Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob kwie 14, 2007 8:00 pm

Melmothia pisze:"You are my sunshine, my only sunshine..."
Ja uważam, że jemu lepiej w długich a Kappie w krótkim :P

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob kwie 14, 2007 8:37 pm

Kisara pisze:Ja uważam, że jemu lepiej w długich a Kappie w krótkim
Gojo dobrze wygląda i wdługich i w krótkich (choć całkiem różnie). Tak samo Hakkai, choć z dłuższymi jest jakiś taki słodszy :P
Ale Sanzo bezsprzecznie najlepiej wygląda w krótkich. Co prawda fajny miał ten kucyczek z tyłu, ale z przodu wyglądał na nieco przylizanego.
Goku fajniej wygląda zaś w długich.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob kwie 14, 2007 10:16 pm

Melmothia pisze:Ale Sanzo bezsprzecznie najlepiej wygląda w krótkich. Co prawda fajny miał ten kucyczek z tyłu, ale z przodu wyglądał na nieco przylizanego.
Heh, aż się chciało za ten kucyczek pociągnąć :mrafroamerykanin: Ale tak mu dziwnie było w tym fryzie. W krótkich wygląda super, i z tą grzywką :P
Goku jak był mały to wyglądał najfajniej. Takie słodkie zwierzątko :wink: Aż było mi go żal pod koniec Gaiden'a... Tylko coś mi z wiekiem nie pasuje. Miał jakieś 8-10 lat jak go zamknęli, a Sanzo go trzymał 4, więc jak może mieć 18? Wygląda bardziej na 15,16 :|

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob kwie 14, 2007 10:28 pm

dragon007 pisze:Aż było mi go żal pod koniec Gaiden'a...
Ciiiiiiiiii......ja jestem na tym jak porwali tego z czerwonymi oczami i bialą twarzą i udają terrorystów, a Goku jest nieprzytomny...i mam w zwiazku z tym pytanko: czy wyszły dalsze chaptery, poza ten moment, który opisałam? i ile ich dokładnie jest, chapterów, nie tomów?
dragon007 pisze:aż się chciało za ten kucyczek pociągnąć
Tak jak Goku na samym początku...tylko potem konsekwencje jak się przypadkiem parę kłaczków wyrwie :kyaa:
dragon007 pisze:Wygląda bardziej na 15,16
Rzeczywiście. Jak na 18 niewyrosły. Nie mam pojęcia o co z tym chodzi.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz kwie 15, 2007 8:11 am

dragon007 pisze:Sanzo go trzymał 4, więc jak może mieć 18? Wygląda bardziej na 15,16
Mnie wygląda na takie 18 dopiero co skończone... :faja:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 15, 2007 12:06 pm

Melmothia pisze:Ciiiiiiiiii
Też do tego momentu doczytałam i dalej nic nie mogę znaleźć :?
Melmothia pisze:Tak jak Goku na samym początku...tylko potem konsekwencje jak się przypadkiem parę kłaczków wyrwie
Kocham ten moment i minę Kanzeon :)
Kisara pisze:Mnie wygląda na takie 18 dopiero co skończone...
Nie sądze, w 2 tomie jak były te zawody w chlaniu to nawet pisało że szczeniak niepełnoletni jest...

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » ndz kwie 15, 2007 12:25 pm

dragon007 pisze:Kocham ten moment i minę Kanzeon
Ja też. I jeszcze ten moment jak Goku pokazuje Ten-chanowi i Ken-nichanowi (heh...jakoś trudno mi się przyzwyczić do tych ich imion) co lubi robić Konzen kiedy jest sam - "PERFECT CORNERS" :lol: To było genialne, i ze względu na minę Konzena i pozostałej dwójki. Przesłodkie. Sprawiło, że jeszcze bardziej lubię Sanzo.
dragon007 pisze:Nie sądze, w 2 tomie jak były te zawody w chlaniu to nawet pisało że szczeniak niepełnoletni jest...
Może ta 18 w opisie to była pomyłka? A może Sanzo i reszta czują się już tak staro, że 18 to jeszcze szczenięctwo? Albo dostosowują się do przepisów japońskich (alkohol chyba od 20? czy jakoś tak? hmmmm...nie pamiętam).

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 15, 2007 2:51 pm

Melmothia pisze:To było genialne, i ze względu na minę Konzena i pozostałej dwójki. Przesłodkie. Sprawiło, że jeszcze bardziej lubię Sanzo.
Gdyby jeszcze Sanzo od czasu do czasu był troche wylewny :kyaa:
Melmothia pisze:Może ta 18 w opisie to była pomyłka? A może Sanzo i reszta czują się już tak staro, że 18 to jeszcze szczenięctwo? Albo dostosowują się do przepisów japońskich (alkohol chyba od 20? czy jakoś tak? hmmmm...nie pamiętam).
Ano, jeśli tak to wszystko pasuje :? Jednak nie wyobrażam sobie Goku w wersji dorosłej. Od początku był chyba stworzony jako maskotka grupy.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn kwie 16, 2007 12:10 am

Kiedy przypomniałam sobie, że Goku ma 18 lat byłam w szoku. Przecież on zachowuje się jak 16-stolatek. Eh, widocznie niektóre demony dojrzewają baaardzo późno ;)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn kwie 16, 2007 12:12 am

dragon007 pisze:Jednak nie wyobrażam sobie Goku w wersji dorosłej. Od początku był chyba stworzony jako maskotka grupy.
W ogóle w dalszych seriach to taka z niego kochana maskotka... :kawaii:
Mam pytanie, kto ma oryginał tego fota... kocham te foto, a mam kiepską jego jakoś... :|
http://img444.imageshack.us/img444/4272/043dk8.png

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn kwie 16, 2007 1:56 pm

Szukałam i nic :( Tego obrazka nawet w mandze nie było...
Ale kiedyś widziałam go na deviancie, wmontowany był w jakąś tapetę, tylko nie mogę teraz znaleźć ><"...

Po drodze znalazłam to: Secret son :mrafroamerykanin: Teksty Kenrena są świetne :mrgreen:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn kwie 16, 2007 3:14 pm

dragon007 pisze:Po drodze znalazłam to: Secret son :mrafroamerykanin: Teksty Kenrena są świetne
I to mi teraz zaprzeczy, że Kappa w krótkich nie powala *O*

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn kwie 16, 2007 5:54 pm

Kisara pisze:I to mi teraz zaprzeczy, że Kappa w krótkich nie powala *O*
Mnie TYLKO w krótkich włosach powala :P W Gaiden'ie go uwielbiam. Szkoda, że Konzen to już nie ta sama liga co Sanzo >< A tego obrazka to szukam na dalej :| Nie daruje. Jestem pewna, że gdzieś jest na deviancie :mrafroamerykanin:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn kwie 16, 2007 11:20 pm

Kisara pisze:I to mi teraz zaprzeczy, że Kappa w krótkich nie powala *O*
Powala, powala, jak trza :)

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » wt kwie 17, 2007 8:23 am

dragon007 pisze:Szkoda, że Konzen to już nie ta sama liga co Sanzo
No. Ale za to ma ten atut, że jakoś tak łatwiej go wyprowadzić z równowagi, a i z opanowaniem trudniej sobie radzi (to go czyni słodszym). Może to dlatego, iż Konzen próbuje być bardziej odpowiedzialny (ach, ta praca :wink: ) i porządniejszy (w sensie - nie pali, nie pije, nie strzela do nikogo, w ogóle wydaje się słabszy).
A obrazka nie widziałam nigdzie :( Za to w SDIII jest taaaaakaaaa śliczna graficzka Sanzo (wydrukowana już oczywiście :mrgreen: ).

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt kwie 17, 2007 5:15 pm

Melmothia pisze:Za to w SDIII
W czym?? :shock:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt kwie 17, 2007 5:21 pm

Kisara pisze:
Melmothia pisze:Za to w SDIII
W czym?? :shock:
Salty Dog zapewne, czyli seria artbookow do saiyuki

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » wt kwie 17, 2007 5:38 pm

Kira the Demon pisze:Salty Dog zapewne, czyli seria artbookow do saiyuki
Racja, racja. Właśnie o to mi chodziło.
I graficzkę już dałam na ścianę, ale musiałam pierwowzór Ryuuka przetransportować na meble, aby Sanzo był bardziej centralnie przed oczami. Miejsca na ścianie już nie mam :(

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » ndz kwie 22, 2007 11:05 am

Tak mi przyszło na myśl dlaczego w ankiecie nie ma do wyboru drużyny Kougaijiego tylko "ta" czwórka?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz kwie 22, 2007 11:36 am

Bo ankieta dotyczy glownych bohaterow;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości