Yami no Matsuei dostępne w kioskach

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » sob paź 14, 2006 3:37 pm

A u mnie, panie tego, w kiosku "RUCH"-u za kościołem tego nie ma. Wiek już nie ten, pięniędzy mało - nawet na nogach chodzę, zawsze te dwa złote za bilety. I, jak zobaczyłam ten wiadomość, że w kioskach mangi mają być, rozumisz, to wziąłem płaszcz, czapkę i te 20 zł wpakowałam do skarpetki, i idę, panie tego... A tu ni ma T T I musi człowiek zasuwać to pół osiedla do TESCO, bo obok Empik jest.

Jak sobie panie, przypomnę ten 3-piętrowy Empik w Warszawie...

Pozdrowienia i niech kisiel malinowy będzie z Wami ^^

P.S. Dobrze, że pojawiła się opcja o powidomieniu o punktach, gdzie mangi nie ma. Hurrra!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob paź 14, 2006 4:02 pm

Kazik-chan pisze:Wiek już nie ten, pięniędzy mało - nawet na nogach chodzę, zawsze te dwa złote za bilety.
Ja mam miesięczny, ale rozumiem cię - ja każdą złotówkę oszczędzam na mangi. Teraz jest spoko, ale z JPF pozaczynałam tyle serii, że jak się te wydawnictwo ruszy, to chyba na nogi nie wstanę XD Ale z YnM i tak nie zrezugnuję ;P

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » śr paź 06, 2010 8:00 pm

Ja ostatnio szlam ze sklepu obok kiosku niedaleko mojego domu, przystanelam zeby zobaczyc na gazety, patrze a tam wsrod Kaczorow Donaldow i tym podobnych Yami no Matsuei 11! Myslalam ze padne ... :) Ciekawa jestem czy beda na stale sprowadzac mangi. Bo moja kolezanka tez gdzies u mnie w Oswiecimiu kupila Fullmetal Alchemist

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości