Tom 6

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sie 16, 2007 1:01 pm

Tom 5 str.172: "Sutra tego pierwszego poniewiera się gdzieś po zamku..."
Nie wiedzieli, gdzie jest ta sutra, a nie mieli czasu jej szukac, bo zasypało by ich żywcem, a poza tym nawet gdyby chcieli jej poszukac, to nie wyszli by z tego pomieszczenia, gdzie się znajdowali, bo wyjście zostalo zablokowane.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw sie 16, 2007 4:27 pm

Nieee.. Serio? Wiesz ja umiem czytać. Ale sam fakt pozostawienia jej i nie wrócenie tam aby jej poszukać to już przegięcie...

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sie 16, 2007 8:05 pm

Nie mówię, że nie umiesz czytac, tylko chciałam przytoczyc cytat, na podstawie którego uzasadniałam swoją wypowiedź. I jeszcze raz się powtórzę. Nie mogli pójśc po tą sutrę, bo:
1. Nie mieli czasu, bo wszystko się waliło (ledwo zdążyli wziąśc sutrę z szuflady znajdującej sie zaraz za ich plkecami)
2. Wyjście było zablokowane.
Owszem. Wydostali się stamtąd, ale jak mieli po nią wrócic, skoro wszystko się zawalilo?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw sie 16, 2007 10:37 pm

Powinni wrócić i przekopać... Ty byś tak nie zrobiła? Jakby tam była torba z 6 milionami ( porównanie xD )

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » pt sie 17, 2007 11:30 am

Hmmm... trudne pytanie XD
pewnie bym wrócila... W sumie to fakt... Ja cały czas myślałam tylko o momencie jak tam byli, ale przecież po wyleczeniu się rzeczywiście mogli tam wrócic

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 17, 2007 11:44 am

viki-26 pisze:ale przecież po wyleczeniu się rzeczywiście mogli tam wrócic
Znając Sanzo to kazałby im przekopać całą pustynię, aż nie znajdą sutry xD W sumie nie dziwota że siedzieli cicho na ten temat.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » pt sie 17, 2007 4:24 pm

Zgadzam się ^^ Już sobie wyobraziłam, jakby to wyglądało-Hakkai, Gojo i Goku zmordowani zapitalają z łopatami po calej pustyni, a Sanzo siedzi sobie w okularkach i z papieroskiem i czyta gazetę :faja:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn sie 20, 2007 6:05 pm

Dziś mi przysłali... Ta ich nowa wysyłka do 2 dni od daty wysłania to ściema :roll:
Tak jakoś strasznie szybko przeczytałam, dużo akcji i niezłe teksty (trochę dziwne tłumaczenie momentu kiedy Sanzo okłada Goku za cały bajzel, w anime i angielskich skanach mówił o czym innym). Teraz dopiero nienawidzę tego doktora-zboczeńca, a na samą myśl o tym co się potem dzieje w mandze aż mnie skręca. Przesłodzili też trochę Hakkai'a, te jego przeprosiny w barze mnie rozwaliły ><" Mimo to tom ciekawy, szczególnie końcówka 8-)

A co do tej sutry to wcale o niej nie zapomnieli, wątpię żeby udało im sie ją kiedyś wykopać...

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pt sie 24, 2007 11:44 pm

dragon007 pisze:Przesłodzili też trochę Hakkai'a, te jego przeprosiny w barze mnie rozwaliły ><"
Oj a według mnie to było przeurocze. ^^ Matko, jaki on jest piękny jako demon... jak pierwszy raz zobaczyłam go w takim stanie, nie mogłam się otrząsnąć, przez kilka dni... :mrgreen: :mrgreen: Ja chce Reload!!!

Co do cudownej zamiany kierownicy, w anime nie popełniono tego błędu, więc zatkało mnie na chwile, kiedy na miejscu szanownego Sanzo zastałam Hakkai'ego. :D
Polecam ten odcinek anime: scena rozmowy Hakki'ego z naszą "Czerwoną Pluskwą" znajduję się w ostatnim odcinku serii Gensoumaden, jest na prawdę przepięknie ukazana. Ta seria ma pięćdziesiąt kilka odcinków. :D

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt sie 31, 2007 12:33 pm

Sadoko pisze:Oj a według mnie to było przeurocze. ^^
Ja również, nie uważam, że to było przesłodzone. Takie jest po prostu zachowanie Hakkai'a
Sadoko pisze: Matko, jaki on jest piękny jako demon... jak pierwszy raz zobaczyłam go w takim stanie, nie mogłam się otrząsnąć, przez kilka dni... :mrgreen: :mrgreen: Ja chce Reload!!!
Wiem o czym mówisz *.* Ja również padłam z zachwytu :D

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 31, 2007 7:12 pm

Kupiłam sobie w sobote w empiku, a potem szłam na knwent [Piernicon].
Dobrze, że już nie robie cenzury :mrgreen: , reakcja Goku rlz! to było bezcenne! <333333
Scena z Goku i Sanzo... no ja pod tym względem yaoi'jca to nie chcę, widzię ich jako ojciec i syn ^^''
dragon007 pisze:Teraz dopiero nienawidzę tego doktora-zboczeńca
a ja go jeszcze bardziej lubię. ^^'' Serio lubię go jest taki... inny XD

A tak w ogóle ten dzieciak z ostatniego chapter'a, kto to taki?! O_O Ma dzieciak jakieś rozdwojenie jaźni czy co?! :roll:

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pt sie 31, 2007 10:36 pm

Lisa pisze:A tak w ogóle ten dzieciak z ostatniego chapter'a, kto to taki?! O_O Ma dzieciak jakieś rozdwojenie jaźni czy co?! :roll:
Aaaaaj nie pisz tak! Jak większość bohaterów Saiyuki on też ma tragiczną przeszłość. ^^" I nie ma rozdwojenia jaźni, taaaa góra mięsa, to rzeczywiście jego brat. ==" Dobra nie rozpisuje się bardziej, bo dostanę karę. xD Ach Gojo będzie miał super kącik dla siebie! (morda!~ ląduje na podłodze :x ) :mrafroamerykanin: :mrafroamerykanin:

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw wrz 06, 2007 11:43 pm

Ogólnie tomik fajny.. ale jakoś szybko mi się czytało.. za szybko... pierwszy raz niedosyt pozostawił xD

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz wrz 16, 2007 6:46 pm

Ja wczoraj kupiłam i przeczytałam tomiki 3-6 xD
Fakt, niedosyt jest po szóstce. Zwłaszcza przez tą ostatnią historyjkę ^^" Ona chyba miała miejsce w anime, ale dopiero w Saiyuki Reload... Dziiiwne ^^"
A doktorka Ni też polubiłam xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob wrz 29, 2007 11:26 am

Weszłam na serwis Komikslandii... Wiadomość, która mile mnie zaskoczyła :mrgreen:
Trudno w to uwierzyć, ale nowy, 7 tom Saiyuki pojawić ma się około poniedziałku-wtorku. Trzymamy kciuki.
BTW czy teraz nie powinno wyjść nowe Yami? :|

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » sob wrz 29, 2007 11:51 am

Chyba im się coś pomyliło :? Wprawdzie w zapowiedziach pisze, że Saiyuki ma wyjśc w październiku, a w poniedziałek akurat wypada 1 października, ale wątpię, żeby to wyszło tak zaraz na początku miesiąca :? Tak, jak mówisz, miało wyjśc Yami, więc może z tym im się pomyliło.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob wrz 29, 2007 12:09 pm

viki-26 pisze:Tak, jak mówisz, miało wyjśc Yami, więc może z tym im się pomyliło.
Chociaż nie wiadomo jeszcze, czy te problemy z licencją się skończyły. Może po prostu zamiast stać w miejscu z Yami, to zabrali się za Saiyuki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości