Tom 5

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Tom 5

Post autor: Kisara » pt mar 02, 2007 12:14 pm

Jednak tego kochane wydawnictwo dokonało.
Już zamówiłam 5 tom Saiyuki *^^*
Normalnie was kocham za to :*

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt mar 02, 2007 1:39 pm

Kochane Waneko, już nigdy na Was złego słowa nie powiem *^^*
Już zamówione, doprawdy przemiła niespodzianka. A już się z ciężkim sercem pogodziłam, że wyjdzie tak późno... xD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt mar 02, 2007 3:03 pm

dragon007 pisze:Kochane Waneko, już nigdy na Was złego słowa nie powiem *^^*
zapamietam:roll:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pt mar 02, 2007 3:40 pm

Sheril pisze:zapamietam:roll:
Saiyuki jest moim oczkiem w głowie i strasznie przeżywam datę wydania xD Na opóźnienia innych mang potrafię oko przymknąć, ale Saiyukiego jak przesuwają to nie wytrzymuję >_<

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt mar 02, 2007 5:22 pm

dragon007 pisze:Saiyuki jest moim oczkiem w głowie i strasznie przeżywam datę wydania xD Na opóźnienia innych mang potrafię oko przymknąć, ale Saiyukiego jak przesuwają to nie wytrzymuję >_<
Hehe, ja już żyję 7 tomem... Kappa na okładce niaaaa ... a racja, teraz mówimy o piątym tomie, jestem grzeczna ^^

Boże, dzisiaj już moje zamówienie zostało zaktualizowane... :o
Przysięgam, że też nigdy na kochane Waneko nie powiem złego słowa :o

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » sob mar 03, 2007 8:52 am

CO tam Kappa co tam Sanzo dla mnie Sayuki to Kougaiji, Lirin i ich paczka. Nigdy nie będzie ich na okładce, dyskryminacja demonów! ;)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 03, 2007 9:11 am

Iori pisze:Kougaiji, Lirin i ich paczka.
Nieeee >< xD
Iori pisze:CO tam Kappa
Niaa ;)

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » sob mar 03, 2007 9:28 am

Mam tylko nadzieję że w dalszych tomach Lirin nie stanie się nic złego, bo bym tego nie zniósł.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » czw mar 08, 2007 8:52 pm

Kisara pisze:Jednak tego kochane wydawnictwo dokonało.
Już zamówiłam 5 tom Saiyuki *^^*
Normalnie was kocham za to :*
Mua mua i cmok cmok cmok Waneko !! ^^
dragon007 pisze:Saiyuki jest moim oczkiem w głowie i strasznie przeżywam datę wydania xD Na opóźnienia innych mang potrafię oko przymknąć, ale Saiyukiego jak przesuwają to nie wytrzymuję >_<
Ze mną jest dokładnie tak samo... A w tym tomie znowu jest tak duuuużo rzeczy o Hakkaim! ( mój ulubieniec) Oby jutro paczuszka do mnie doszła bo zwariuje... _-_

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw mar 08, 2007 9:29 pm

To ja nie spoilerujac za bardzo powiem ze jednak Gojo x Hakkai to jest to i to bylo taaaakie cuuudne jak sie Gojo nad Hakkajkiem pochylił w taki specyficzny sposob *_______*

wogole tom jest za-je-******!

*__________*

/me iz prvrt ;D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt mar 09, 2007 9:41 am

To ja nie spoilerujac za bardzo powiem ze jednak Gojo x Hakkai to jest to i to bylo taaaakie cuuudne jak sie Gojo nad Hakkajkiem pochylił w taki specyficzny sposob
Hehehe xD
A moją paczkę szlag trafił z mangą... może listonosza potrąciło :P Dziś idę na pocztę to rozwikłać :P

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pt mar 09, 2007 12:26 pm

baka-oni-ri pisze:To ja nie spoilerujac za bardzo powiem ze jednak Gojo x Hakkai to jest to i to bylo taaaakie cuuudne jak sie Gojo nad Hakkajkiem pochylił w taki specyficzny sposob *_______*
Racja, racja^^

Tomik 5 jest świetny :).
Wiemy w końcu jak nasza czwórka na siebie trafiła :). Całkiem interesująca historia. :)

Gojo z krótkimi włosami wyglada całkiem nieżle, nawet mu pasują. Choć początkowa moja reakcja wyglądała tak: "Aaaaa, coś ty zrobił" :).
Początkowa fryzura Hakkai też była fajna, nawet lepsza od obecnej.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt mar 09, 2007 4:06 pm

Tereska pisze:Początkowa fryzura Hakkai też była fajna, nawet lepsza od obecnej
prawda? :D
mnie sie ta historia wogole bardzo fajna wydaje.

A wracajac do bieżącej... Zauważyliście ze

[SPOILER]

to juz drugi taki tom ktory konczy sie smiertenym zranieniem Sanzo? xDDD A co tam, i tak z tego wyjdzie ^^'

[/SPOILER]

viva saiyuki ^^

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pt mar 09, 2007 5:01 pm

baka-oni-ri pisze:i to bylo taaaakie cuuudne jak sie Gojo nad Hakkajkiem pochylił w taki specyficzny sposob
_-_ mrrrau, ma zboczona dusza aż skacze z radości... Wiem, wiem tak na prawdę to żaden yaoizm. Zabawne (*____*), że też mogłam czekać na Saiyuki aż do 15 marca... i jeszcze dłużej. Brrrrrrrrrrr......

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt mar 09, 2007 7:13 pm

aaa, i jeszcze jedno, musze sie zgodzic z Gojo - włosy rzeczywiscie szybciej rosną od kosmatych myśli :DDDDDD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt mar 09, 2007 9:00 pm

baka-oni-ri pisze:aaa, i jeszcze jedno, musze sie zgodzic z Gojo - włosy rzeczywiscie szybciej rosną od kosmatych myśli :DDDDDD
Yajks no co ty - Kappa zawsze boski... co do myśli.... mrrrr uznamy, że jestem jeszcze niepełnoletnia :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt mar 09, 2007 11:02 pm

co ty tak w kolko z ta niepelnoletnoscia? XD

boski boski, ale jak dla mnie tylko w zestawie... bo solo to nie moge sie zdecydowac ktorego z nich 4 uwielbiam najbardziej XD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob mar 10, 2007 12:33 am

baka-oni-ri pisze:boski boski, ale jak dla mnie tylko w zestawie...
Rozumiem, że w zestawie z Hakkai? :) Dobrze razem sie dogadują ( i fajnie wyglądają - co sweet^^ ;))
Co do zakonczenia 5 tomu to tez miałam małe deja vu.

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob mar 10, 2007 7:50 am

Tereska pisze: Co do zakonczenia 5 tomu to tez miałam małe deja vu.
Deja vu to przy Saiyuki niestety standard. Do niektórych wątków to można drinking game robić.^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob mar 10, 2007 8:01 am

Beryl pisze:Do niektórych wątków to można drinking game robić.^^
Może w grupie, co ?? xD Kiedyś do was wpadnę do tych Katowic ;)
Tereska pisze:Rozumiem, że w zestawie z Hakkai? :)
No pewnie :) Co do piątego tomu to muszę przyznać, że rzeczywiście scena z pochylającym Kappą była naj....mrrauuuu *^^*

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości