Tom 5

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ
Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » czw cze 14, 2007 2:13 pm

Kurde... No ale trudno.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw cze 14, 2007 4:30 pm

dragon007 pisze:6 tomik przesunięty na lipiec :( A już miałam kase odłożoną...
Ehhh.... ale przynajmniej większego smaka będę mieć na niego ;]

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn lip 09, 2007 8:23 pm

Halo, już dawno lipiec. Gdzie to Saiyuki? Bu... :cry:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn lip 09, 2007 8:34 pm

przeciez dopiero 9 :P jeszcze mają full czasu, zeby wydac tomik ;)

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pn lip 09, 2007 9:57 pm

Halo, już dawno lipiec. Gdzie to Saiyuki? Bu...
Ech... W księdze gości jest wzmianka o tym, że mamy się go spodziewać w OSTATNIM tygodniu lipca... :shock: Chyba doczekam się wydania wszystkich serii po polsku o lasce... Mam nadzieję, że się doczekam, hehe. :lol:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn lip 09, 2007 10:25 pm

Sadoko pisze: W księdze gości jest wzmianka o tym, że mamy się go spodziewać w OSTATNIM tygodniu lipca..
Was?? What?? Que?? To będzie 5 miesięcy od wydania tomu 5. :/

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt lip 10, 2007 8:52 am

Was?? What?? Que?? To będzie 5 miesięcy od wydania tomu 5. :/
Nie nie nie.
Ja dźwoniłam w piątek do wydawnictwa i może być tomik na początku sierpnia. I nie chodzi o to, że wydawnictwo ma problemy, ale że tłumacz długo tłumaczy ten tom, coś za długo. Dlatego może być opóźnienie, chyba, że tłumacz przyśpieszy ;]

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt lip 10, 2007 1:42 pm

Kisara pisze:może być tomik na początku sierpnia
Wytrzymamy :P Z resztą mi to na rękę bo wydałam ostatnio całą kasę w Komikslandii.
Kisara pisze:tłumacz długo tłumaczy ten tom
Tomik jest rzeczywiście trochę zakręcony, ale miejmy nadzieję, że dzięki temu tłumaczenie będzie lepsze niż gdyby mieli się śpieszyć na określony termin...

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » wt lip 10, 2007 3:57 pm

Kisara pisze:Ja dźwoniłam w piątek do wydawnictwa i może być tomik na początku sierpnia
Dobijajcie mnie dalej XD. Postanowiłam sobie, że 6 tomik przeczytam bez skanów, żeby nie psuć sobie elementów zaskoczenia. Narazie moja wola jest silna.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lip 11, 2007 4:03 pm

No i się sprawa wyjaśniła - ci co nie wiedzą o co chodzi, zapraszam do zapowiedzi na stronie głównej waneko 8-)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lip 11, 2007 6:11 pm

*podnosi gałąź* ja dalej nie wiem o co chodzi O_o"

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » śr lip 11, 2007 8:19 pm

baka-oni-ri pisze:ja dalej nie wiem o co chodzi
Kisik, trzeba było od razu ludzi uświadomić :)

Saiyuki 6 :arrow: 2007-07-24

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr lip 11, 2007 8:31 pm

aaa! To już! *_* 3 dni po Potterze ;D akurat przeczytam żeby na świezo dobrać się do mangusi :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lip 23, 2007 1:22 pm

Jutro już nowy tom.... znowu się zacznie stare, dobre dzwonienie po Matrasach i Empikach.... brakuje mi tego w te wakacje :kawaii:

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » pn lip 23, 2007 4:06 pm

A ja powiem szczerze że Saiyuki to od nie dawna się interesuje. Ale gdy doszły do mnie tomiki które zamówiłam to tego samego dnia pożarłam je 2 razy xD i czekam na 6 z kasą w portfelu i małym głodem na ramieniu xD
Ja tam najbardziej lubie Sanzo a na drugim mijescu jest Hakkai. Taki niby wesolutki, dobry człowieczek a taka bestia się w nim kryje *-*

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn lip 23, 2007 5:50 pm

Kath pisze:Hakkai. Taki niby wesolutki, dobry człowieczek a taka bestia się w nim kryje *-*

Właśnie, właśnie ^^

A Sanzo to niby taki nieczuły drań, ale wierzę, że gdzieś tam głęboko pod tą skorupą to trochę lubi swoich trzech towarzyszy ;)

Kath
Status: Offline

Post autor: Kath » pn lip 23, 2007 8:37 pm

No na pewno. I się jeszcze o tym przekonamy. Ale na samą myśl o Sano tomi sie refren takiej jednej piosenki przypomina:
"Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań,
bo w tym jest rzeczy sedno,
Ze jest mi wszystko jedno,
Już taki jestem zimny drań..." xD
Ale Sanzuś pokarze jeszcze serduszko.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn lip 23, 2007 9:21 pm

Tereska pisze:A Sanzo to niby taki nieczuły drań, ale wierzę, że gdzieś tam głęboko pod tą skorupą to trochę lubi swoich trzech towarzyszy
Trochę na pewno, biorąc pod uwagę to, że nikogo jeszcze nie postrzelił :) Mam nadzieję, że do soboty nowe tomiki będą w Empiku ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lip 26, 2007 9:42 am

Saiyuki będzie na początku sierpnia, mają opóźnienie, dzwoniłam wczoraj do nich 8-)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lip 26, 2007 10:33 am

Kisara pisze:Ja dźwoniłam w piątek do wydawnictwa i może być tomik na początku sierpnia. I nie chodzi o to, że wydawnictwo ma problemy, ale że tłumacz długo tłumaczy ten tom, coś za długo. Dlatego może być opóźnienie, chyba, że tłumacz przyśpieszy ;]
Powtarzasz się...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości