicach 5-8(9) tom ^^

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lis 26, 2006 11:47 pm

A o co chodzi, że obecny jej styl jest gorszy? Na jakiej podstawie tak uważasz? Mogłabyś podać jakieś linki?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lis 27, 2006 9:32 am

A o co chodzi, że obecny jej styl jest gorszy? Na jakiej podstawie tak uważasz? Mogłabyś podać jakieś linki?
Ja uważam, że nie jest gorszy - po prostu to dopiero jej początki... tak to można nazwać. Rzeczywiście styl malowania się trochę poprawi, będzie to widać w następujących tomach :) Tak samo było z Hellsingiem - jakby porównać tom 1 i 7 to można powiedzieć - to nie ta sama osoba malowała. Ja tak to odbieram, ale zawsze są indywidualne interpretacje :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 27, 2006 1:19 pm

ale ja mowie o tym stylu ktory ma teraz... to ze autorką jest Matsushita można poznac tylko po dopracowanych tłach. Skoto nie moge podawac tu linkow to zainteresowanym polecam wyszukanie na livejournalu community yami_no_matsuei i znalezienie tam tego sidestory dla Ukyo. Ja nie mowie ze tenstyl jest gorszy. Technicznie jest bardzo dobry, ale mi po prostu nie lezy... To juz nie jest Yami T_T
Kisara, tobie cosik wysylalam, nie? wiec sie podziel z zainteresowanymi XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości