Jeszcze tylko 3 miesiące!!

"I love the smell of Cat Shit One in the morning" - dział dla wszystkich tych których Wietnam, M4A1, UH-1 "Huey" i Króliki są czymś więcej niż bezsensownym zlepkiem słów
Kaiou
Status: Offline

Post autor: Kaiou » ndz lut 26, 2006 1:22 pm

Jak dla mnie niezła klasa - choćby przez użycie muzyki - widać drobne nawiązania do Czasu Apokalipsy :)

Saveirv
Status: Offline

Post autor: Saveirv » czw mar 02, 2006 4:23 pm

Wygląda smakowicie !?. Ja się ukaże to też sobie sprezentuję ją.

PS
Brawo za sam tytuł !!!

.......
Status: Offline

.......

Post autor: ....... » śr mar 08, 2006 9:37 pm

a ja sobie kupie bo duzo czytalem o tym komiksie i interesuje mnie wojna w wietnamie wiec tan komiks moze liczyc na mnie..ale okaze sie jak Waneko podeszlo do tej mangi....wiec kupimy zobaczymy i zadecydujemy czy kupimy nastepny czy nie...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz mar 12, 2006 2:58 pm

To bardzo smutne ale uslyszalam wczoraj na Magnificonie od wydawnictwa Waneko że CSO zostaje wsztrzymane poniewaz wystapily jakies problemy ze strony japonskiej nie wiedomo kiedy wyjdzie CSO
Napewno nie predzej niz za 3 mieisace a więc odliczajcie kolejne 3miesiace
Smutne bardzo smutne :cry:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz mar 12, 2006 5:08 pm

Fck!! Najpierw Egmont, pozniej JPF, a teraz Waneko. Zeby tylko Mandragora nie miala zadnych problemow z Lone Wolfem :evil:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz mar 12, 2006 10:49 pm

Gotenks pisze:Fck!! Najpierw Egmont, pozniej JPF, a teraz Waneko. Zeby tylko Mandragora nie miala zadnych problemow z Lone Wolfem :evil:
fajnie, bo strace mniej kasy na mangi xdd. A tak na poważnie japonczycy zaczynaja mnie już wkurzac pod tym względem:/. Ostatnio jest jakas fala na wstrzymywanie wydawania mang:/

Kaiou
Status: Offline

Post autor: Kaiou » sob kwie 08, 2006 8:59 am

Wiadmość z ostatniej chwili - Japończycy wreszcie zmądrzeli i przestali kręcić - CSO w druku, więc na dniach będzie!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob kwie 08, 2006 5:33 pm

Japończycy przestali kręcić? :shock:
Wietrzę podstęp :|

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob kwie 08, 2006 8:04 pm

Kaiou pisze:Wiadmość z ostatniej chwili - Japończycy wreszcie zmądrzeli i przestali kręcić - CSO w druku, więc na dniach będzie!
o to fajnie^^ coś im się odmieniło :). Mam nadzieje, że nie zaczną znowu szalec i po wydaniu 1 tomu cos znowu wymysla:/.

Kaiou
Status: Offline

Post autor: Kaiou » ndz kwie 09, 2006 1:22 am

Teraz już powinno być z górki :)

yanek_old
Status: Offline

Post autor: yanek_old » pn kwie 10, 2006 10:11 am

traaalalaalalallalalalalala niewooolnooo miii teeegooo mooowic ale dziiiis poszlo do naswietlania..... traallalalalalalalalalaalalal


ladna pogoda n'est pa?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob kwie 22, 2006 9:07 am

No to mamy pierwszy tomik w sprzedaży :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 25, 2006 1:44 pm

Ktos juz czytal?
Ja zamawiam paczke w komiksiarni dopiero na poczatku maja - wyjdzie wtedy pakiet od Mandragory, co w sumie z innymi zaleglymi mangami pozwoli mi uzbierac ponad 120 PLN (a wiec darmowa przesylke :))
Bardzo mnie ciekawi jak wypadla manga - zarowno od strony technicznej (jakosc wydania, tlumaczenie) jak i fabularnej.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » wt maja 02, 2006 8:56 pm

Ja czytałem i mówie, że pomysł z królikami jest swietny, bo można sie bardzo z nimi zrzyć, tak dobrze sa uosobione. s0000000000000per...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cat Shit One"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości