Tom 5

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lip 26, 2007 10:47 am

Powtarzasz się...
No dobra, ale jak dzwoniłam za pierwszym razem, to Pani mi powiedziała, że może będzie w sierpniu a teraz jest to pewne, bo coś tam nie poszło finansowo... to chyba różnica, co nie Ray? =_=" Poza tym między tymi dwoma zdarzeniami wstawili oni Saiyuki w zapowiedzi na 24 sierpnia o czym też napisałam i to też różnia =_=" ... i być tu miłym dla ludzi... :roll:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw lip 26, 2007 11:48 am

Kisara pisze:Saiyuki będzie na początku sierpnia
Sierpień na szczęście blisko, wytrzymamy ;]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lip 26, 2007 12:28 pm

Kisara pisze:Cytat:
Powtarzasz się...

No dobra, ale jak dzwoniłam za pierwszym razem, to Pani mi powiedziała, że może będzie w sierpniu a teraz jest to pewne, bo coś tam nie poszło finansowo... to chyba różnica, co nie Ray? =_=" Poza tym między tymi dwoma zdarzeniami wstawili oni Saiyuki w zapowiedzi na 24 sierpnia o czym też napisałam i to też różnia =_=" ... i być tu miłym dla ludzi... :roll:
Nie wiem czym się różni "Będzie na poczatku sierpnia" od " na początku sierpnia powinno być" ... Po za tym koniec offtopa...

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw lip 26, 2007 1:43 pm

Uh, wreszcie, troche nie moge sie doczekać. Chciałabym mieć ten tomik już w łapkach ^_^
Nie wiem czym się różni "Będzie na poczatku sierpnia" od " na początku sierpnia powinno być" ... Po za tym koniec offtopa...
Ray, sorki, ale imo robisz sie troche złośliwy i czepialski, Kisik chciała dobrze, potwierdziła swoją wcześniejszą informację na temat tomiku (offtopy są zue, ale to offtopem nie było), no i wybacz że konstrukcja zdania sie powtórzyła ~_~"

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw lip 26, 2007 1:58 pm

Ray pisze:Po za tym koniec offtopa...
Poza tym wnerwia mnie to, że się czepiasz każdego mojego słowa... =_="
baka-oni-ri pisze:Uh, wreszcie, troche nie moge sie doczekać.
No, prawdziwa gratka dla fanów Son Goku z okładką :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz lip 29, 2007 4:38 pm

Alez wy rozrabiacie jak mnie nie ma :O
przypominam tylko sloneczka, ze to temat o tomie 5;]
buzia:*

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » czw sty 15, 2009 10:20 pm

Widzę że dawno tu nikt nie pisał, ale mam malutką prośbę: czy moglibyście jakos opisać ten 5 tom? Nie wiem, czy go kupować, czy nie więc proszę, napiszcie coś :wink: Tam jest jak drużyna Sanzo się spotkała, tak? Bo to głównie mnie w tym tomiku interesuje, to ile tego jest? 2 strony czy więcej? Z góry dzięki za odpowiedź ^^

Urizen
Status: Offline

Post autor: Urizen » pt sty 16, 2009 4:29 pm

Hisui pisze: Tam jest jak drużyna Sanzo się spotkała, tak? Bo to głównie mnie w tym tomiku interesuje, to ile tego jest? 2 strony czy więcej? Z góry dzięki za odpowiedź ^^
W sensie ile stron przypada na spotkanie Sanzo i spółki? Tak ze 3/4 tomiku o tym jest... O bieżących wydarzeniach jest góra dwa krótkie rozdziały...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości