Tom 5

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr mar 14, 2007 3:03 pm

Beryl pisze:Trudno wymyśleć mi coś bardziej intymnego, niż tyle lat razem ma powierzchni trzech metrów kwadratowych.
Jakby mi się na takiej małej powierzchni nudziło... xD
Upss zapomniałam.... na 5 okładce Sanzo mi się bardziej podoba :P

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » śr mar 14, 2007 9:15 pm

Kisara pisze:na 5 okładce Sanzo mi się bardziej podoba
Mi też, a raczej ładniejsze ma tło do swojej postaci. Tylko, jak już gdzie indziej pisałam, ma jakąś taką nieproporcjonalną głowę i po dłuższym przyglądaniu się zaczyna to nieco irytować - w sensie: chciałabym patrzeć się jeszcze dłużej ale ten mankament mi przeszkadza :(

S.S.Owner
Status: Offline

Post autor: S.S.Owner » śr mar 14, 2007 10:09 pm

Ach... jak zobaczyłam ta okładkę, to mi zaparło dech w piersi... zarąbista jest! Nie mogę się doczekać kiedy na okładce pojawi sie mój kochany Gojo.. :P To chyba będzie 7 tom, nee?? :]

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw mar 15, 2007 2:14 pm

Wszystkie okładki z tej serii są piękne, ale 5 mi się najbardziej podoba, Sanzo 4ever ^^ Chyba tylko ja go tu najbardziej lubię :p Poza tym jeszcze 9 wygląda ciekawie, wszyscy porypańcy razem... *_* Te z Reload niestety straciły urok poprzedniczek.

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw mar 15, 2007 3:10 pm

dragon007 pisze:Chyba tylko ja go tu najbardziej lubię
Zapomniałaś o mnie :) Ja go uwielbiam. Dla mnie numer jeden z tej czwórki (przynajmniej nie mam problemów z rozstrzygnięciem, którego lubię bardziej, u mnie hierarchia jest bardzo wyraźna :D)).

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw mar 15, 2007 3:13 pm

Melmothia pisze:Zapomniałaś o mnie :) Ja go uwielbiam.
Melothia <(^^<) Witaj w klubie, nawet nie wiedziałam xD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw mar 15, 2007 3:33 pm

Ja zostaje przy moich kochanym Kappie i żaden mi tu Sanzo go nie przewyższy... jaki on był śliczny w krótkich włosach.
Z resztą zezwalam wam na lubienie Sanzo (Wasza Pani wam zezwala, cieszcie się ludziska) :P

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw mar 15, 2007 3:36 pm

Kisara pisze:Ja zostaje przy moich kochanym Kappie i żaden mi tu Sanzo go nie przewyższy...
Może jeszcze zmienisz zdanie ^^
Z resztą zezwalam wam na lubienie Sanzo (Wasza Pani wam zezwala, cieszcie się ludziska) :P
*^^* Dziękujemy Kisik, teraz mogę wielbić mojego mnicha z czystym sumieniem.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » czw mar 15, 2007 7:54 pm

A co ja mam powiedzieć? Na okładkę z Hakkai muszę czekać do 8 tomu.
Z Hakkai'a niezły twardziel - sam wyrwać sobie oko i rzucić nim w kogoś. Niezły schiz XO. Auć...

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw mar 15, 2007 8:30 pm

"Oko za oko" xD Nikt go nie uprzedził, że to tylko powiedzienie ^^"

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw mar 15, 2007 10:35 pm

Kisara pisze:jaki on był śliczny w krótkich włosach.
Ładny, ale krótkie tylko bez kolorów. Jak dodają róż to już wolę te dłuższe:) (choć w mandze to rzeczywiście czerwonawe). A jak wypada rozmowa o włosach koloru krwi w anime (jeśli takowe porównanie tam jest), gdzie są one perfidnie różowe?
Kisara pisze:zezwalam wam na lubienie Sanzo
Oh,...też dziękuję :D Będę dalej głosiła nieustannie wielkość&wspaniałość Sanzo.
Tereska pisze:Z Hakkai'a niezły twardziel - sam wyrwać sobie oko i rzucić nim w kogoś. Niezły schiz XO. Auć...
Auuuuuuć....brrrr. To było takie nierealne (nie w sensie negatywnym, ale w sensie, nie do uwierzenia jako coś aż tak przerażającego), że w przez chwilę naprawdę zastanawialam się czy on zrobił to co właśnie zrobił...Ale trzeba przyznać, że zakrwawiony Hakkai z tego momentu jest (s. 74), drugim co do piękna, po modlacym się Sanzo, rysunkiem w tym tomiku (zawartym w fabule, bo nie chodzi mi o te osobne arty).

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt mar 16, 2007 11:28 am

Melmothia pisze:Ale trzeba przyznać, że zakrwawiony Hakkai z tego momentu jest (s. 74), drugim co do piękna, po modlacym się Sanzo, rysunkiem w tym tomiku (zawartym w fabule, bo nie chodzi mi o te osobne arty).
Zgadzam się, że ładny art :) Podoba mi się też rysunek zaskoczonego Hakkai uglądającego modlącego się Sanzo. I Hakkai z parasolem *_* (to jako osobny art)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt mar 16, 2007 8:47 pm

Tereska pisze:Zgadzam się, że ładny art :) Podoba mi się też rysunek zaskoczonego Hakkai uglądającego modlącego się Sanzo. I Hakkai z parasolem *_* (to jako osobny art)
Bardzo ładne są też końcowe rysunki namalowane przez fana... serio, fajnie wyszły... so kawaii *^^*

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob mar 24, 2007 3:59 pm

Gojo jest najfajniejszy,rzeklam.
Moje zdanie nie podlega dalszej dyskusji ze wzgledu na to ze TO ON JEST TYM NAJCUDOWNIEJSZYM,UAHAHHAAHAHA*_____*

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 24, 2007 4:24 pm

Sheril pisze:Gojo jest najfajniejszy,rzeklam.
Moje zdanie nie podlega dalszej dyskusji ze wzgledu na to ze TO ON JEST TYM NAJCUDOWNIEJSZYM,UAHAHHAAHAHA*_____*
Tak trzymaj :3

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob mar 24, 2007 5:00 pm

Sheril pisze:Gojo jest najfajniejszy,rzeklam.
Moje zdanie nie podlega dalszej dyskusji ze wzgledu na to ze TO ON JEST TYM NAJCUDOWNIEJSZYM,UAHAHHAAHAHA*_____*
W imię prawdy - Sanzo jest NAJWSPANIALSZY <buwahahahahaha> XD
Argument: bo jest NAJWSPANIALSZY. Kropka.
Wielbmy Sanzo! \(*o*)/

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 24, 2007 5:28 pm

Melmothia pisze:W imię prawdy - Sanzo jest NAJWSPANIALSZY <buwahahahahaha> XD
Argument: bo jest NAJWSPANIALSZY. Kropka.
Wielbmy Sanzo! \(*o*)/
Sanzo najlepszy! Melmothia, brońmy razem kochanego mnicha *_*

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob mar 24, 2007 5:42 pm

dragon007 pisze:mnicha *_*
Kyaaa! Poszło do wydruku *o*, a zaraz na ścianę...eee...jak tylko znajdę na niej jakieś wolne miejsce...
dragon007 pisze:Sanzo najlepszy! Melmothia, brońmy razem kochanego mnicha
Zakładamy obóz obrońców i wielbicieli Sanzo.
A może raczej zakon? XD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob mar 24, 2007 5:44 pm

Ja wam dam oboz,Dojo jest najwspanialszy!!!!a jak ktos bedzie stawial opor to pokasuje to i owo,buhahahahahha>;]

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob mar 24, 2007 6:02 pm

To może mały rozejm ;]
Zakładamy obóz obrońców i wielbicieli Sanzo.
A może raczej zakon? XD
Razem z Sanzo w jednej swiątyni? *_* To ja się zapisze xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości