Anime

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt maja 29, 2007 9:47 pm

Sadoko pisze:czy ty nie pomyliłaś Reguiem z serią telewizyjną?
Nie kicik, wiem, o czym napisałam. BTW oczywiście, tobie się może podobać ona bardzo nie neguje twojego zdania. Dla mnie jest przeciętna i tyle :wink:
Sadoko pisze:WOGóLE SIę POSTARAć.
A to, że seria TV to padaka to już inna kwestia. Tak bardzo się starałam przez nią przebrnąć... odpadłam ;]

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » wt maja 29, 2007 10:40 pm

Jak pisałam ilu ludzi tyle opinii. :D
Kisara pisze:A to, że seria TV to padaka to już inna kwestia. Tak bardzo się starałam przez nią przebrnąć... odpadłam ;]
I tu muszę się z tobą zgodzić. :roll: Nie wiem co im odbiło, mieli długoletnie zaburzenie umysłowe czy Minekura zalazła im za skórę? :cry: Po prostu robi się człowiekowi przykro

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » śr cze 13, 2007 9:18 pm

W końcu udało mi sie obejrzeć Burial 8-) Niestety tylko Raw, ale jak znajdę chwilę to spróbuje rozgryźć z mangą.
Spora różnica w porównaniu z poprzednimi seriami. Kreska bardziej szczegółowa i ciemniejsze kolory, a głosy nowe i nawet dobrze dobrane. Sama postać Sanzo jakaś mroczniejsza, czemu nie trudno się dziwić :( nie chciałabym mieć takiego dzieciństwa, a jest sporo ciekawych szczegółów jak np. pierwszy strzał ze słynnego pistoletu, chociaż mogli dorzucić coś ze wspomnień z 2 tomu, bo łatwo sie pogubić. Pod koniec czuć mały niedosyt, wszystko wydaje sie być przedstawione w dużym skrócie (nie pamiętam już co było w mandze, ale raczej wszystko odwzorowali łącznie ze scena w negliżu :P )
Polecam jednak te 45 minutek, trzeba przyznać że się postarali :)

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » czw cze 28, 2007 11:27 am

No no podoba mi się ta recenzja. Więc i ja luknę, zobaczymy czy pozytywnie mnie zaskoczą. :D =D>

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » pn lip 23, 2007 4:09 pm

Czytałam kilka recenzji anime i zdanie wielu osób jest podzielone. Niektórzy mówią że anime jest durne i nie warto oglądać a inni że ujdzie i nawet zachęcają. Tylko że ja nigdzie nie mogę znaleźć I serii. A chyba od drugiej to tak za bardzo nie wypada.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lip 23, 2007 4:12 pm

na isohuncie lub mininovie powinna byc, ściągałam ją dopiero co (po czym zaraz skasowałam bo nie mogłam na to patrzec :P )

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » pn lip 23, 2007 8:32 pm

Oj dziękuje. Słyszałam że w 1 serii kreska jest tragiczna. Ale zawsze można zaryzykować.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn lip 23, 2007 9:18 pm

Kath pisze:Oj dziękuje. Słyszałam że w 1 serii kreska jest tragiczna. Ale zawsze można zaryzykować.
A próbuj, da się znieść choć osobiście polecam tylko co ciekawsze odcinki :wink: Pod koniec września ma sie pojawić 2 część OAV'ki :mrgreen: Tutaj szkic Goku, był taki milutki jak był mały :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lip 23, 2007 10:09 pm

dragon007 pisze:Tutaj szkic Goku, był taki milutki jak był mały
Wiesz jak poprawić człowiekowi humor :P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt lip 24, 2007 12:14 am

ja z wersji animowanej sajuka jestem w stanie przetrawic tylko requiem, reszta to dla mnie dno >_>

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt lip 24, 2007 11:53 am

Kira the Demon pisze:ja z wersji animowanej sajuka jestem w stanie przetrawic tylko requiem
Ja właśnie nie, kinówka jest dla mnie słaba. Trawię tylko Reload, Gunlock i Burial.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » ndz lip 29, 2007 8:31 pm

ja z wersji animowanej sajuka jestem w stanie przetrawic tylko requiem, reszta to dla mnie dno >_>
Jak najbardziej. :?

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » wt sie 07, 2007 11:54 pm

Przepraszam a może ktoś wie skąd można ściągnąć ost'y z saiyuki? ściągam z miśka ale tam mało jest :(

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » śr sie 08, 2007 8:40 am

http://www.gensomadensaiyuki.net/news.htm
tutaj można znaleźc parę ciekawych rzeczy, równierz mp3 ;)

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » śr sie 08, 2007 12:14 pm

Dziękuje Viki :)Bo mi najbardziej chodziło o drugi ending i go tam znalazłam. Bardzo dziękuje ^-^

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sie 09, 2007 9:40 am

Nie ma sprawy :)
A tak apropo tej całej rozmowy o Requiem... Kupiłam sobie DVD i wcale nie żałuję. Jak dla mnie jest świetne! ^^ I grafika też niczego sobie :wink:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt sie 10, 2007 9:43 pm

Na tej stronce można już zobaczyć pierwsze kadry z 2 OAV'ki :mrgreen: Jak dla mnie cud, miód szczególnie ten obrazek:

Obrazek

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt sie 10, 2007 10:53 pm

Obrazek uroczy. Ja najbardziej czekam na trzecią ovkę - z Hakkai i Gojo :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sie 13, 2007 1:32 pm

jeja, kjuut *____*

az mnie korci zeby jednak OAVki zobaczyc ^^'

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » wt sie 14, 2007 8:03 pm

Ja bym chciała zobaczyć 1ova'ek ale na youtube nie marzy mi się oglądać xD
Mógł by ktoś wspaniałomyślny wydać na dvd to bym się chętnie zaopatrzyła.
Ale narazie to chyba mogę tylko pomarzyć :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości