Yami no Matsuei dostępne w kioskach

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 01, 2006 11:46 pm

Madoka pisze:Mogło tam jeszcze nie trafić. Ja jużz przyzwyczajenia wiem, że muszę odczekać dzień lub dwa od dnia wydania zanim się wybiorę do Empiku.
chyba okolo tygodnia Madi :D ja dopiero jutro pojde sprawdzic ^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn paź 02, 2006 8:11 am

Nie no czasami jest bardzo szybko a czasmi trzeba czekać dłużej. Poza tym ja czekam niekiedy dłuzej, żeby iśc do księgarni gdzie mam zniżkę ;D

Ale tak na serio to dzisiaj sprawdzę czy już jest ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn paź 02, 2006 12:05 pm

Dzieki za namiary Kaem, kupiłam tam Yami, widziałam tam jeszcze jeden egzemplaz i jeszcze jeden w kiosku do którego sie wchodzi.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn paź 02, 2006 6:14 pm

Ja zawsze kupuje w Gdyni w takiej jednej księgarni. Jakieś dwa dnio po wydaniu już jest i nawet na wystawke kładą najnowsze tomiki ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn paź 02, 2006 6:37 pm

Beryl pisze:Rozsądnie. U mnie ani w salonikach, ani w Matrasie ani w żadnym z Empików jeszcze nie ma.^^ A łażę codziennie. Sprzedawcy już się zaczynają skarżyć.


Jak za lat młodości.
No ja też raz tak miałam, że tyle razy dźwoniłam do Matrasa w Plejadze o informację, czy jest pewna manga, że jak doszła i przyszłam po nią do sklepu to sprzedawczyni zaczęła się śmiać. Hehe miłość do mang nie zna ograniczeń. JA CHCE YAMI NO MATSUEI!!!!

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn paź 02, 2006 10:33 pm

Anonymous pisze:Dzieki za namiary Kaem, kupiłam tam Yami, widziałam tam jeszcze jeden egzemplaz i jeszcze jeden w kiosku do którego sie wchodzi.
Ciesze sie, ze mogłam pomóc :)

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn paź 02, 2006 11:45 pm

Kisara pisze: Hehe miłość do mang nie zna ograniczeń. JA CHCE YAMI NO MATSUEI!!!!
Nio. W trzech salonikach Ruchu dziś byłam... byli zdziwieni, że ja od nich w ogóle komiksów żądam.^^ Witcha mi zaproponowali, Donalda ewentualnie.^^ Widać trzeba się nie wygłupiać, tylko chodzić jednak do Empiku. I wygodniej i bliżej i ludzie wiedzą, co to Waneko ( nienawidzi robić z siebie idiotki... w ramach zemsty znów zacznie napastować winnych obrazkami).

Jutro znów idę polować.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt paź 03, 2006 11:06 am

U mnie w kioskach to tylko witch jest i jakieś inne bzdety ==' Byłam raz z koleżanką w saloniku i licząc na cud szukałam mang. Ona na to, że zamiast wertować gazety powinnam zapytać pana za ladą, czego za żadne skarby bym nie zrobiła. Uparta z niej osoba więc zaczęła wypytywać biednego pana, a on na to, że pierwsze słyszy "manga"^^ (chciałabym widzieć jego minę jak by usłyszał tytuły). Siara jak nic XD

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt paź 03, 2006 12:42 pm

juz samo zapytanie sie o "yami no matsuei" niektorych sprzedajacych wprawia w panike XD albo mysla ze to jakas sekciarska gazeta

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 03, 2006 1:53 pm

Ja rozglądam się po kioskach, salonikach prasowych, empikach i na razie nic. Zapewne jakbym się zaczęła pytać to zobaczyłabym mnóstwo zdziwionych twarzy.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » wt paź 03, 2006 5:46 pm

mmmm ja już mam Yami'ego. Oczywiście był w kochanym saloniku prasowym xD 2 egzemplarze xD mmm *_* biore sie za czytanie :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt paź 03, 2006 7:08 pm

a ja bym wolala troche, zeby oprocz salonikow byly dostepne tez dalej w matrasach empikach ^^"

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt paź 03, 2006 7:30 pm

LiQ pisze:mmmm ja już mam Yami'ego. Oczywiście był w kochanym saloniku prasowym xD 2 egzemplarze xD mmm *_* biore sie za czytanie :P
u mnie jeszcze nie ma:/. Kolorowych stron nie ma nie?:/

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » wt paź 03, 2006 8:33 pm

u mnie jeszcze nie ma:/. Kolorowych stron nie ma nie?:/
niestety nie ma :( a tak by było jeszcze bardziej cudownie...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 03, 2006 8:47 pm

baka-oni-ri pisze:a ja bym wolala troche, zeby oprocz salonikow byly dostepne tez dalej w matrasach empikach ^^"
Przecież będą , trzeba się tylko cierpliwością wykazać
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt paź 03, 2006 8:57 pm

Beryl pisze:
Kisara pisze: Hehe miłość do mang nie zna ograniczeń. JA CHCE YAMI NO MATSUEI!!!!
Nio. W trzech salonikach Ruchu dziś byłam... byli zdziwieni, że ja od nich w ogóle komiksów żądam.^^ Witcha mi zaproponowali, Donalda ewentualnie.^^ Widać trzeba się nie wygłupiać, tylko chodzić jednak do Empiku. I wygodniej i bliżej i ludzie wiedzą, co to Waneko ( nienawidzi robić z siebie idiotki... w ramach zemsty znów zacznie napastować winnych obrazkami).

Jutro znów idę polować.
Hahaha Witcha (co oni se nie myślą) a ja dziś kupiłam!!!!!!!!! Oto przykład dla osób, które jeżdżą na wycieczki szkolne. Chodzę sobie po Krakowie, w Empiku - nie ma :(( No to idę dalej, patrze - a tu Matras. I jak wparowałam i zobaczyłam dziesięć egzemplarzy (z wrażenia je policzyłam) Yami no Matsuei tom 1 to zapomniałam nawet o bolących mnie nogach. I muszę powiedzieć jedno - manga warta jest nawet 20 zł za nią BERYL POLECAM CI JĄ!!! ^-^

Aha Kira the Demon masz prześliczny avatar *-*

Kaem
Status: Offline

Post autor: Kaem » wt paź 03, 2006 10:14 pm

W Bytomiu w Matrasie tez juz jest (a dokładniej: jest od wczoraj).

Jak sie pani sprzedawczyni zapytalam o to czy Yami juz jest (bo nie moglam znalezc ani na dziale komiksów ani na nowościach) to najpierw sie mnie kilka razy pytala jak to sie pisze (to jednak jestem w stanie zrozumiec; sama na jej miejscu pewnie tez bym sie kilka razy pytala jak sie pisze to "jamiomacue" ^^"), potem wklikała nazwe do kompa po czym... cisza, zawiesiła sie... ona! Przez dobra chwile wpatrywala sie w ekran monitora jakby czytala jakis esej (a miala tam tylko 2 linijki; wiem bo zaintrygowana tym co tam takiego ciekawego znalazla - "dyskretnie" zajrzalam ;) ). Gdy w koncu wróciła na ziemie powiedziała z dość widocznym ociąganiem: "no... jest coś... tom pierwszy jest... na magazynie". Ona ten magazyn telepatycznie przy tym kompie sprawdzala czy co?
Oczywiście oznajmiłam ze skoro jest to ja to CHCE. Wtedy jeszcze nie wiedziałam ze za jakies 7-8 minut zrobi mi sie tej kobiety troche zal ^^" bo musiała specjalnie dla mnie rozpakowywac cała dostawe aby w koncu przekopując sie przez te wszystkie kartony i ksiązki znalezc te 2 egzemplaze "Yami".
A przyszłam do Księgarni jakieś 25 minut przed zamknięciem =="

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt paź 03, 2006 11:47 pm

hehe dzieki Kisara ^^

to znaczy ze ja tez sie musze do matrasa wybrac, bo dzis w empiku pustki byly <udalo mi sie ostatni egzemplarz Ai dostac XD> ale w tym matrasie u mnie znalezc mangi to masakra... ile razy wchodze tyle razy zawsze sa w innym miejscu _O_

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » śr paź 04, 2006 9:59 am

Kisara pisze: BERYL POLECAM CI JĄ!!! ^-^
Nie musisz, ja już to parę latek temu czytałam.^^ Powinnam zacząć kupować komiksy, których jeszcze nie znam...

Też kupiłam. Wczoraj. W starym, kochanym Matrasiku. Fajna okładka, fajnie wydrukowane, nie wiem, co znaczy przysłówek "cisato", ale nie jestem na bieżąco z gwarą młodzieżową.
Tak przypuszczałam, że to pierwsza manga tej autorki, sądząc po tym, jak teraz wyglądają postacie, a jakie śliczne będą za niedługo.

Skoro tyle z nas już ma, to chodźmy poomawiać tomik do odpowiedniego tematu...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr paź 04, 2006 12:20 pm

To ja chyba się też muszę do matrasa przejśc później.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości