Fatalne sklejenie #1

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Zablokowany
Freequ
Status: Offline

Fatalne sklejenie #1

Post autor: Freequ » pt wrz 12, 2008 3:21 pm

Witam.
Wczoraj dostałem Saiyuki #1. Oglądam pierwsze kolorowe stronki - patrzę, klej na grafikach o_O

ok. Jadę dalej, czytam, nic nie ma. Pomyślałem, że to zwykły wyciek ;]

Jestem na 110 stronie, nagle zatrzeszczało i BUM. Kartki z komiksem oderwały się od okładki... Szybko brałem Super Glue-ta, sklejam wszystko do kupy i OK.

Czy z pozostałymi tomami też tak jest? Mam #9 i jest ok.

Proszę o odpowiedź ;)

Ps.
Nie znalazłem takiego tematu.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 12, 2008 4:02 pm

Moje wszystkie tomy były w dobrym stanie, także może to byc odosobniony przypadek.

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt wrz 12, 2008 4:19 pm

O rany.. toć to temat-legenda. Uwierz mi, prawie WSZYSTKIM pierwsze tomiki się rozlatywały - ja mój skleiłam kropelką, a i tak boję się ruszać. Dalsze są w porządku, tylko jedynka coś im nie wyszła w druku. :wink:

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » sob wrz 13, 2008 1:51 pm

Uff... To dobrze :] Czyli następne tomy mogę kupować z spokojnym ser(c)em.

Celebriane
Status: Offline

Post autor: Celebriane » pn wrz 15, 2008 1:22 pm

Kupuj spokojnie ;)

Nie wiem, jak się trzymają ewentualne przedruki (??), ale wczesne jedynki w większości sie rozwalają. Ja kleiłam, ale potem koleżanka do ręki wzięła i rozsypały się wszystkiestrony, to zwątpiłam i pozostawiłam ten tomik w spokoju - leży jako okładka i zbiór stron :D Muszę chyba nowy kupić, aby mieć jakiś nierozowalający się, aby mu cześć składać czy coś... Za to późniejsze trzymają mi się bardzo ładnie

Pterokokos
Status: Offline

Post autor: Pterokokos » pn wrz 15, 2008 4:08 pm

Ja mam na półce całą serię Saiyuki i we wszystkich tomach kartki trzymają sie okładek, nawet w tym nieszczęsnym pierwszym tomie. Widać albo traktuje moje mangi z przesadną ostroznością albo mialam po prostu wyjatkowe sczęście. ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 15, 2008 4:49 pm

Sprawa wyjaśniona, więc zamykam temat :wink:

Zablokowany

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości