Saiyuki 3

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » sob lip 29, 2006 10:22 pm

A myślałam, że to JA jestem narwana... Ale widząc niektóre opisy 'podróży po Zachód' czuję się prawie leniem ;). Wszystko, co zrobiłam to odwiedzenie 3 skrajnie odległych punktów sprzedaży na terenie Gdańska...

I oczywiście nic. ^__^"

Jutro kolejny kursik go Geanta, chociaż bez większych nadziei. Dam znać jak poszło ;)

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » sob lip 29, 2006 11:13 pm

Ehhhhh to ja w KrK mam raj. W Virgo ( taka nasza zielona sowa tyle że większa ale za to ten sam właściciel ) są 3 półtora - metrowe(wys) półki wypełnione mangami. Ale to tylko antykwariat. A są jeszcze aktualne mangi na dwóch półkach w holu Virgo. I jest jeszcze Empik Megastore(2 półki o długości około 1,5 metra + centrum manggha ( wszystko o japonii i znowu 4 półki z komiksami dł. 2 metry wysokość ok.90 cm. + Matras i Zielona Sowa ( Matrasów jest z tego co pamiętam 3 a Zielona Sowa jedna albo dwie) + w kioskach też są mangi( ale tylko w niektórych) PS. Hehe jak się na to patrze to serio jak raj.

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » sob lip 29, 2006 11:17 pm

Martini_chan pisze:Jutro kolejny kursik go Geanta
W niedzielę to na pewno nie będzie...

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » ndz lip 30, 2006 12:39 pm

Mirax pisze:
Martini_chan pisze:Jutro kolejny kursik go Geanta
W niedzielę to na pewno nie będzie...
Wiem, wiem... Ale przynajmniej mam jakieś zajęcie :D

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn lip 31, 2006 10:03 am

No, dziś jadę zobaczyć do księgarni. Mam nadzieję, że będzie :?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lip 31, 2006 10:26 am

Witajcie, tu WANEKO. Musimy niestety zakomunikowac, iz z powodu awarii technicznej (zepsuta maszyna w drukarni) SAIYUKI pojawi sie dopiero we wtorek, 1 sierpnia. Jeszcze raz goraco przepraszamy, nam, tak samo jak wam zalezalo na jak najszybszym wydaniu tego tytulu. Pozdrawiamy, WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn lip 31, 2006 4:48 pm

wataken pisze:Witajcie, tu WANEKO. Musimy niestety zakomunikowac, iz z powodu awarii technicznej (zepsuta maszyna w drukarni) SAIYUKI pojawi sie dopiero we wtorek, 1 sierpnia. Jeszcze raz goraco przepraszamy, nam, tak samo jak wam zalezalo na jak najszybszym wydaniu tego tytulu. Pozdrawiamy, WANEKO
powiem szczerze pocieszyliście mnie tym ^^ *rzuca sie na wszystkich z WANEKO* dziękuję bardzo, juz jutro *-* <ma ślinotok>

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » wt sie 01, 2006 11:58 pm

Już jestem we wrocławiu :D (Nareszcie odpoczne) I już jutro wybiorę się się do komiksarni! Choć z tego co napisało Waneko 2 posty wyżej to próżny trud :( Ale nic to taki los wiernego czytelnika: Chodzić i pytać :lol:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sie 02, 2006 8:24 am

No wreszcie 3 tom - teraz pakuję się w 753 i jadę do Carrefura po nowy tomik - CU later ;)

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » śr sie 02, 2006 11:36 am

Kisara pisze:No wreszcie 3 tom - teraz pakuję się w 753 i jadę do Carrefura po nowy tomik - CU later ;)
Życzę powodzenia :D Ja nie dość, że nei dostałam, to jeszcze okropnie zmokłam w drodze powrotnej (oczywiście uparłam się iść przez pół miasta pieszo)... Moje szczęście ^___^"

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sie 02, 2006 12:22 pm

Ooooo koleżanka albo z Rudy widzę, albo jej okolic (maybe Bytom?) .... pozdro :D

Aislin
Status: Offline

Re: Saiyuki

Post autor: Aislin » śr sie 02, 2006 2:20 pm

dragon007 pisze:w tamtejszym Empiku manga wciśnięta jest miedzy jakieś czasopisma, i to jakieś 3,4 tutuły tylko.
W Gdyni w Empiku 3-4 tytuły ? O_o
Przecież tam jest cały regalik (no może nie cały. jakieś 3 półki o ile dobrze pamiętam ^^). Trzeba tylko dobrze poszukać w dziale książek bo między czasopismami tylko nowości wystawiają :P
A Waneko właśnie podało informację, że Saiyuki tom 3 wydany! YAY! Jutro muszę do centrum się wybrać :)

hitomi kanzaki
Status: Offline

Post autor: hitomi kanzaki » śr sie 02, 2006 4:19 pm

Ha, ha... Widzę,że nie jestem jedyną maniaczką Saiyuki^.^. Te miesiące czekania mnie dobiły;_;. A dziś wchodzę na główną stroną i zobaczyłam cos pięknego^.-. heh, od piątku zaczyna sie bieg po księgarni (bo u mnie tylko tam mają mangi_-_ mała bieda^.^"). mam też nadzieję, że z 4 nie będzie tylu problemów^.^. BIG kiss dla Waneko za trójkę:-**. I pozdro dla fanów^.-

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » śr sie 02, 2006 8:51 pm

Jakby ktoś pytał, to w Warszawie dziś jeszcze nie było ><

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr sie 02, 2006 9:41 pm

łłii nareszcie!! A ja nie bede mogła kupic ;___; brak funduszy - kupiłam pierwszy tomik Wisha [błahaha znalazłam go w moim mieście!! tylko 3tomy ==' ] więc tak troche później go kupie! ^^''

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 03, 2006 11:55 am

Hej właśnie dźwoniłam do Geanta w Zabrzu i Carrfoura w Bytomiu i nie dostali :? ( a jak nie ma w Matrasie w Carrfourze, to nie mam na co innego liczyć)... co jest, jest ktoś, kto już to ma???? :cry:

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » czw sie 03, 2006 4:20 pm

Kisara pisze:Ooooo koleżanka albo z Rudy widzę, albo jej okolic (maybe Bytom?) .... pozdro :D
Tak sie składa, że jestem lokowana trochę bardziej na północ: Pomorze, 3miasto i te sprawy ;)

Dziś znów zlatałam całe miasto i nie ma... Wzbogaciłam się za to o 3 ograniczniki mocy na lewym uchu, ale to już zupełnie inna historia :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sie 04, 2006 11:45 am

Zamówiłam se tom 3 Saiyuki i Jak powstaje manga 9 tom, przynajmniej nie zapłaciłam nic za przesyłkę. Wolę poczekać, gdyż bilety do hipermarketów też mnie kosztują :( A jak reszta saiyuki-maniaków, jest gdzieś ten słynny 3 tom ????

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt sie 04, 2006 12:02 pm

wczoraj byłem u mnie w empiku ale nie było. Za to zakupiłem KArasa i VHD na DVD - czysty spontan :D

isawa
Status: Offline

Post autor: isawa » pt sie 04, 2006 12:10 pm

Ja byłem dziś o 10.30 w matrasie. Niestety... Nie było. Co do empiku to brak danych <innymi słowy nie było mnie w empiku dziś. I raczej mnie nie będzie :(>

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości