Saiyuki 7

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » śr gru 05, 2007 2:22 pm

Ray pisze:Powiem wam jedno... Znajdź 5 różnic jest strasznie trudne :O Całą noc siedziałem i nic nie znalazłem :/
A ja znalazłam! Jestem boska, wiem xDD
1. Gojo ma inny kształt oczu
2. Ma dłuższe włosy
3. Ma mniej rąk / nóg
4. Ma opaskę! xP
5. Nie ma takich kobiecych kształtów.

Taa, oto 5 różnic xD Poza tym jak dwie krople wody ^_^
Chcę więcej fanartów tego typu xD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » śr gru 05, 2007 6:11 pm

Silvera pisze:Chcę więcej fanartów tego typu xD
Oki, pogadam z madelene, w końcu to moja siostra :). Jestem z niej taka dumna XD.
Fajnie, że rysuneczek się podoba^^.

Tomik 7 jest bardzo wciągający - cały czas się coś dzieje. Humor w tym tomiku mnie powala, szczególnie zabawne były relacje Gojo-Sanzo. Rozbawiło mnie też "stężenie pośmiertne" :). Mimo, że w tym tomiku było stosunkowo mało Hakkai to nie przeszkadzało mi to, bo humor i ciągła akcja nie pozwalały mi się nudzić^^.

Marzę o tym, żeby wydanie Reload doszło do skutku.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » pn gru 24, 2007 10:21 pm

Ja niestety jestem nieco w tyle :( Muszę jak najszybciej odłożyc sobie kase i kupic ten tom, bo już dłużej nie wytrzymam!!! :wink:

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw gru 27, 2007 7:44 pm

A myślicie, że przejdzie coś takiego, że zamiast fanartów wyśle się jakieś parodie z bohaterami Saiyuki w roli głównej? Np...

Gojo rozmawia przez telefon z laską, którą próbuje poderwać.
- Nie palę, nie piję, nie przeklinam... K****, papieros spadł mi do kieliszka!

Albo reklama samochodu Oo

Głupie mam pomysły, ale może warte podzielenia się? Myślicie, że coś takiego przejdzie? Bo rysować, zaznaczam, nie umiem ;(

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » sob gru 29, 2007 1:02 am

Mi się podoba ten pomysł :spoko:

---------------------------------------------------

Nareszcie mam siódmy tom ^^ Podobał mi się :) już nie mogę się doczekac kolejnego :D ciekawa jestem, gdzie poszedł Gojyo? :P

wacek
Status: Offline

Post autor: wacek » czw sty 17, 2008 9:56 pm

Em, to tylko u mnie czy Saiyuki 8 naprawdę znikło z zapowiedzi?
I co jest tego przyczyną?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw sty 17, 2008 10:23 pm

Silvera pisze:Gojo rozmawia przez telefon z laską, którą próbuje poderwać.
- Nie palę, nie piję, nie przeklinam... K****, papieros spadł mi do kieliszka!
DOSKONAŁE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
myślę że można! *_* (nawet nie musi być opis sytuacji, samo srugie zdanie rozwala XDDDDD)

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw sty 17, 2008 11:42 pm

wacek pisze:Em, to tylko u mnie czy Saiyuki 8 naprawdę znikło z zapowiedzi?
I co jest tego przyczyną?
Myślę, że 8 tom zniknął ze względu na dodruk "Jak powstaje manga 2". A ponieważ musieli z czegoś zrezygnować, to padło na Saiyuki. GTO jest popularniejsze, więc tego nie mogli usunąć. "Jak powstaje manga 13"... Też nie. Heh, mam nadzieję, że to nie znowu wina licencji...
Kurde T_T Nie wiem ile miesięcy poczekamy, ale mam nadzieję, że cała seria w polskim przekładzie zostanie skończona jeszcze w tym roku T_T Zostały tylko 2 tomy do końca...
baka-oni-ri pisze:DOSKONAŁE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
myślę że można! *_* (nawet nie musi być opis sytuacji, samo srugie zdanie rozwala XDDDDD)
Riziaczku... (mogę tak mówić? xD) A może narysujesz tę scenkę? Choćby w formie SDczkowej xD Proooooszę *_*

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt sty 18, 2008 12:22 am

(oczywiście że możesz *^^*)

czemu nie XDDD ale po sesji, oki? ^^' chyba że będę się bardzo nudzić w trakcie XD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sty 18, 2008 9:47 am

Em, to tylko u mnie czy Saiyuki 8 naprawdę znikło z zapowiedzi?
Ejjj no, bez ku**a przegięć, nie ma go do kwietnia w zapowiedziach. Zamiast tego YnM 7 w kwietniu mogli wciepnąć nowe Saiyuki... :roll:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sty 18, 2008 10:01 am

Witajcie,
oj, nie, nie, to sie nam chochlik w zapowiedzi wkradl.... :)
Poprawimy szybciutko, bo SAIYUKI 8 ma pojawic sie razem z Utenka, w marcu :)))
Przepraszamy za zepsute humorki XD
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sty 18, 2008 10:24 am

Poprawimy szybciutko, bo SAIYUKI 8 ma pojawic sie razem z Utenka, w marcu
Sorry za wyładowanie emocji, ale z rana to zawsze mam taki wisielczy humorek :*
Dzięki za news, kamień z serca spadł :*

Meitsa
Status: Offline

Post autor: Meitsa » sob lut 02, 2008 7:14 pm

Czy tylko ja mam taki błąd w 7 tomie, że od strony 153 do 168 mam strony 57-72? Tomik kupiłam miech temu i dopiero teraz to zauważyłam gdy zaczęłam czytać :?

Animola
Status: Offline

Post autor: Animola » sob lut 02, 2008 11:20 pm

Nie wiem, ja w każdym razie mam wszystko w porządku. Ach, współczuję ci xD

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » pn lut 04, 2008 8:37 pm

U mnie wszystko w jak najlepszym porządeczku ^^ chyba bym się załamała, gdybym była w takiej sytuacji jak Ty :?

Tak wogóle, czy zauważył ktoś jeszcze, że na str45 Gojyo ma na opasce inny znak niż na str44 i pozostałych?

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lut 24, 2008 6:12 pm

Faktycznie, spostrzegawcza jesteś, ja tego nie zauważyłam :). To chyba celowe zamierzenie autorki. Ciekawe co oznacza ten znak :?:

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz lut 24, 2008 6:24 pm

Kurcze, też tego nie zauważyłam, ale faktycznie inny jest...
Może mu się przepaska tak pomarszczyła i wyszło co innego? xD Ale tak na serio, to próbowałam rozszyfrować i nie bardzo mi wyszło. Dla mnie trochę za mało wyraźne, gdybym chociaż znak podstawowy mogła tam dopatrzeć...
Pewnie to coś obraźliwego, albo wyrażające ostre wkurzenie się :P
Cóż, zawsze można o to zapytać Waneko... Kurcze, aż maila zaraz wyślę, zaczęło mnie to intrygować... xD
-Edit-
Wysłałam ^^" Tak, jestem żądną wiedzy i niecierpliwą istotą xD

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2008 ]
Dostałam odpowiedź od pani Magdaleny Malinowskiej, z wydawnictwa Waneko i za pozwoleniem zacytuję ^^
Rzeczywiscie znak Gojo zmienia sie w tym miejscu ( odpowiadajac niejako jego nastrojowi XD). Co do znaczenia, jest ono wciaz podobne, mimo ze znak sie zmnienil. Na skrzydelku pierwszego tomiku napisalismy, ze znak na bandance oznacza PRZYJEMNOSC ZABIJANIA. Na stronie 45 tomu siodmego znak ten oznacza raczej CHEC MORDU.
No więc... Khem... Byłam blisko xD

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » wt lut 26, 2008 12:43 am

Dzięki Silvera :D teraz już kapuję czemu się zmienił ^^


Tereska pisze:spostrzegawcza jesteś, ja tego nie zauważyłam
Cóż... jest moją ulubioną postacią z Saiyuki :wink: ale też nie od razu to zauważyłam. Jak to czytałam to się nie skapnęłam, dopiero jak ostatnio przeglądałam ten tom ^^ ale to Ty kiedyś zauwazyłaś, że w Jeep'ie Hakkai'ego kierownica jest ze złej strony, prawda? Wtedy, gdybyś nie napisała o tym na forum, to nie miała bym o tym pojęcia, tak więc wiesz jak to jest z ulubionymi postaciami ^^ spostrzega się te najdrobniejsze zmiany :spoko:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt lut 26, 2008 4:39 pm

viki-26 pisze:ale to Ty kiedyś zauwazyłaś, że w Jeep'ie Hakkai'ego kierownica jest ze złej strony, prawda? Wtedy, gdybyś nie napisała o tym na forum, to nie miała bym o tym pojęcia, tak więc wiesz jak to jest z ulubionymi postaciami ^^ spostrzega się te najdrobniejsze zmiany
No, coś w tym jest, hehe :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości