Tom 5

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 11:12 am

Tereska pisze:Rozumiem, że w zestawie z Hakkai?
no ba XD
Beryl pisze:Do niektórych wątków to można drinking game robić.^^
offtop: drinking gamy robilismy przy kazdym "Sora! Donardo! Guufi!" grając w Kingdom Hearts ;DDDDDD
Kisara pisze:Kiedyś do was wpadnę do tych Katowic ;)
to wtedy ja tez wpadne :D puscimy sayuki tv XD
Kisara pisze:Co do piątego tomu to muszę przyznać, że rzeczywiście scena z pochylającym Kappą była naj....mrrauuuu *^^*
nie musialas mi przypominac *od nowa próbuje zahamować ślinotok i wydawanie nieartykułowanych dźwięków* XD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 11:32 am

nieartykułowanych dźwięków*
Hehe zaprezentujesz mi je w Krakowie :)
5 tom na razie najlepszy ze wszystkich xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 11:55 am

Właśnie skończyłam czytać ^^ Tomik wymiata, jak wszystkie z resztą. Najbardziej mi się Gojo podobał, nie wiem czemu xD Chyba najwięcej morałów wygłosił. A ten nowy fryz bardzo mu pasował, choć w Gaidenie wyglądał lepiej, nieco dłuższe miał. W końcu Hakkai nie był taki "przesłodzony", a fryzura wydaje mi się taka sama, jaką ma obecnie o_-" Teksty Sanzo do innych mnichów świetne xD Nawet taki na początku wrażliwy dla Goku się zrobił *^^* No to czekam na 6 tomik ;]

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 12:01 pm

dragon007 pisze:A ten nowy fryz bardzo mu pasował, choć w Gaidenie wyglądał lepiej, nieco dłuższe miał.
Kappa zawsze wygląda bosko.. nie mniej, krótsze mi się u niego bardziej podobały :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 12:08 pm

5 tom na razie najlepszy ze wszystkich xD
ale nie przy ludziach xD
dragon007 pisze:Chyba najwięcej morałów wygłosił
a na koncu Sanzo i tak go zmiótł xD
dragon007 pisze:Nawet taki na początku wrażliwy dla Goku się zrobił
bo on go lubi i mu zalezy niezaleznie od tego co na ten temat wygłasza XD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 1:21 pm

Kisara pisze:Kappa zawsze wygląda bosko..
Szczerze, to najlepiej wygląda w Reload ;] Taki ma normalny strój xD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob mar 10, 2007 2:44 pm

dragon007 pisze:Szczerze, to najlepiej wygląda w Reload ;] Taki ma normalny strój
No właśnie, a nie jakieś śmieszne pantalony.

No morałami to rzucali na lewo i prawo, hehe ;)

U mnie 5 tomik jest na równi z 4, potem dopiero są inne. Niemniej wszystkie są super.

A 'scena łóżkowa' z Hakkai i Goyo była so sweet^^ Delikatnie pobudza tę część mózgu która reaguje na aluzje shonen-ai'owe ;)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 3:18 pm

Tereska pisze:A 'scena łóżkowa' z Hakkai i Goyo była so sweet^^ Delikatnie pobudza tę część mózgu która reaguje na aluzje shonen-ai'owe ;)
Hehe xD Niby nic takiego ale jednak ^^ Jedno mnie irytuje, tylko dlatego że Sanzo jest "ładny" wszyscy mają jakieś homo-skojarzenia o_o" Fakt, stroni od kobiet ale bez przesady xD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 3:35 pm

dragon007 pisze:Fakt, stroni od kobiet ale bez przesady xD
naprawde wolałabys zeby był hetero? XD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob mar 10, 2007 3:57 pm

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić Sanzo z kimkolwiek. Myślicie, że jest prawiczkiem? XD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 4:25 pm

baka-oni-ri pisze:Jakoś trudno mi sobie wyobrazić Sanzo z kimkolwiek. Myślicie, że jest prawiczkiem?
Nie wiem, czy taki śliczny mnich mógłby uniknąć jakiegokolwiek zainteresowania kogokolwiek :P Ale jak dotąd jakoś nikt na niego nie wrócił większej uwagi... XD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 4:49 pm

baka-oni-ri pisze:naprawde wolałabys zeby był hetero? XD
Szczerze mówiąc nie wyobrażam tego sobie xD To by musiała być odważna kobita... A czy przypadkiem Sanza nie obowiązuje celibat? o_o"

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 4:55 pm

dragon007 pisze:czy przypadkiem Sanza nie obowiązuje celibat? o_o"
good question XD

nie no, jakbysie uprzec to imo on z goku naprawde fajna pare tworzy. jakby sie jeszcze bardziej uprzec to z gojo tez :D tylko z hakkaiem go nie widze, ale reszta - jak bajbardziej. chociaz nie. wroc. z lirin (i chyba reszta druzyny koga) TEZ go nie widze XD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 5:01 pm

baka-oni-ri pisze:nie no, jakbysie uprzec to imo on z goku naprawde fajna pare tworzy. jakby sie jeszcze bardziej uprzec to z gojo tez :D tylko z hakkaiem go nie widze
Hakkai jest po prostu za bardzo miły i zbyt uległy xD Sanzo z Gojo to by się powyzywali i pokłócili, z Goku z resztą też. Jednak moja ulubiona parka to jest i będzie Sanzo i Goku ^_^ (Może lepiej przerwać już ten wątek yaoi xD)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 5:02 pm

Sanzo a celibat? Też mi się tak wydaje. Na razie w 5 tomie ani poprzednich nic kurde nie ma wzmianki o jakiś jego miłosnych doznaniach... kurde no... chodźcie stworzymy własną, niepublikowaną dotąd jego historię miłosną :) Może być z sad endingiem :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 5:20 pm

dla mnie bomba XDD ale.... hetero? O_O

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 5:24 pm

Oż, bym była zapomniała xD Nie wiem czy uznać to za spoiler ^^" A jednak dziewczyna Hakkaia okazała sie jego siostrą ;p

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 5:55 pm

dragon007 pisze:A jednak dziewczyna Hakkaia okazała sie jego siostrą ;p
I tak bywa w życiu... ale ładna była
dla mnie bomba XDD ale.... hetero?
Baka... no co ty O_O normalnie teraz zwątpiłam... wiadomo przecież o co mi chodziło :D

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob mar 10, 2007 6:04 pm

aa, no to gut :D robimy xD

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 10, 2007 6:10 pm

Kisara pisze:wiadomo przecież o co mi chodziło :D
Widać że historyjki hetero znudziły się wszystkim xD Kisik, możem spróbować, ale kto będzie tym wybrańcem dla Sanzo? xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości