Saiyuki 3

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 10, 2006 1:03 pm

Dziękuje za scany i postaram się już nie narażać żadnemu Moderatorowi :oops: :)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pt sie 25, 2006 1:06 pm

Mam już [tak od prawie tygodnia] 3tomik *^^* Fabuła robi sie coraz baardziej ciekawsza :lol: Nataku miodzio [chociasz wole tego rysowanego przez Ryu Fujisaki w Łowcy Dusz i ten mój kochany Taikun *-* ] Goku bez ograniczników wyglada ślicznie!! *^^* [gdybyście słyszeli moją kuze XD <ma sie przyzwyczajeie do Goku z DB XD> ] Ja nie mogłam jak podwładny Kanzeon Bosatsu ją przedstawiał <hahaha> "Plus...łączy w sobie obie płcie(...)" Walka Kog vs. Goku piękna! tylko, że ja naliczyłam 5ciosów a nie 6 chyba, że jakiegos przeoczyłam :roll: I ten wróżbita to chyba tak jakoś wiem kim on jest [nie oglądałam Saiyuki jako anime nawet nie mam scanów, ee... mam tylko ze Giden i to 1chap ^^''''' ] Teraz czekam z niecierpliwością na tom4 :P :lol:

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » pt sie 25, 2006 4:27 pm

Mój tomik od całkowitego rozpadu (to nie żart!) uchronił chyba tylko fakt, że przez tydzień miałam w mieszkaniu remont :lol:
Saiyuki jest po prostu jak bagno - wciąga ;)

Przy okazji 3-ciego tomu chciałabym wspomnieć o realizacji ostatniej walki Sanzo vs. Rikudo w anime (które swoją drogą uważam za średnio udane... Aczkolwiek strawne) - otóż część końcowa sekwencji (być może nawet całość, nie jestem w stanie sprawdzić) jest czarno-biała... Wszystko 'odzyskuje' kolory dopiero w momencie ponownego połączenia się całej czwórki... Nie wiem, jak innym mającym styczność z anime, ale mnie bardzo się to podobało - w prosty sposób podkreślono charakter całego zajścia: konfrontacja z bolesną przeszłością.

Wracając do mangi... Najbardziej rozwalająca była wg mnie 'transfuzja z użyciem pełnokrwistego samca' (biedny Gojyo ;) ) i poskramianie Lirin X).

Mam tylko nadzieję, że 4-ty tom wyjdzie jak najszybciej... Bo później czeka 5-ty i... =^____^=... Ale o tym sza ;)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » sob sie 26, 2006 5:15 pm

Ogólnie mi sie wiele zabawnych sytuacji podobało w tym tomie A mój pierwszy tomik jest taki zniszczony - gupia taki kupiłam, nie \nawidz kiosków ==''''' ale da sie przezyc :wink:

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » pt wrz 01, 2006 9:51 am

Jak to mówią mądre mole książkowe ninja wyszkolone w sekretnej świątyni koło Kilimandżaro, nie ocenia się książki po stanie jakościowej okładki... Chociaż, jak mi się już uda zdobyć w miare sprawny tomik, pilnuje, by grzbietu mi nie pogiąć... (ech, tylko czekać na moment, w którym za parę lat będziemy sklejać taśmą klejącą te nasze tomiszcza x) )

Powiem tylko tyle - mam już 3 tom i jestem za-chwy-co-na ^^ ("Haha... Czy wszyscy bogowie są tacy?...") Tomik jeszcze ciekawszy i zabawniejszy od poprzedniego... Chyba z tej radości pójdę zaśpiewać cytrynowo-bakłażanową balladę pod moją wiązanką czosnku ^_^

Pozdrowienia i niech kisiel musztardowy będzie z Wami ^^

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » pn wrz 04, 2006 1:33 pm

Nie kracz Kazik - Chan, bo nie mam zamiaru sklejać Sayuki wieśniacką szarą taśmą klejącą. A poza tym mój kumpel na mangi już sporo wydał i długo zbiera i jak na razie żadna manga mu się nie zniszczyła. Inna sprawa że to jego oczko w głowie :D

PS. Te dwa pierwsze teksty w twoim opisie to zdaje się CDAction :)







http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=63289 (dajcie się capnąć pliz :lol: )

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lis 19, 2006 12:43 pm

Eh, kolejny tom dopiero w grudniu. Strasznie długa przerwa jest między tomikami. Trudno.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lis 19, 2006 12:48 pm

Kheldor pisze:bo nie mam zamiaru sklejać Sayuki wieśniacką szarą taśmą klejącą
Popieram!
Tereska pisze:Eh, kolejny tom dopiero w grudniu. Strasznie długa przerwa jest między tomikami. Trudno.
Żeby ino wyszedł w tym roku...

Arashino Shiro
Status: Offline

Post autor: Arashino Shiro » sob gru 02, 2006 5:21 pm

Zawiodłam się na trzecim tomie...oczekiwałam czegoś lepszego.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz gru 03, 2006 8:27 am

Arashino Shiro pisze:Zawiodłam się na trzecim tomie...oczekiwałam czegoś lepszego.
Ponieważ ten temat tyczy się tomu 3, powiedź mi co ci się nie podobało :)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » pn gru 04, 2006 2:44 pm

Może Arashino nie spodobało się to, że najpierw dwie grupy ze sobą walczyły, a jak pojawił się wspólny przeciwnik to naraz pełne pojednanie, a po wszystkim ckliwe pożegnanie: "To narka, uważajcie na siebie, kochamy was, papatki itp" ;) Moja siostra z tego lała :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn gru 04, 2006 7:49 pm

Tereska pisze:"To narka, uważajcie na siebie, kochamy was, papatki itp" ;) Moja siostra z tego lała :)
Ale to słodkie takie było - bardzo mi się to podobało :)

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn gru 04, 2006 8:04 pm

3 tomik nie był wcale taki zły ;] Najlepsza była walka Goku z tym gościem od pieczęci, a potem trochę nudnawo sie zrobiło. Takie spotkanie towarzyskie na koniec ^^

Ktos wie kiedy 4 tomik wychodzi dokładnie?????? Juz nie mogę wytrzymać T_T Kasa leży i leży, a tu nic...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn gru 11, 2006 5:02 pm

dragon007 pisze:Ktos wie kiedy 4 tomik wychodzi dokładnie?????? Juz nie mogę wytrzymać T_T
już wiadomo kiedy ;) ładny av :P

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn gru 11, 2006 6:08 pm

15 grudzień! To już w tym tygodniu :D
Tylko czy jest szansa, że w sobotę będzie w księgarni? Bo w tygodniu czasu brakuje na wycieczki do miasta :/ I przy okazji YnM 2 nabędę :]

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob maja 26, 2007 4:19 pm

Saiyuki 3 zostało mangą roku luty 2006 - styczeń 2007 : http://komiks.polter.pl/Manga-Roku-s56
Hurra. Wreszcie manga na którą głosowałam wygrała :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob maja 26, 2007 4:47 pm

Tereska pisze:Hurra. Wreszcie manga na którą głosowałam wygrała
Ja też ;] To dobra wiadomość dla Wydawnictwa Waneko i fanów Saiyuki 8-)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » śr maja 30, 2007 11:54 am

Kisara - Ty pewnie cieszysz się podwójnie, bo wygrał tomik z Kappą na okładce :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr maja 30, 2007 1:10 pm

on jest moj 8-)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr maja 30, 2007 1:24 pm

Sheril pisze:on jest moj
To go bierz, ja jestem na etapie Mello 8-)

[ Dodano: Czw 31 Maj, 2007 ]
http://img105.imageshack.us/img105/8472/54dh5.jpg ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość