Linki

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Tereska
Status: Offline

Linki

Post autor: Tereska » śr sie 08, 2007 11:15 pm

Temat ten powstał z myślą o dzieleniu się ciekawymi stronami internetowymi związanymi z Saiyuki. Można tu zamieszczać linki do stron fanowskich, fanartów, fanfików, winapów, tapet itp. itd.

http://nikky-nikky.stripper.jp/cgill/gallery.html - pod tymi znaczkami kryją się bardzo ładne fanarty z Saiyuki. Radzę przejrzeć wszystkie, niektóre są urocze^^.

http://hw001.gate01.com/yzx/4coma.html - również fanarty (nacisnąć na kwadraciki :))

Alveaner
Status: Offline

Post autor: Alveaner » czw sie 09, 2007 12:00 am

Tutaj jest całkiem sporo tapet z Saiyuki, niektóre są naprawdę warte uwagi.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sie 09, 2007 10:48 pm

Alveaner, żeczywiście są ciekawe :D

Ja proponuję http://www.gensomadensaiyuki.net . Już to raz podawalam, ale w innym temacie. Jak będzie tutaj wpisany, to będzie łatwiej znaleźc :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw sie 09, 2007 11:53 pm

nie chce mi sie sprawdzac za kazdym razem linkow, wiec prosze zeby tylko nie umieszczac zadnych linkow do skanow mangi :wink:

tak gwoli przypomnienia :roll:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt sie 10, 2007 11:20 pm

Fanart - Kolejna strona z fanartami, niektóre są całkiem ładne np. TEN. Strona zawiera też fanarty z Saiyuki Gaiden.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sie 11, 2007 9:59 am

5,648 ficów z Saiyuki :roll: duza wiekszośc yaoicowa :wink:


dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob wrz 15, 2007 8:19 pm


Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz kwie 20, 2008 2:47 pm

Odkurzę trochę ten temat i wybiegnę z tematyki obrazowej :P
A co powiecie na amv? Znalazłam kilka naprawdę niezłych ;)

* Accidentaly in Love - oczywiście mała parodia xD W pewnym temacie napisałam, że Gojyo x Goku to zupełne wariactwo. A i owszem, a autorka tej amvki jest wariatką xDD Genialnie dobrane sceny i naprawdę się przy tym uśmiałam ;)

* O_o - jak macie głupawkę, to to nawet niezłe jest xD 16 sekund idiotyzmu Goku.

* "What Hurts The Most" - dla odmiany coś poważniejszego. Łapiące za serduszko. Strasznie dużo tu Hakkai'a i Sanzo, mniej Goku, a Gojyo już najmniej :(

Mam jeszcze na dysku dwie fajne amvki, które z youtube (nie wiem czemu, naprawdę) zostały usunięte. Obie zawierały piosenki Shaniy Twain ("Man i feel like a woman" i "Whose Bed Have Your Boots Been Under?")

I, co by nie było, autoreklama xD Czyli amvka mojego autorstwa.
KLIK
Piosenka "Lust For Blood" by Gackt. Wprew tytułowi, tekst piosenki nie jest w ogóle krwawy.
Sceny są tylko z oavek "Saiyuki Reload: Burial", czyli:
OVA 1: przeszłość Ukoku, czyli późniejszego doktorka Ni Jianyi, i jego relacje z Koumyou (mistrza Sanzo). Początki Sanzo jako mnicha, poszukiwanie skradzionej sutry "Seiten" (Komyou był w posiadaniu dwóch sutr, Sanzo otrzymał tylko jedną - "Maten").
OVA 2: uwolnienie Goku z jaskini i jego początkowe losy u boku Sanzo ;)
OVA 3: Hakkai, zaraz po tym jak Kappa go uratował, i po jego procesie (znamy to z mangi ;) ), postanawia zamieszkać u Gojyo. Oavka przedstawia jak im się razem żyje (xD), pojawia się też nowa postać: Banri. Dawny współlokator i "kumpel w interesach" Gojyo.
OAVki te są niemal dosłownym przeniesieniem na ekran pewnych rozdziałów z 3 i 4 tomu "Saiyuki Reload". Dlatego tak bardzo mi się podobają - bez zbędnej cenzury i bez żadnych zmian. Moją AMVkę można w sumie potraktować jako trailer, jednak trudno jest mi określić czy jakakolwiek scena może być uznana za spoiler... <intensywnie myśli> :-k ... Chyba nie ^^"

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz kwie 20, 2008 3:45 pm

Accidentaly in Love
Haha xD Rzeczywiście śmieszne, zaiste szalona z nich para.
Silvera pisze:amvka mojego autorstwa
Bardzo mi się podoba, a muzyka świetnie do tego klimatu pasuje :D Ogółem zgrabne podsumowanie Burial'a. Jak dla mnie najładniejsza seria ze wszystkich o Saiuyki i chwała twórcom właśnie za zgodność z mangą ( Btw wie ktoś kiedy mają wyjść suby do 3? ;_;)

Przez te teledyski naszła mnie ochota na Urasai xD
Ten jest najlepszy :mrafroamerykanin: Haircut

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz kwie 20, 2008 4:06 pm

Ah, Urasai'e są boskie xDDD Szkoda, że w "Reload Gunlock" już ich nie dawali, strasznie mi tego brakowało...
Haircut jest... przerażający xD
Moje ulubione to:
Paper Sumo
Christmas
Breakable Things
Brushing Teeth
Changing clothes

xD

Co do subów do Buriala: trzeba poczekać aż Chohakkaifan zabierze się za to (ona jako jedyna podjęła się, żeby zrobić suby po angielsku do Buriala).
I dzięki, pół roku czekałam na raw do trzeciej oavki, ale wreszcie udało mi się skończyć ;) A jak usłyszałam tę piosenkę po raz pierwszy, to od razu z Saiyuki mi się skojarzyła. Ech, ten mój chory umysł xD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz kwie 20, 2008 5:10 pm

Silvera - Twoje AMV jest cudowne! Obejrzałam dziesiątki klipów z Saiyuki i niewiele z nich zrobiło na mnie tak dobre wrażenie jak Twoje. Podoba mi się piosenka i dobór scen. Czasami aż ciary przechodzą. Rispekt :)

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz kwie 20, 2008 5:36 pm

Ojej, dziękuję ^^ Niestety, poległam z WMM jeśli chodzi o niektóre kwestie, m.in. format wideo (nie wiem czemu te czarne ramki po bokach się zrobiły... rozumiem, gdyby jedna z oavek była "szersza" od innych, ale żadna nie jest, nawet ta z Gojyo i Hakkai'em ^^"), albo w niektórych miejscach nie ma przejścia. Trudno, ideał to to nie jest, ale bardzo się cieszę, że się podoba ^^ Może kiedyś sprawię sobie lepszy program do robienia teledysków, który by miał więcej ciekawych funkcji, a przy tym był prosty w obsłudze i się NIE ZACINAŁ przy podglądzie... Mam nadzieję, że nie wymagam za wiele ^^"
Jeśli chodzi o Saiyuki, to czuję respekt do tych wszystkich twórców amvek co użyli scen z serii tv i kinówek w postaci rawów... Że też chciało im się tyle ściągać? ^^" Jasne, można zrobić przecież teledysk mając odcinki z napisami (albo mogli to być rodowici japończycy, tudzież oglądano odcinki z innym dubbingiem), ale nie wygląda to estetycznie ;) A Burial z nieba mi spadł - mało odcinków, rawy łatwo dostępne i sceny pasujące do piosenki :mrgreen:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn kwie 21, 2008 10:21 pm

TU Można znaleźć najnowsze arty Minekury (Saiyuki, Bus Gamer itp) oraz info dotyczące Ovek.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn kwie 21, 2008 11:26 pm

Widzę, że wchodzimy na podobne journale ;) Polecam jeszcze:

Saiyuki Media - avatary, piosenki, obrazki na życzenie, amvki, informacje. Wystarczy się przyłączyć do grupy.

Radio Free Banri - dużo, dużo, dużo nowych obrazków, gdzie nie można nigdzie indziej znaleźć. Żeby zobaczyć te najnowsze to trzeba przejść przez specjalne wymogi (trzeba mieć wpisy w swoim journalu, dodać do zainteresowań yokuai... cośtam ^^", dodać do przyjaciół i napisać w komentarzu, że się to zrobiło) <- jak się przez to przejdzie, to już z górki xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt kwie 22, 2008 1:32 pm

Kolejny journal, wymaga dodania do przyjacioł:
Gensoumaden Saiyuki - głównie fanfiki, avatary, AMV.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn kwie 28, 2008 10:55 pm

Ktoś chce avatary? xD Tylko ostrzegam, one są nieźle rąbnięte xDD
omg xD
Sanzo odkrywca
Nakarm małpkę :kawaii:
Taaak, cosmopolitan!
Sanzo za kółkiem...
Hm? :>
"Ojcowska miłość" Sanzo do Goku xD
Hooray for fanservis!
Twoja stara
Macie coś do fangirlsów?
^_^
*q*... (ok, to jeszcze jest w miarę normalne xD)
Everybody pomarańcze - wszyscy tańczą i ja tańczę xDD (chyba mój ulubiony avek xD)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lip 20, 2008 1:36 pm

TU można zobaczyć zdjęcia aktorów z Saiyuki Live. Muszę przyznać, że chłopcy wyglądają całkiem nieźle :)

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » wt sty 13, 2009 10:29 am

A zna ktoś z Was jakies fajne strony z avkami? Bo szukam i szukam i ciągle natrafiam na to samo xD Jak coś to tylko tą stronę znalazłam: (nie wiem, jak wziąć by się podświetliło ^^') http://www.digik.net/avatars/series/46

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt sty 13, 2009 2:34 pm

A prosze bardzo: link

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości