Saiyuki i yaoi?

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob sty 06, 2007 2:18 pm

Masz może link do tego fanfika Beryl? ^^ Z chęcią przeczytam

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob sty 06, 2007 3:24 pm

Beryl pisze:Drugie popieram, pierwsze nie. Sanzo jest za bardzo taki "swój własny", a do Goku pasuje bardziej taka jedna mała Śpiąca Królewna jednak.
jeszcze nie do konca sie orientuje w temacie ^^" po prostu chcialam sparowac kazdego, ale moze faktycznie ta pierwsza parka srednio... ale dojinow ma pelno @.@

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob sty 06, 2007 3:37 pm

jeszcze nie do konca sie orientuje w temacie ^^" po prostu chcialam sparowac kazdego, ale moze faktycznie ta pierwsza parka srednio... ale dojinow ma pelno @.@
Jak dla mnie ta pierwsza parka jak najbardziej xD Ale np. SanzoxGojo to już wydaje się trochę przesadzone, chodź z tego co zauważyłam to najczęstsze połączenie. A Hakkai to mi zupełnie nie pasuje do yaoi... taki jakiś za spokojny jest i nic pewnie by z tego nie wyszło :p

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob sty 06, 2007 3:56 pm

co ty, ma takie traumy, ze tylko na uke ;DDD

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz sty 07, 2007 1:04 am

Chwila! Moment! O czym my wogóle rozmawiamy?? Przecież nasi bohaterowie uważają się za stuprocentowych samców! :) Więc jak możecie ich łączyć ze sobą w parki?

Szczególnie Gojo. Przecież on nie przepuści żadnej lasce. I on miałby się zainteresować facetem? ;)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 07, 2007 1:14 am

od czego mamy slashe ;D on tak lubi Hakkai *_*
zreszta wszystko jest mozliwe... nawet dla 100% teoretycznego heteryka (wiem cos o tym XD)

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz sty 07, 2007 3:02 pm

dragon007 pisze:Masz może link do tego fanfika Beryl? ^^ Z chęcią przeczytam
Tu jest Zabawny.
po prostu chcialam sparowac kazdego, ale moze faktycznie ta pierwsza parka srednio... ale dojinow ma pelno
A łobleśne jak diabli. ( ostatnio koleżanka pożyczyła mi tomik, w którym było Gojo i Kin bodajże. Fuuuuj).
Przecież nasi bohaterowie uważają się za stuprocentowych samców! :)
Uśmiałam się jak norka, jak się Tenpou wściekł, że go żoneczką Kenrena nazwali. Ale i tak uważam, że coś było na rzeczy. I że im to w następnym wcieleniu zostało.
A właśnie Tenpou/Kenren to jednak mój ulubiony duet z Saiyuki. Niemalże kanoniczny.
co ty, ma takie traumy, ze tylko na uke ;DDD
Wręcz przeciwnie.^^

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz sty 07, 2007 6:26 pm

Tu jest Zabawny.
Dzięks, całkiem fajny ;]

Uśmiałam się jak norka, jak się Tenpou wściekł, że go żoneczką Kenrena nazwali
Muszę w końcu Gaidena przeczytać, bo widzę że jest ciekawie xD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 07, 2007 6:46 pm

Beryl pisze:A właśnie Tenpou/Kenren to jednak mój ulubiony duet z Saiyuki
nie znam ;P
Beryl pisze:Wręcz przeciwnie.^^
eee, no tylko patrzec jak sie zalamie i Gojo obejmie go silnym ramieniem i pocieszy *_*
jakos nie widze go w roli seme ^^'
strasznie mi sie podoba ten art na poczatku bodajze 2go tomu... oni tak fajnie tam razem wygladaja *_* w komplecie z Sanzo i Goku na stronie obok zreszta *_*

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz sty 07, 2007 10:07 pm

nie znam ;P
A właśnie, że znasz. Tylko nie z tej strony.^^ ( Hint - z jednym z nich mam avatarka. Nikogo ci nie przypomina?).
Ale w tej wersji tacy jacyś bardziej wyluzowani i radośni są.
No i uwielbiałam próby Tenpou uczenia Goku liczenia.
no tylko patrzec jak sie zalamie i Gojo obejmie go silnym ramieniem i pocieszy
Niee, to już Gojo na takie wredne i bojowe uke w stylu Takuto Izumiego wygląda. Będzie podskakiwał, dostanie po ryju, a lepsza połowa niech przyjdzie i posprząta. Na taki typ mi wygląda.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 07, 2007 10:52 pm

Beryl pisze:Nikogo ci nie przypomina?).
eee............. Hakkaia? O_o XD
Niee, to już Gojo na takie wredne i bojowe uke w stylu Takuto Izumiego wygląda. Będzie podskakiwał, dostanie po ryju, a lepsza połowa niech przyjdzie i posprząta. Na taki typ mi wygląda.
no to widzisz, kwestia spojrzenia najwyrazniej ;D

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz sty 07, 2007 11:08 pm

baka-oni-ri pisze:
Beryl pisze:Nikogo ci nie przypomina?).
eee............. Hakkaia? O_o XD
Bingo! Nie sposób tej grzywki nie rozpoznać, prawda?
Maj haniii...

Zbiedniał widać - jako bóstwo miał dwa szkiełka. Ja mam tylko nadzieję, że to się nie skończy tak jak w książce...

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 08, 2007 12:18 am

nie bede cytowac selektywnie, bo widac, ale ciiii, nie mow nic o ksiazce... jakiej ksiazce? *_*
eeeh, moze Waneko wyda reszte serii Saiyuki... kocham Minekure, kocham te slashe *_* a tak jak do Saiyuki nie mialam ciągów przez lata, to mi sie odmienilo w godzine po przeczytaniu Igo tomu xD lalala .... a tak sobie pomyslalam.... Hakkai x Sanzo (tudziez SxH) tez ujdzie X3

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pn sty 08, 2007 12:27 am

baka-oni-ri pisze:nie bede cytowac selektywnie, bo widac, ale ciiii, nie mow nic o ksiazce... jakiej ksiazce? *_*
Tej, co ją czytam. "Małpi bunt".^^ Książkowy odpowiednik pana pedagoga poleciał z nieba za gwałt/ciężkie molestowanie. ^^
a tak sobie pomyslalam.... Hakkai x Sanzo (tudziez SxH) tez ujdzie X3
Mnie nie. Ja tam monogamistka slashowa jestem i jak już mi jedna para podejdzie, to nie da rady - z kim innym juz mi się nie widzą.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn sty 08, 2007 5:25 pm

Beryl pisze:Tej, co ją czytam. "Małpi bunt".^^ Książkowy odpowiednik pana pedagoga poleciał z nieba za gwałt/ciężkie molestowanie. ^^
ale to ma jakiś zwiazek z Saiyuki ta ksiazka czy po prostu jest analogiczna? Tak czy siak juz widze ze chce ;)

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw sty 25, 2007 9:39 pm

Pierwowzór. Znaczy - ma się mniej więcej jak mity greckie do serialowego Herkulesa - gdyby Herkules raczył nosić dżinsy. Znaczy - bohaterowie nazywają sie tak samo, jadą w tym samym kierunku mniej więcej po to samo, mieli podobne przeszłe życie, wiele rzeczy jest uwspółcześnionych albo sparodiowanych, względnie urealnionych - zamiast magicznej złotej miseczki masz złota kartę kredytową, zamiast konia dżipa, Hakkai nie pracuje w polu, tylko w szkole i tak dalej w ten deseń.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » sob lut 10, 2007 12:16 pm

Ktoś nazwał Tenpo żoneczką Kenrena??? _-_ Gdzie, kiedy, jak??? Ciągle poluje na Saiyuki Gaiden ale do tej pory nie udało mi się zebrać wszystkiego. ==" Tak, KenrenxTenpo to też moja umiłowana parka ( i jak na złość doujinów o nich najmniej znalazłam) Obyśmy doczekali się Saiyuki Gaiden w Polsce. ^^

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob lut 10, 2007 12:24 pm

Obyśmy doczekali się Saiyuki Gaiden w Polsce
Obyśmy się doczekali szybko ^^ Podejrzewam, że najpierw wezmą się za Reload'a, a potem gdzieś Gaidena wcisną ==' Ale zanim pierwszą serię zakończą minie rok lub dwa :/

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » sob lut 10, 2007 8:02 pm

Sadoko pisze:Ktoś nazwał Tenpo żoneczką Kenrena??? _-_ Gdzie, kiedy, jak??? Ciągle poluje na Saiyuki Gaiden ale do tej pory nie udało mi się zebrać wszystkiego.
No, ojciec Nataku, żeby go wkurzyć i mieć motyw do aresztowania.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » ndz lut 11, 2007 12:10 pm

_-_ Pewnie mu się nie udało... xD Trzeba znowu wyruszyć na łowy w internecie... "You have pretty face..." :3 A do tego jeszcze pojedyncze tomy o każdym bohaterze nam dochodzą... Najbardziej utęsknione...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości