Najfajniejszy bohater?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ

Którego z bohaterów lubisz najbardziej?

SON GOKU
32
33%
GENJO SANZO
19
20%
SHA GOJO
18
19%
CHO HAKKAI
28
29%
 
Liczba głosów: 97

yanek_old
Status: Offline

Najfajniejszy bohater?

Post autor: yanek_old » śr lis 23, 2005 12:27 pm

No i zaczyna się! Już niedługo Saiyuki pojawi się w kioskach :D Czekamy na wasze odpowiedzi :)

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr lis 23, 2005 4:56 pm

Pierwsza opcja w ankiecie : "SON GOKU"
Saiyuki to jakiś Dragon Ball? ^^"

Przełamałem się jednak i poszukałem jakichś info. To co znalazłem nie napawa radością. Tytuł (przynajmniej anime) wygląda dość nudno.
Nie wiem czy są tam spoilery, gdyż czytałem tylko podsumowanie (ostatni akapit) lecz chętnych zapraszam na tą www

Ile tomów ma mangowa wersja?
Różni się od anime?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr lis 23, 2005 5:06 pm

Po pierwsze. Son Goku to nie jest wymysl Toriyamy :roll: To postac wystepujaca w starych, chinskich legendach.
Polecam lekture: tego oraz tego ;)

A manga ma 9 tomow. Oprocz tego jest jeszcze Saiyuki Gaiden oraz Saiyuki Reload, ale nie wiem czy Waneko ma zamiar to wydac. Jak ktos chce sie o tych tytulach dowiedziec czegos wiecej, to niech sobie zagoogla :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » śr lis 23, 2005 9:42 pm

Wydauje mi sie ze to może być coś naprawde fajnego! jak juz zacznę na dobre zarabiać zakręcę się wokół tego:)
Ech jak dobrze że istnieje cos takiego jak manga w tej kaczkowatej rzeczywistości :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw lis 24, 2005 5:10 pm

Jak dla mnie Saiyuki to swietna manga :D duzo akcji i humoru :D w prawdzie animca nie wiedzialam, ale mange czytalam prawie cala i z chęcia przeczytałabym jeszcze raz w wersji polskiej :D
a ulubiony bohater to Hakkai ( wszyscy sa fajni :wink: )

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw lis 24, 2005 6:32 pm

http://quizilla.com/users/draconsis/qui ... %20you%3F/

Quiz. Tu mozna sprawdzic jakim bohaterem z mangi Saiyuki jestes. :wink:

zaczyna mi szwankowac klawiatura jak naciskam y wzchodzi mi z, i na odwrot i jeszcze pare ciekawych rzeczy czy to znak ze mam ja wymienic...masakra :cry:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lis 24, 2005 6:47 pm

Ja komiksem zainteresowany nie jestem, a kacza rzeczpospolita mnie nie przeraża... Pewnie dlatego, że nie oglądam telewizji i nie interesuje się polityką :roll:

W teście wyszło mi:
Obrazek
I tylko ostatnia cecha się właściwie zgadza, choć "hate" to może za duże słowo :roll:

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt lis 25, 2005 2:38 pm

Cóż mi wyszło to:
Obrazek
Zgadza się tylko ukrywanie bólu i to, iż posiadam zwierzę(a nawet kilka). A, jak przeczytałam pierwsze zdanie "You take cere..." to wybuchłam niekontrolowanym smiechem, ja opiekuńcza? :roll: :lol: :twisted:
Ps. Chociaż to jest lekkie zbaczanie tematu, może by któryś z modów oddzielił te posty na osobny temat tak, jak to jest w innych działach?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt lis 25, 2005 8:53 pm

Natala C pisze:Ps. Chociaż to jest lekkie zbaczanie tematu, może by któryś z modów oddzielił te posty na osobny temat tak, jak to jest w innych działach?
wydaje mi sie ze nie trzeba :wink: wkoncu to tez jest zwiazane z bohaterami :D

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » sob gru 10, 2005 10:45 pm

oijq! nie moge sie doczekac - codziennie biegam do matrasa i panie maja mnie juz za wariatke (ladnie mowiac) - najlepiej jakby sie ukazalo tak zeby bylo pod choineczek. UUU Saiyuki pod choineczkiem - taki sliczniusi obrazek ^-^

przez wakacje mialam 2 tygodnie 'maratonu' saiyuki. BOSKIE ANIME!!!
a Sanzo jest zafajniusiasty (neologizm? o_O) w kazdym badz razie
!!!!!SANZO RZADZI!!!!! ^-^

Lilienne
Status: Offline

Post autor: Lilienne » ndz gru 11, 2005 2:31 am

Ciekawe czy nikt nie zaglosowal na 'Sha Gojo" dlatego, że nie ma takiego bohatera... jest Sha GoUjo....

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » ndz gru 11, 2005 11:11 am

Obrazek
Że nieby to mi wyszło :P ... to i na niego zagłosuje :wink:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz gru 11, 2005 11:54 am

ja tez Cho Hakkai XD
ohohoh prawda XD

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz gru 11, 2005 1:57 pm

Narsil_Alavel pisze:ja tez Cho Hakkai XD
ohohoh prawda XD


też mi to wyszło xd

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » ndz gru 11, 2005 3:48 pm

Lilienne pisze:Ciekawe czy nikt nie zaglosowal na 'Sha Gojo" dlatego, że nie ma takiego bohatera... jest Sha GoUjo....
nawet mniejsza z tym jak sie pan nazywa, ale kto glosowalby na Blatta orientalis? :?
jakby coś zrobił z tym czółkami/antenkami to może dostałby więcej głosów. . . :wink:

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » ndz gru 11, 2005 4:22 pm

Mi też wyszło że jestem Cho Hakkai:) każdy z bohaterów moim zdaniem będzie "unikalny" i ciekawy ale czuję że i tak najbardziej polubię tego :D : Goujo

Kira: prosze bez takich duzych obrazkow bo sie za dlugo wczytuje :wink:

Okej sorki, postaram się być już grzeczna :lol: A myślałam że ten obrazek nie będzie za duży...^_^
Ostatnio zmieniony pn gru 12, 2005 9:58 pm przez Galadhriel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn gru 12, 2005 7:54 am

Faken, mi tez wyszedl Cho Hakkai :evil:
Do tego w opisie pasuje jedynie ta wzmianka o ukrywaniu bolu :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt gru 13, 2005 11:39 am

o matko wszyscy CHo sa xD kurde a chcialem byc unikalny xDD wiecej prosze takich testow mi nie dawac czhyba ze seria ma conajmniej z 30 glownych bohaterow hahaha ;p

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt gru 13, 2005 10:46 pm

Ten test był jednak badziewny, heh w każdym razie na próbę zmieniłam tylko jedno pytanie (mianowicie to o żarciu) i zaraz wyszedł mi wynik Son Goku _^_...................................................

Załóżmy fan klub Cho!!!!!! Buahahahahahahahaaaa.
Pomimo iż jestem Cho też(nawet pasuję do tego opisu) to wolę tego różowłosego demona:D

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr gru 14, 2005 12:23 am

mi ten Cho nawet odpowiada wiecie xDDD haha no fanclub moze byc wszyscy spod cho laczcie sie hahaha xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości