Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » ndz kwie 22, 2007 11:44 am

A się nie zgodzę Sheril :wink: Yanek nie napisał że tyczy to się to tylko tej czwórki, nie użył też słowa główni bohaterowie. Napisał najfajniejszy bohater nie, więc to dotyczy wszystkich :) w tym Kopugaijiego i Lirin

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » ndz kwie 22, 2007 11:55 am

Może dlatego, że najtrudniej jest rozstrzygnąć między najlepszymi i najczęściej lubianymi.
Ale jak ktoś lubi kogoś innego to przecież też może się wypowiedzieć, zawsze miło zacząć dyskusję :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz kwie 22, 2007 2:08 pm

Iori pisze:Napisał najfajniejszy bohater nie, więc to dotyczy wszystkich :) w tym Kopugaijiego i Lirin
Hehe wiesz, raczej nikt nigdy nie upominał się wcześniej, że kogoś im brakuje ;)
Chyba jest możliwość dorzucenia ich do ankiety, ale z tym do założyciela raczej musisz iść :P
Melmothia pisze:Ale jak ktoś lubi kogoś innego to przecież też może się wypowiedzieć, zawsze miło zacząć dyskusję
Spoko, bo i tak wszyscy wiemy, że o konfrontacji SaznoXKappaXHakkai już nie jeden post napykaliśmy ;)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 22, 2007 2:58 pm

Z tej "złej" czwórki podpasował mi tylko Kog :P Reszta niczym mi nie zaimponowała, tacy sobie zwykli pomocnicy... No, może z wyjątkiem Lirin :) W walce z Sanzo jest niesamowita xDD
Ale Koga przestaje lubić w Reload za... Kto czytał ten wie :(

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz kwie 22, 2007 6:35 pm

Mnie tamta czwórka nie podchodzi w ogóle. Ze złych to mógłby być jedynie "Pan Bóg" i ten przeuroczy demon od iluzji, jakkolwiek mu było...

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 22, 2007 8:07 pm

Mnie tamta czwórka nie podchodzi w ogóle. Ze złych to mógłby być jedynie "Pan Bóg" i ten przeuroczy demon od iluzji, jakkolwiek mu było...
Hazel i ten czarnowłosy Sanzo też są ciekawi. Ale Homura był z nich wszystkich najlepszy :mrgreen: Tylko dla niego męczyłam anime.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz kwie 22, 2007 8:56 pm

Beryl pisze:"Pan Bóg"
Haha wiem o co ci chodzi i chyba się zgodzę... to co, dorzucamy kogoś do ankiety 8-)

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pn kwie 23, 2007 9:20 am

Od razu "źli" moim zdaniem to niestosowne określenie :) To zależy od punktu widzenia, Kougaiji i jego drużyna mają swój cel, nie władzę i dominację lecz wskrzeszenie matki Koga i w tym celu podejmują stosowne działania. Z ich punktu widzenia to grupa Sanzo jest zła :)

To moja obiektywna ocena jako fana postaci-demonów :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn kwie 23, 2007 2:05 pm

Iori pisze:fana postaci-demonów
No a co, Gojo, Goku i Hakkai to elfy? :P
Oki, wiem o co ci chodzi, ale autor musi wydzielić pewną grupę złych i pewną dobrych... siła wyższa 8-)

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr kwie 25, 2007 10:42 am

Kisara pisze:No a co, Gojo, Goku i Hakkai to elfy?
To są wyjątki :wink:
Mnie się zdaje że to nie autor (nie aż tak bardzo) wydziela grupy dobrych i złych, lecz raczej zostawia czytelnikowi ten wybór. A ja już wybrałem :P

Sailor Dream
Status: Offline

Post autor: Sailor Dream » pt lip 20, 2007 1:32 am

Gojo i Sanzo na równi ;3 Uwielbiam teksty pomylonego mnicha i zachowanie zboczonego Kappy xD *-*

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lip 20, 2007 9:19 am

Sailor Dream pisze:Uwielbiam teksty pomylonego mnicha i zachowanie zboczonego Kappy xD *-*
No, ten kompromis już tu padał :faja: Witamy na Waneko Forum ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lip 20, 2007 11:23 am

Eee tam Son Goku wymiata xD Ja też ostatnio glodny jestem ciągle xD Ale jednak z mnichem mnie rozwalił moment "To był NORMALNY i ZWYCZAJNY Sanzo" xD Za to lubie mnicha i reszte xD

Sailor Dream
Status: Offline

Post autor: Sailor Dream » czw sie 02, 2007 2:11 am

Kisara pisze:No, ten kompromis już tu padał Witamy na Waneko Forum
A dzięki :) Sorki, że tak późno, ale miałam małą przerwę ^^"
Ogólnie to ciężko wybrać ulubioną postać :| Wszyscy na swój sposób są genialni ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 02, 2007 9:07 am

Sailor Dream pisze:Wszyscy na swój sposób są genialni ^^
Na tym polega genialność Minekury 8-)

avalanche09
Status: Offline

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 11:47 am

Witam wszystkich! Juz którys raz z rzedu probowalam sie zarejestrowac i mi sie wreszcie udalo....ja zagłosuje na Goku xP Chociaz mialam duuzy problem czy by czasem nie zaglosowac na Kappe jako ze obydwoje maja u mnie pierwsze miejsce xP Wprost uwielbiam ich kłótnie....ich inteligetne odzywki do siebie zawsze mnie "rozwalaja" ^^
SPOILER
!UWAGA!SPOILER :Dla wszystkich zainteresowanych...historia jak dzieki ekhm...jak goku stracil swoje "loczki"pewne osoby chyba chcialy to zobaczyc o ile dobrze przeczytalam x)
http://s145.photobucket.com/albums/r205 ... %20Burial/
a to spoiler z tomu 8 Saiyuki Reload jak ktos nie chce niech nie wchodzi tylko dla zainteresowanych ostrzegam xP Nie pozabijajcie mnie z tego powodu chyba ze juz to widzieliscie!:
http://s145.photobucket.com/albums/r205 ... 200714.jpg
Mi to tam raczej niezbyt do niego pasuje....predzej do goyjo hie hie
No to chyba Goku dogonił Hakkai przeze mnie...w gruncie rzeczy ich wszytkich nie da sie nie lubic jednak ja mam baardzo chlodne odczucia co do Sanza po tym co stalo sie w tomie chyba 7 Saiyuki Reload.... :|

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 02, 2007 11:57 am

avalanche09 pisze:mam baardzo chlodne odczucia co do Sanza po tym co stalo sie w tomie chyba 7 Saiyuki Reload
Wiem o co chodzi, mnie też to porządnie wpieniło grrr >_< Ale nie spoilerujmy już...
avalanche09 pisze:Mi to tam raczej niezbyt do niego pasuje...
Mi również. Chociaż ten "atak z zaskoczenia" ciekawie wygląda :)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » czw sie 02, 2007 1:30 pm

avalanche09 pisze:ak goku stracil swoje "loczki"pewne osoby chyba chcialy to zobaczyc o ile dobrze przeczytalam
Achaaa, to stąd Goku i Gojo mają swoją broń. A ja się zastanawiałam, skąd oni je wytrzaśli. :)
PS. W którym tomie z Reload Hakkai pokazuje się jako demon? (oprócz rozdziału Burial z bodajze 5 tomu.)

avalanche09
Status: Offline

Post autor: avalanche09 » czw sie 02, 2007 2:00 pm

SPOILER
Własnie w 7 tomie kiedy dochodzi do walki Goku mode youkai mimo wszytko niezle se z nim radzi hakkai znaczy sie x)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 02, 2007 2:03 pm

Tereska pisze:W którym tomie z Reload Hakkai pokazuje się jako demon?
Miałam spore zamieszanie ze skanami i nie wiem czy był to 7 tom czy 8, ale stawiałabym na 7...

Spoiler http://www.madkukkii.com/saiyuuki/forcorkyv.jpg Spoiler
Dopiero teraz zaczęłam lubić Hakkai'a
avalanche09 pisze:w 7 tomie
Teraz to jestem w końcu pewna :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości