Yami no Matsuei dostępne w kioskach

Pozycja, w której siły nadprzyrodzone stykają się ze współczesnym światem, a pełne dramatyzmu, mroczne wydarzenia przeplatane są czasem sympatyczną komedią.
Kisara
Status: Offline

Yami no Matsuei dostępne w kioskach

Post autor: Kisara » śr wrz 27, 2006 3:43 pm

Hej, co sądzicie o tym, że YnM będzie dostępne w kioskach Ruchu? Jak dla mnie to super wiadomość, nie będe co chwile musiała jeździć do Empików... wystarczy, że zajdę sobie na Godulę i już!!!!!!! Mam nadzieje, że inne pozycje też będą tak wydawane. Dziękuje wam kochane WANEKO :)))))

hitomi kanzaki
Status: Offline

Post autor: hitomi kanzaki » śr wrz 27, 2006 4:02 pm

Fakt, dobra wiadomość, ale dla mnie to bez większej różnicyXD. W mojej mieścinie mangi dostępne są tylko w księgarni Matras (lub przez wysyłkę, ale to inna bajka^.-). A, i w jednym kiosku do dziś jest siódmy tom Slayersów_-_". Mimo wszyskto również gratuluję Wanego bardzo udanego pomysłu^.^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 27, 2006 5:00 pm

A u mnie w kiosku ruchu mozna bylo kupic mangi waneko :D

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » śr wrz 27, 2006 11:07 pm

U mnie w kiosku też ^^ A jak na złość w Matrasie nie ma =_='

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw wrz 28, 2006 10:36 am

Ja w Szczecinie tylko w jednym kiosku widziałam Video Girl Ai pierwszy tom który chyba lezy tam od nie wiem ilu miesięcy. Ale, że Yami no Matsuei bedzie można dostać w kiosku ruchu to myślę, że to dobra wiadomość. ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » pt wrz 29, 2006 10:56 am

w moim miescie (Sanok :P) mangi Waneko i innych wydawnictw zawsze mozna było zostać tylko w Saloniku Prasowym RUCHu xD mam nadzieje, ze to się nie zmieni :* xD hihihih :P ide obczaic czy yami już dotarło :P

wataken
Status: Offline

Post autor: wataken » pt wrz 29, 2006 11:39 am

Witajcie drodzy fani, czytelnicy i w ogole wszyscy:)
patrzac na ten wlasnie temat nie jestesmy tu w redakcji pewni czy nasza wiadomosci dotyczaca dystrybucji w RUCHu zostala dobrze zrozumiana, dlatego tez jeszcze raz podkreslamy: NASZE MANGI ZAWSZE BYLY DOSTEPNE W KIOSKACH. NATOMIAST POCZAWSZY OD PIERWSZEGO TOMU YAMI NO MATSUEI BEDA ONE DOSTEPNE JEDYNIE W SALONIKACH PRASOWYCH RUCHU, OPROCZ MIAST, GDZIE TAKOWYCH NIE MA. TO POWINNO FANOM ZAOSZCZEDZIC BIEGANIA I POSZUKIWANIA TOMIKOW PO MIESCIE I OKOLICY
Pozdrowki i usmiechy sle
WASZE WANEKO

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt wrz 29, 2006 6:29 pm

Mam pytanie gdzie ja znajde adres salonu prasowego Ruch w Legnicy, jeśli nieznajde Yami w empiku a niewiedziałam że cos takiego mam u siebie?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt wrz 29, 2006 10:09 pm

wataken pisze:Witajcie drodzy fani, czytelnicy i w ogole wszyscy:)
patrzac na ten wlasnie temat nie jestesmy tu w redakcji pewni czy nasza wiadomosci dotyczaca dystrybucji w RUCHu zostala dobrze zrozumiana, dlatego tez jeszcze raz podkreslamy: NASZE MANGI ZAWSZE BYLY DOSTEPNE W KIOSKACH. NATOMIAST POCZAWSZY OD PIERWSZEGO TOMU YAMI NO MATSUEI BEDA ONE DOSTEPNE JEDYNIE W SALONIKACH PRASOWYCH RUCHU, OPROCZ MIAST, GDZIE TAKOWYCH NIE MA. TO POWINNO FANOM ZAOSZCZEDZIC BIEGANIA I POSZUKIWANIA TOMIKOW PO MIESCIE I OKOLICY
Pozdrowki i usmiechy sle
WASZE WANEKO
Aha... fajnie. Ale w każdym razie u mnie w Ruchu jeszcze nie ma... T-T

Kaem
Status: Offline

Post autor: Kaem » sob wrz 30, 2006 2:59 pm

ech... jak ja kocham te wszystkie ułatwienia :/ czasem odnosze wrazenie, ze zycie bez nich bylo by duzo latwiejsze.
Do tej pory zawsze kupowalam nagi waneko albo w moim ulubionym kiosku, albo - jesli w kiosku nie bylo - w księgarni w centrum, a tam zawsze byly! A teraz zamiast (jak to napisali) "biegania od kiosku do kiosku" będzie bieganie po całym mieście w poszukiwaniu salonikow prasowych. No normalnie ulatwienie jak nie powiem co.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob wrz 30, 2006 3:07 pm

Ja wogle nie biegałam kazda mange znajdowałam w empiku. A teraz nawet niewiem czy kupie, bo niemam pojecia gdzie szukac salonu Ruchu.

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » sob wrz 30, 2006 4:27 pm

Ja nawet nie sprawdzałam czy w Krakowie w Ruchu jest już YNM .... *-_-* Ale w Krakowie to kiosków Ruchu jest pełno natomiast no właśnie w małych miastach może być z tym problem ale kto wie nie przekreślajmy od razu tej nowej możliwości może choć niektórym ułatwi to kupno mang Waneko wszak wydawnictwo stara się nam dopomóc a nie zaszkodzić. Pozdrawiam.

Kaem
Status: Offline

Post autor: Kaem » ndz paź 01, 2006 11:32 am

Galadhriel pisze:Ale w Krakowie to kiosków Ruchu jest pełno natomiast no właśnie w małych miastach może być z tym problem
W moim mieście tez jest kiosków ruchu około mnóstwa. Problem polega na tym, ze o ile kioski są prawie na każdym kroku to z SALONIKAMI RUCHU jest juz gorzej. A "Yami" ma się pojawiać właśnie nie w kioskach tylko w salonikach. Jedyny znany mi salon ruchu jest mi totalnie nie po drodze. A pozostałe są juz w ogóle w innej czesci miasta (sądząc po ich adresach).
Galadhriel pisze:ale kto wie nie przekreślajmy od razu tej nowej możliwości może choć niektórym ułatwi to kupno mang Waneko wszak wydawnictwo stara się nam dopomóc a nie zaszkodzić. Pozdrawiam.
W to, ze Waneko stara sie nam dopomóc a nie zaszkodzic nie wątpie. Byłoby to przeciez postepowanie zupełnie nielogiczne gdyby sami swadomie utrudniali nam zakup. Wierze w to, że mieli jak najlepsze zamiary jednak... w moim wypadku (i nie tylko w moim) ich zabiegi wprowadziły tylko zamieszanie. Jednak jeśli pomysł Waneko sie przyjmie i wiekszości nabywców sie spodoba to OK. Jestem w stanie sie poświecić dla dobra ogółu i nawet jako bonus powstrzmam sie od marudzenia ;)

yanek
Status: Offline

Post autor: yanek » ndz paź 01, 2006 12:50 pm

Anonymous pisze:Ja wogle nie biegałam kazda mange znajdowałam w empiku. A teraz nawet niewiem czy kupie, bo niemam pojecia gdzie szukac salonu Ruchu.
Przecież nikt nie powiedział że w Empikach nie będzie mang Waneko - read ze zrozumieniem :)

Kaem
Status: Offline

Post autor: Kaem » ndz paź 01, 2006 1:41 pm

Anonymous pisze:Mam pytanie gdzie ja znajde adres salonu prasowego Ruch w Legnicy?

Salon Prasowy RUCH-U
Legnica Wrocławska 10/18

;)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz paź 01, 2006 3:47 pm

Dlamnie wyrażenie:
wataken pisze:BEDA ONE DOSTEPNE JEDYNIE W SALONIKACH PRASOWYCH RUCHU,
Znaczy tylko salon prasowy Ruchu i to że niebedzie Yami ani innej mangi w empiku.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 01, 2006 4:08 pm

Manga bedzie w empikach jak zresztą informuje wydawnictwo w mailu:
Od jutra 27.09 tomik bedzie dostepny w sieci ksiegarn
MATRAS.
W czwartek 28.09 pojawi sie w salonikach prasowych
RUCH, a w miastach, gdzie salonikow prasowych nie ma,
tutul ukaze sie w zwyklych kioskach)
W piatek 29.09 lub sobote 30.09 YAMI trafi do Empikow

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz paź 01, 2006 4:38 pm

Kira the Demon pisze:Manga bedzie w empikach jak zresztą informuje wydawnictwo w mailu:
Od jutra 27.09 tomik bedzie dostepny w sieci ksiegarn
MATRAS.
W czwartek 28.09 pojawi sie w salonikach prasowych
RUCH, a w miastach, gdzie salonikow prasowych nie ma,
tutul ukaze sie w zwyklych kioskach)
W piatek 29.09 lub sobote 30.09 YAMI trafi do Empikow
W Empikach dobre sobie, byłam w Empiku w Plejadzie i Auchan koło trzech stawów i nie było - no chyba że tylko tam nie trafiło. Z resztą to nie ważne, zamówiłam sobie pare rzeczy przez internetowy sklep Waneko, więc nawet taniej mnie wyjdzie. I zaoszczędze czas na latanie z jednego sklepu do drugiego :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 01, 2006 7:10 pm

Mogło tam jeszcze nie trafić. Ja jużz przyzwyczajenia wiem, że muszę odczekać dzień lub dwa od dnia wydania zanim się wybiorę do Empiku.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz paź 01, 2006 10:53 pm

Rozsądnie. U mnie ani w salonikach, ani w Matrasie ani w żadnym z Empików jeszcze nie ma.^^ A łażę codziennie. Sprzedawcy już się zaczynają skarżyć.


Jak za lat młodości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Yami no Matsuei"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości