Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%

Liczba głosów: 97

avalanche09
Status: Offline

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 2:27 pm

SPOILER Ja dzieki temu zaczełam lubic Goku tak jakos wogule w Reload jest bardziej dopracowany Minekura sie postarała i tak jakos jest super przedstawiony wiec to zdecydowalo o glosie dla niego...ta walka wymiata xD Szkoda mi bylo tylko Hakkai bo był po tym ledwo zywy a Goku sie cały czas regenerował jak jakis Terminator czy cos takiego :| ledwo co wyszedl z tego
Ostatnio zmieniony czw sie 02, 2007 9:13 pm przez avalanche09, łącznie zmieniany 1 raz.

Tereska
Adept

Post autor: Tereska » czw sie 02, 2007 5:28 pm

avalanche09 pisze:Szkoda mi bylo tylko Hakkai bo był po tym ledwo zywy a Goku sie cały czas regenerował jak jakis Terminator czy cos takiego :| ledwo co wyszedl z tego

Spoiler
No, i Gojo musiał go potem reanimować *.*(shonen-ai mode on) - tak przynajmniej widziałam na pewnych skanach. Nie widziałam całego rozdziału tylko pojedyńcze kadry.

dragon007
Wtajemniczony

Post autor: dragon007 » czw sie 02, 2007 7:55 pm

Przestańcie już spoilerować bo się powstrzymać nie mogę :(

DUŻY Spoiler
A mi najbardziej żal było Goku. Gdyby nie ten ogranicznik to by przecież nie przeżył, to nie jego wina. Chociaż Sanzo też się nie popisał... Poszedł zastrzelić gościa, a reszta niech się wszystkim zajmie. Ale widać było że się tym strasznie przejął.
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami"

Jonathan Davis

avalanche09

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 9:12 pm

Och tez prawda tez prawda xD tak sie czasem czlowiekowi trudno wychamowac...lepiej dac sobie spokoj zanim sie to bardziej rozkreci....

Sheril
nołlife

Post autor: Sheril » czw sie 02, 2007 9:30 pm

Albo przyjdzie bardzo niezadowolona pani Moderator, bo temat najfajniejszy bohater staje sie pastwiskiem spoilerow i nie tlumaczyc mi sie glupimi wymowkami.
Jesli dalej chcecie ciagnac moge wydzielic wam ladny nowiutki temacik-spoilery i pogaduszki o tym co bedzie w relodach i innych takich. Jak nie to pocykam tu i owdzie i skrocimy temacik ^___^ moge dorzucic rowiez pare ostow w ramach rozrywki :x
::Is that alright?
Give my gun away when it's loaded
Is that alright?
If you don't shoot it how am I supposed to hold it::

Serafina

Post autor: Serafina » ndz lut 10, 2008 7:19 pm

Najlepszy jest Son Goku , niby taka niewydazona małpa a mimo wszystko jakos chwyta za serce xD.

Silvera
Adept

Post autor: Silvera » ndz lut 10, 2008 9:50 pm

Prawdę mówiąc, to każdy wzbudza moją sympatię z wyjątkiem Sanzo xDDD Gojyo jest (<Sil wydaje ciche mruknięcie xD>), Hakkai przesympatyczny, a Goku słodki... Tylko Sanzo wiecznie zrzędzi, trochę mi przypomina mojego brata xP
Hmm... Wygląda na to, że już głosowałam w ankiecie O.o Na kogo ja mogłam wtedy oddać głos? ^^" Chyba na Hakkai, ale pewności nie mam ^^"

Layla
Kontakt:

Post autor: Layla » śr lut 20, 2008 8:43 pm

Najfajniejszy bohater... Hymmmm (myślę, uwaga xD)
Jednak Gojyo. Miec takiego przy sobie to po prostu cud miód malina xD
Łatwo zgadnąć jaki jest mój wybór w ankiecie ;)

Kottie
Adept
Kontakt:

Post autor: Kottie » czw mar 13, 2008 10:28 pm

Na początku lubiłam Gojyo, teraz moja obsesja przeszła na małpkę Goku :) jest uroczy :), Sanzo też lubię, ale Hakkai mnie irytuje z lekka :)

Tereska
Adept

Post autor: Tereska » pt mar 14, 2008 5:10 pm

Kottie pisze:ale Hakkai mnie irytuje z lekka
Ojej, dlaczego? ^__^ :wink:

Silvera
Adept

Post autor: Silvera » pt mar 14, 2008 7:26 pm

Każdy ma swój gust, jak widać ;) U mnie kolejność lubianych postaci wygląda następująco:
1. Gojyo & Hakkai - zamiennie, obu uwielbiam tak samo ;)
2. Goku --> lubię go, ale bez przesady, nie kupowałabym gadżetów z nim ^^"
3. ... Kougaiji ^^
4. ... Ni Jianyi xD
... i dopiero gdzieś pod koniec Sanzo xD

Kottie
Adept
Kontakt:

Post autor: Kottie » pt mar 14, 2008 10:26 pm

Tereska pisze:
Kottie pisze:ale Hakkai mnie irytuje z lekka
Ojej, dlaczego? ^__^ :wink:
Bo czasami jest zbyt spokojny :> wol&#281; wydanie tej postaci w Wild Adapterze, ale lubi&#281; Hakkaia jak odpala swój tatua&#380; albo jak sam si&#281; irytuje :>

dragon007
Wtajemniczony

Post autor: dragon007 » pt mar 14, 2008 10:50 pm

Kottie pisze:wolę wydanie tej postaci w Wild Adapterze
Chodzi Ci o Kubote czy Tokita? Jak dla mnie Hakkai i parka z WA to zupełne inne postacie, mimo że strasznie podobne do siebie ^^" Za Hakkai'em nie przepadam, ale w niektórych momentach bardzo mi się podobał (szczególnie podczas walk).
Moi faworyci to wciąż Sanzo i Goku :3
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami"

Jonathan Davis

Kottie
Adept
Kontakt:

Post autor: Kottie » pt mar 14, 2008 10:53 pm

dragon: no to u mnie favoryci tak samo :D

a chodzi o Kubotę, oni są podobni tak jak Tokito to połączenie Goku i Gojyo :>

dragon007
Wtajemniczony

Post autor: dragon007 » pt mar 14, 2008 10:59 pm

Kottie pisze:no to u mnie favoryci tak samo
*hug*

Kubota to istny Hakkai z domieszką Sanzo, przez co go uwielbiam ^_^

Btw lubię to, że Minekura zwykle miksuje ze sobą różne charaktery swoich postaci.

Jonathan Davis

Tereska
Adept

Post autor: Tereska » sob mar 15, 2008 10:30 am

Mój ranking
1. Hakkai (oczywiście ^^)
2. Gojyo, Sanzo i Goku - Bardzo silna druga pozycja, tą trójkę lubię jednakowo, każdy z nich jest na swój sposób czarujący:)
3. Kougaji i Yaone

Za to nieznoszę tego doktorka (Ni Jian)

Lubię Minekurę. Ma talent żeby stworzyć ciekawą mangę z nietuzinkowymi bohaterami. Poza tym wydaje się być miłą osobą. Wnioskuję to tylko po jej komentarzach w mandze i wiadomości w internecie. W przeciwieństwie np do autorki Yami no Matsuei czy Clampic, których to mangi lubię, ale same autorki mnie irytują.

Silvera
Adept

Post autor: Silvera » sob mar 15, 2008 11:47 am

Tereska pisze: Lubię Minekurę. Ma talent żeby stworzyć ciekawą mangę z nietuzinkowymi bohaterami. Poza tym wydaje się być miłą osobą. Wnioskuję to tylko po jej komentarzach w mandze i wiadomości w internecie. W przeciwieństwie np do autorki Yami no Matsuei czy Clampic, których to mangi lubię, ale same autorki mnie irytują.
To samo odczucie ;) Z resztą bardzo podoba mi się ewolucja jej kreski. Na początku Saiyuki mnie odstraszało sposobem rysowania postaci, potem jednak z tomu na tom było coraz lepiej, a Saiyuki Reload to już mistrzostwo. To samo w artbookach - porównać Backgammon 1 z Salty Dog IV - nie do uwierzenia, że tak mogła się kreska poprawić.

Poza tym dla mnie Kubo-chan i Tokito to raczej postacie jedyne w swoim rodzaju, wolałabym ich nie porównywać do bohaterów z Saiyuki ;) A tak w ogóle, to wczoraj była premiera oavki Bus Gamer, mam nadzieję, że niedługo doczekam się, aby obejrzeć kolejnych wariatów stworzonych przez Minekurę-sensei ^^

A doktorka lubię, zdaje się, że sama Minekura też go lubi xD Lubię takie złe charakterki (dopiero niedawno odkryłam hipotezę czemu on nosi ciągle tego króliczka), natomiast nie znoszę Gyokumen. Kanzenon - cóż, lubię, ale chyba nie zaliczę tej postaci do kobiet xD Z żeńskich postaci najbardziej lubię... Lirin xD Taka Goku-kobieta. Yaone z resztą też lubię, zwłaszcza jej walki z Hakkai'em xD
W ankiecie brakuje mi opcji Hakuryuu xDD Swoją drogą, ciekawi mnie jak nasz smoczek trafił do Hakkai'a, jeszcze nigdzie nie było o tym powiedziane. W żadnym tomie mangi, w żadnym odcinku anime... Chyba, że coś przeoczyłam.

dragon007
Wtajemniczony

Post autor: dragon007 » sob mar 15, 2008 12:33 pm

Silvera pisze:dopiero niedawno odkryłam hipotezę czemu on nosi ciągle tego króliczka
Błagam, wyślij mi na priva stronkę gdzie to znalazłaś :shock:
Silvera pisze:kolejnych wariatów stworzonych przez Minekurę-sensei ^^
Właśnie wczoraj przysłali mi mangę Bus Gamer i muszę przyznać, że ta trójka jest boska xD Nieźle się przy nich uśmiałam.
Teraz czekać, aż Tokyopop wyda nową wersje mangi na której bazuje OAVka...

Jonathan Davis

Tereska
Adept

Post autor: Tereska » sob mar 15, 2008 2:55 pm

Silvera pisze:Swoją drogą, ciekawi mnie jak nasz smoczek trafił do Hakkai'a, jeszcze nigdzie nie było o tym powiedziane. W żadnym tomie mangi, w żadnym odcinku anime... Chyba, że coś przeoczyłam.
Też mam nadzieję, że Minekura narysuje pierwsze spotkanie Hakkai i Smoczka, bo jeszcze nie było takiej historyjki.

Ja również podziwiam stopień ewolucji kreski Minekury, dziewczyna się wyrobiła :)

Ona teraz rysuje Bus Gamer? Myślałam, że to jakaś jej wcześniejsza praca.
To ile ona naraz tworzy mang? Saiyuki Reload, Saiyuki Gaiden, Wild Adapter (nadal go rysuje?) i ten Bus Gamer? Czyli cztery? :shock:

Silvera
Adept

Post autor: Silvera » sob mar 15, 2008 3:31 pm

Odnoszę wrażenie, że Minekura lubi robić kilka rzeczy na raz... Oprócz sag Saiyuki, Wild Adapter (jak najbardziej, dalej rysuje, jest już bodajże 6 tomów), Bus Gamer, jest jeszcze (CHYBA skończone) Executive Committee (albo Araiso, różne wersje tego tytułu się przyjmuje, bohaterami są właśnie Kubota i Tokito, tylko że chodzą do liceum xD), Honey Comb, Stigma, Just, Brother... Sporo ma na koncie, tylko czemu odnoszę wrażenie, że ona lubi coś zaczynać i nie kończyć? ^^"

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”