Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

avalanche09
Status: Offline

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 2:27 pm

SPOILER Ja dzieki temu zaczełam lubic Goku tak jakos wogule w Reload jest bardziej dopracowany Minekura sie postarała i tak jakos jest super przedstawiony wiec to zdecydowalo o glosie dla niego...ta walka wymiata xD Szkoda mi bylo tylko Hakkai bo był po tym ledwo zywy a Goku sie cały czas regenerował jak jakis Terminator czy cos takiego :| ledwo co wyszedl z tego
Ostatnio zmieniony czw sie 02, 2007 9:13 pm przez avalanche09, łącznie zmieniany 1 raz.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » czw sie 02, 2007 5:28 pm

avalanche09 pisze:Szkoda mi bylo tylko Hakkai bo był po tym ledwo zywy a Goku sie cały czas regenerował jak jakis Terminator czy cos takiego :| ledwo co wyszedl z tego


Spoiler
No, i Gojo musiał go potem reanimować *.*(shonen-ai mode on) - tak przynajmniej widziałam na pewnych skanach. Nie widziałam całego rozdziału tylko pojedyńcze kadry.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 02, 2007 7:55 pm

Przestańcie już spoilerować bo się powstrzymać nie mogę :(

DUŻY Spoiler
A mi najbardziej żal było Goku. Gdyby nie ten ogranicznik to by przecież nie przeżył, to nie jego wina. Chociaż Sanzo też się nie popisał... Poszedł zastrzelić gościa, a reszta niech się wszystkim zajmie. Ale widać było że się tym strasznie przejął.

avalanche09
Status: Offline

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 9:12 pm

Och tez prawda tez prawda xD tak sie czasem czlowiekowi trudno wychamowac...lepiej dac sobie spokoj zanim sie to bardziej rozkreci....

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sie 02, 2007 9:30 pm

Albo przyjdzie bardzo niezadowolona pani Moderator, bo temat najfajniejszy bohater staje sie pastwiskiem spoilerow i nie tlumaczyc mi sie glupimi wymowkami.
Jesli dalej chcecie ciagnac moge wydzielic wam ladny nowiutki temacik-spoilery i pogaduszki o tym co bedzie w relodach i innych takich. Jak nie to pocykam tu i owdzie i skrocimy temacik ^___^ moge dorzucic rowiez pare ostow w ramach rozrywki :x

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » ndz lut 10, 2008 7:19 pm

Najlepszy jest Son Goku , niby taka niewydazona małpa a mimo wszystko jakos chwyta za serce xD.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz lut 10, 2008 9:50 pm

Prawdę mówiąc, to każdy wzbudza moją sympatię z wyjątkiem Sanzo xDDD Gojyo jest (<Sil wydaje ciche mruknięcie xD>), Hakkai przesympatyczny, a Goku słodki... Tylko Sanzo wiecznie zrzędzi, trochę mi przypomina mojego brata xP
Hmm... Wygląda na to, że już głosowałam w ankiecie O.o Na kogo ja mogłam wtedy oddać głos? ^^" Chyba na Hakkai, ale pewności nie mam ^^"

Layla
Status: Offline

Post autor: Layla » śr lut 20, 2008 8:43 pm

Najfajniejszy bohater... Hymmmm (myślę, uwaga xD)
Jednak Gojyo. Miec takiego przy sobie to po prostu cud miód malina xD
Łatwo zgadnąć jaki jest mój wybór w ankiecie ;)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » czw mar 13, 2008 10:28 pm

Na początku lubiłam Gojyo, teraz moja obsesja przeszła na małpkę Goku :) jest uroczy :), Sanzo też lubię, ale Hakkai mnie irytuje z lekka :)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt mar 14, 2008 5:10 pm

Kottie pisze:ale Hakkai mnie irytuje z lekka
Ojej, dlaczego? ^__^ :wink:

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pt mar 14, 2008 7:26 pm

Każdy ma swój gust, jak widać ;) U mnie kolejność lubianych postaci wygląda następująco:
1. Gojyo & Hakkai - zamiennie, obu uwielbiam tak samo ;)
2. Goku --> lubię go, ale bez przesady, nie kupowałabym gadżetów z nim ^^"
3. ... Kougaiji ^^
4. ... Ni Jianyi xD
... i dopiero gdzieś pod koniec Sanzo xD

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt mar 14, 2008 10:26 pm

Tereska pisze:
Kottie pisze:ale Hakkai mnie irytuje z lekka
Ojej, dlaczego? ^__^ :wink:
Bo czasami jest zbyt spokojny :> wol&#281; wydanie tej postaci w Wild Adapterze, ale lubi&#281; Hakkaia jak odpala swój tatua&#380; albo jak sam si&#281; irytuje :>

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt mar 14, 2008 10:50 pm

Kottie pisze:wolę wydanie tej postaci w Wild Adapterze
Chodzi Ci o Kubote czy Tokita? Jak dla mnie Hakkai i parka z WA to zupełne inne postacie, mimo że strasznie podobne do siebie ^^" Za Hakkai'em nie przepadam, ale w niektórych momentach bardzo mi się podobał (szczególnie podczas walk).
Moi faworyci to wciąż Sanzo i Goku :3

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt mar 14, 2008 10:53 pm

dragon: no to u mnie favoryci tak samo :D

a chodzi o Kubotę, oni są podobni tak jak Tokito to połączenie Goku i Gojyo :>

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt mar 14, 2008 10:59 pm

Kottie pisze:no to u mnie favoryci tak samo
*hug*

Kubota to istny Hakkai z domieszką Sanzo, przez co go uwielbiam ^_^

Btw lubię to, że Minekura zwykle miksuje ze sobą różne charaktery swoich postaci.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob mar 15, 2008 10:30 am

Mój ranking
1. Hakkai (oczywiście ^^)
2. Gojyo, Sanzo i Goku - Bardzo silna druga pozycja, tą trójkę lubię jednakowo, każdy z nich jest na swój sposób czarujący:)
3. Kougaji i Yaone

Za to nieznoszę tego doktorka (Ni Jian)

Lubię Minekurę. Ma talent żeby stworzyć ciekawą mangę z nietuzinkowymi bohaterami. Poza tym wydaje się być miłą osobą. Wnioskuję to tylko po jej komentarzach w mandze i wiadomości w internecie. W przeciwieństwie np do autorki Yami no Matsuei czy Clampic, których to mangi lubię, ale same autorki mnie irytują.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » sob mar 15, 2008 11:47 am

Tereska pisze: Lubię Minekurę. Ma talent żeby stworzyć ciekawą mangę z nietuzinkowymi bohaterami. Poza tym wydaje się być miłą osobą. Wnioskuję to tylko po jej komentarzach w mandze i wiadomości w internecie. W przeciwieństwie np do autorki Yami no Matsuei czy Clampic, których to mangi lubię, ale same autorki mnie irytują.
To samo odczucie ;) Z resztą bardzo podoba mi się ewolucja jej kreski. Na początku Saiyuki mnie odstraszało sposobem rysowania postaci, potem jednak z tomu na tom było coraz lepiej, a Saiyuki Reload to już mistrzostwo. To samo w artbookach - porównać Backgammon 1 z Salty Dog IV - nie do uwierzenia, że tak mogła się kreska poprawić.

Poza tym dla mnie Kubo-chan i Tokito to raczej postacie jedyne w swoim rodzaju, wolałabym ich nie porównywać do bohaterów z Saiyuki ;) A tak w ogóle, to wczoraj była premiera oavki Bus Gamer, mam nadzieję, że niedługo doczekam się, aby obejrzeć kolejnych wariatów stworzonych przez Minekurę-sensei ^^

A doktorka lubię, zdaje się, że sama Minekura też go lubi xD Lubię takie złe charakterki (dopiero niedawno odkryłam hipotezę czemu on nosi ciągle tego króliczka), natomiast nie znoszę Gyokumen. Kanzenon - cóż, lubię, ale chyba nie zaliczę tej postaci do kobiet xD Z żeńskich postaci najbardziej lubię... Lirin xD Taka Goku-kobieta. Yaone z resztą też lubię, zwłaszcza jej walki z Hakkai'em xD
W ankiecie brakuje mi opcji Hakuryuu xDD Swoją drogą, ciekawi mnie jak nasz smoczek trafił do Hakkai'a, jeszcze nigdzie nie było o tym powiedziane. W żadnym tomie mangi, w żadnym odcinku anime... Chyba, że coś przeoczyłam.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 15, 2008 12:33 pm

Silvera pisze:dopiero niedawno odkryłam hipotezę czemu on nosi ciągle tego króliczka
Błagam, wyślij mi na priva stronkę gdzie to znalazłaś :shock:
Silvera pisze:kolejnych wariatów stworzonych przez Minekurę-sensei ^^
Właśnie wczoraj przysłali mi mangę Bus Gamer i muszę przyznać, że ta trójka jest boska xD Nieźle się przy nich uśmiałam.
Teraz czekać, aż Tokyopop wyda nową wersje mangi na której bazuje OAVka...

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob mar 15, 2008 2:55 pm

Silvera pisze:Swoją drogą, ciekawi mnie jak nasz smoczek trafił do Hakkai'a, jeszcze nigdzie nie było o tym powiedziane. W żadnym tomie mangi, w żadnym odcinku anime... Chyba, że coś przeoczyłam.
Też mam nadzieję, że Minekura narysuje pierwsze spotkanie Hakkai i Smoczka, bo jeszcze nie było takiej historyjki.

Ja również podziwiam stopień ewolucji kreski Minekury, dziewczyna się wyrobiła :)

Ona teraz rysuje Bus Gamer? Myślałam, że to jakaś jej wcześniejsza praca.
To ile ona naraz tworzy mang? Saiyuki Reload, Saiyuki Gaiden, Wild Adapter (nadal go rysuje?) i ten Bus Gamer? Czyli cztery? :shock:

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » sob mar 15, 2008 3:31 pm

Odnoszę wrażenie, że Minekura lubi robić kilka rzeczy na raz... Oprócz sag Saiyuki, Wild Adapter (jak najbardziej, dalej rysuje, jest już bodajże 6 tomów), Bus Gamer, jest jeszcze (CHYBA skończone) Executive Committee (albo Araiso, różne wersje tego tytułu się przyjmuje, bohaterami są właśnie Kubota i Tokito, tylko że chodzą do liceum xD), Honey Comb, Stigma, Just, Brother... Sporo ma na koncie, tylko czemu odnoszę wrażenie, że ona lubi coś zaczynać i nie kończyć? ^^"

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości