Yami no Matsuei tom 1

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob paź 14, 2006 12:57 pm

Beryl pisze:A więc ciuchy Tsuzukiego są w dodatku samoczyszczące?
ja myślę, że one po prostu regenerują sie razem z nim xDDD
Kisara pisze:Baka-oni-ri, śliczny masz ten nowy avatar :) ))))
*wink* dziekujem *^^*
btw, "ri", "rizu" albo "riziak" wystarczy ;)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn paź 16, 2006 1:46 pm

Samoczyszcząco regenerujące się ciuchy ciekawy pomysł, trzeba to opatentować^^... A co so YnM to dopiero teraz przy wydaniu Waneko zaczęłam to czytać i muszę powiedzieć, że całkiem niczego sobie. Zdecydowanie mi się podoba, z niecierpliwością czekam na następny tom;).

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn paź 16, 2006 3:34 pm

Anai pisze:muszę powiedzieć, że całkiem niczego sobie.
Kure, to jest boskie :]]]]] Witam kolejnego fana YnM ;)

Petit
Status: Offline

JOŁ

Post autor: Petit » pn paź 16, 2006 3:57 pm

Dziwne ale... [glow=orange]podoba mi się![/glow]
No nigdy bym nie pomyślała (;)) !
Ładna mangusia ja też
<gratuluję Waneko Yami no Matsuei !>
Obrazek

miejmy nadzieję, że dalej będzie tak fajnie {no i jeszcze lepiej,heh}
@

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn paź 16, 2006 4:09 pm

Jaki cutttteeeee obrazek :)))))

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw lis 02, 2006 6:16 pm

Kiocham tiom mange ^ ^ tylko gdy kupiłam pierwszy tomik nieźle się wkurzyłam , bo pół mangi nie ma -_____________-źle wydrukowali!!!! ja to mam szczęście...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lis 02, 2006 6:19 pm

Sir Hellsing pisze:bo pół mangi nie ma -_____________-źle wydrukowali!!!! ja to mam szczęście...
O szty, poproś wydawnictwo o jakieś działanie w tym kierunku O-o

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pt lis 03, 2006 7:53 pm

Kisara pisze:O szty, poproś wydawnictwo o jakieś działanie w tym kierunku O-o
chciałam to zrobić ale nie wiem czy mi wymienią bo jest trochę wyświechtana ^ ^"akurat mi się tak trafiło ze była ostatnia na półce i kupiłam taką jaka była " po wielokrotnym przewertowaniu " T___T

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lis 03, 2006 8:11 pm

Sir Hellsing pisze:chciałam to zrobić ale nie wiem czy mi wymienią bo jest trochę wyświechtana ^ ^"akurat mi się tak trafiło ze była ostatnia na półce i kupiłam taką jaka była " po wielokrotnym przewertowaniu " T___T
Słuchaj źle druknięta a po przejściach to co innego. Zapłaciłaś przecież cenowo za nową, dobrą mangusie. A polecam ci YnM w wersji poprawnej bo warto !!!

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » śr lis 08, 2006 12:35 pm

Jeszcze odnośnie ciuchów Tsuzu - wczoraj w ramach rysowania fanartów przegądąłam ponownie tom pierwszy i wychodzi na to, że one są nie tylko samoczyszczące, ale nawet samoubierające się. Obejrzyjcie sobie scnenę z Marią w parku - nachyla się nad nim, rozpina mu koszulę do pępka, on wyskakuje w powietrze i ląduje już niemal zapięty, tylko z poluźnionym krawatem. Parę kadrów z gadką, potem się odwraca - guziczki pozapinane do końca, krawat zaciśnięty.
Garnitur cnoty, normalnie.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lis 08, 2006 1:05 pm

Beryl pisze:Garnitur cnoty, normalnie.
*lezy na ziemi i wyje ze śmiechu* XDDD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lis 08, 2006 3:31 pm

Beryl pisze:Jeszcze odnośnie ciuchów Tsuzu - wczoraj w ramach rysowania fanartów przegądąłam ponownie tom pierwszy i wychodzi na to, że one są nie tylko samoczyszczące, ale nawet samoubierające się. Obejrzyjcie sobie scnenę z Marią w parku - nachyla się nad nim, rozpina mu koszulę do pępka, on wyskakuje w powietrze i ląduje już niemal zapięty, tylko z poluźnionym krawatem. Parę kadrów z gadką, potem się odwraca - guziczki pozapinane do końca, krawat zaciśnięty.
Garnitur cnoty, normalnie.
A już w tym miesiącu drugi tomik ^-^

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lis 08, 2006 4:20 pm

Przeczytałem ale odczucia mieszane... Yaoi nie dla mnie :P Ale 2 tom kupie z ciekawości :P

PS. Tak tak wiem... Ciekawośc 1 stopień do piekła ^^ Ale tam sami znajomi :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lis 08, 2006 4:35 pm

Ray pisze:Yaoi nie dla mnie
To nie jest yaoi... elementy tam są, ale nie ma nic takiego pokazanego XD Na razie... XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lis 08, 2006 5:34 pm

Ray pisze:Yaoi nie dla mnie
najgorsza scena na jaką sie mozna natknac to jak Murak przypina Tsuzukiego do podłogi w 3. tomie i... na tym sie konczy XD inna podobna jest w 5-tym, ale to sen, a w 8. to ten cholerny wszędobylski slash i nie ma na co liczyc _^_ niecierpię slashu szczególnie tam, gdzie zamiast niego mogłoby być piękne yaoi.... co innego w filmah gdzie na yaoice nie ma co liczyc ^^"

... *coś sobie przypomniała* ... jak chcesz, Ray, to omiń sobie 4ty tom. tam jest taka jedna historia... ale tak to luz :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lis 08, 2006 6:01 pm

baka-oni-ri pisze:*coś sobie przypomniała* ... jak chcesz, Ray, to omiń sobie 4ty tom. tam jest taka jedna historia... ale tak to luz
Ejj zaraz będę na 4 tomie/// super, już mi się podoba XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lis 08, 2006 6:06 pm

ooo, i to kolejna sprawa której Matsushita NIGDY nie wyjasnila!!! Kurde! Zobaczysz co Tsu powie w tej konkretnej historii na koniec, że on też kiedyś - pan bog wie co, kiedy i z kim _^_

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lis 08, 2006 7:22 pm

Hmm... No zobaczymy jak to będzie :P Ja wole Yuri <3 ^^

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw lis 09, 2006 8:43 pm

Ray pisze:Hmm... No zobaczymy jak to będzie :P Ja wole Yuri <3 ^^
Yuri też tam jest.^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lis 10, 2006 9:43 am

Beryl pisze:Yuri też tam jest.^^
No to Ray, jak widzisz, idzie dogodzić obu stroną :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości