Saiyuki 3

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt sie 08, 2006 10:12 am

No proszę jednak jest i osoba z wynikiem Gojo, większość ma Hakkai'a(włącznie ze mną). Ja już przeczytałam 3 tom, był absolutnie boski zwłaszcza zaskoczenie Gojo po pewnej akcji pewnej boginii :lol: . No i jeszcze scenki Sanzo z Goku i siostrą Kougaiji, absolutna słodycz :D ...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 08, 2006 10:41 am

Też już przeczytałam ten tom, Waneko jest obłędne, w piątek zamówiłam, w sobote dostałam zrealizowanie a dziś rano już go dostałam aa kocham was *-* Poza tym Gojo, bo chyba taki zbok ze mnie... ale ja jestem laską _-_' bywają i takie zboczenia wśród ludzi 8) 8)

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » wt sie 08, 2006 12:59 pm

Hehe no bywają bywają. Ale teksty Sanzo do siostry Kogaji były obłędne :lol:

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » wt sie 08, 2006 1:21 pm

Najlepszy tekst to "Głupi łysol" do Sanzo :lol:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 08, 2006 4:11 pm

A właśnie czemu łysol..... hmmm podrążmy ten temat... no sorry, ale łysym można być nie tylko na głowie, może chodziło o to, że ma........... (blush) wygolone nogi XD sama w to nie wierze ;P i wreszcie znalazłam idealny avatar saiyuki ;P pozdrowienia dla każdego, komu wyszedł hakkai ;P

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » wt sie 08, 2006 6:52 pm

Kisara pisze:A właśnie czemu łysol.....
Bo niemal wszyscy mnisi golą głowy (popatrz chociażby na wspomnienia Sanzo z 2. tomu). Z tego co pamiętam, istnieje nawet krótki strip autorstwa Minekury, w którym to Gojyo po zobaczeniu zdjęcia Sanzo z dzieciństwa komentuje: 'Czyli już wtedy nosiłeś perukę?'... Także niestety, nie ma w tym żadnych podtekstów :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt sie 08, 2006 7:14 pm

Kisara pisze: i wreszcie znalazłam idealny avatar saiyuki ;P pozdrowienia dla każdego, komu wyszedł hakkai ;P
Hehe ta postac jest z Wild Adapter :wink:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 08, 2006 8:57 pm

Kira żartujesz.... zabije Kali-chan, następnym razem, jak mi avatary będzie ściągać, będe ją pytać o tytuły .... co za wstyd :( :(

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt sie 08, 2006 11:04 pm

Oj tam się przejmować będziesz ludzie nie są nieomylni :wink: .
To, że mnisi golą głowy to wiedziałam, ale nie sądziłam, że Sanzo nosi perukę :P no i skąd ta mała o tym wie o to jest pytanie :lol: . Mi się podobał tekst Gojo do Sanzo i Hakkai'a, że są jak stare małżeństwo :twisted: (zgadzam się^^)...

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » śr sie 09, 2006 9:21 am

Jakby ktoś był zainteresowany to w szczecinie w empiku w galaxy leży tego od ch**a, aż 10 min wybierałem by kopia była czyściutka i niepogięta.
Jeszcze nie czytane.

Kheldor
Status: Offline

Post autor: Kheldor » śr sie 09, 2006 1:02 pm

Za to jak wbiłem do Empiku w Krakowie żeby kupić to była ostatnia. Zresztą miałem całkiem fajną przygodę bo po tę ostatnią sięgał właśnie jakiś koleś, ale na moje szczęście któs do niego zadzwonił i koleś wyszedł z Empiku :lol: A ja szybciutko zwinąłem tomik i pobiegłem do kasy :D Potem jeszcze poczekałem chwile aż koleś wróci. Gdybyście widzieli jego minę :evil: Za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card :D

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sie 09, 2006 2:01 pm

Ja miałam trochę inaczej... jak kupowałam pierwszy tom DNAngel (też był ostatni) chciała go również kupić no chyba ode mnie młodcza o 3 lata laska ... no i tak na mnie spojrzała, że zmiękłam i jej go odstąpiłam XD

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » śr sie 09, 2006 5:00 pm

Kisara pisze: pozdrowienia dla każdego, komu wyszedł hakkai ;P
Dzięki Gojo :D Pozdrowionka
Kisara pisze:Ja miałam trochę inaczej... jak kupowałam pierwszy tom DNAngel (też był ostatni) chciała go również kupić no chyba ode mnie młodcza o 3 lata laska ... no i tak na mnie spojrzała, że zmiękłam i jej go odstąpiłam XD
:o No no rycerskość w narodzie nie ginie :lol: Szacun :!: :lol:

Saiyuki mam już od zeszłego tygodnia od środy. Wrocławska Komiksarnia rulez :) Najlepsza wg mnie scenka to moment, gdy Hakkai i Yaone wymieniali ukłony i przepraszali się na wzajem!!! Spore wrażenie wywarła też na mnie scena, w której zabija Shueija (mam nadzieje że nie przekręciłem imienia. Nie mam tomiku pod ręką) i okoliczności z tym związane.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » śr sie 09, 2006 5:31 pm

Wydaje mi się, że Hakkai i Yaone się zejdą, no nie? (wiem, że nie, ale byłoby ciekawie :) )

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr sie 09, 2006 6:45 pm

nimfin zaznaczaj spoilery jak mozesz :wink:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sie 09, 2006 7:42 pm

Ciekawe, czy se Gojo kogoś znajdzie... 8) 8) (wiecie, mangę znam ino z wydania Waneko, scanów w internecie z tej kategorii nie szukałam) - wie ktoś coś na ten temat :twisted:

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » czw sie 10, 2006 9:40 am

Kisara pisze:Ciekawe, czy se Gojo kogoś znajdzie... 8) 8) (wiecie, mangę znam ino z wydania Waneko, scanów w internecie z tej kategorii nie szukałam) - wie ktoś coś na ten temat :twisted:
Z tego co patrzyłam, aż do serii obecnie wydawanej w Japonii (mrrrr :3) cała nasza czwórka wciąż jest zbieraniną popieprzonych singli... Ale to chyba dobrze, nee? ;)
dragon007 pisze:Wydaje mi się, że Hakkai i Yaone się zejdą, no nie? (wiem, że nie, ale byłoby ciekawie Smile )
Nie to, żebym broniła fandomu yaoi, ale wydaje mi się, że Yaone bardziej leci na Koggy'ego. No wiesz, 'będę ci służyć na wieki' i takie teksty. Poza tym podczas walki z shikigami osłoniła go własnym ciałem... To chyba o czymś świadczy...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sie 10, 2006 11:17 am

Martini_chan, a wiesz gdzie może są jakieś fajne scany saiyuki - bo to, że przez emule idzie ściągnąć, to wiem ;) Z chęcią dowiedziałabym się, gdzie można je znajeść - mogę liczyć na odrobinkę pomocy z twojej strony :shock: (ładne oczy ;))

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw sie 10, 2006 12:04 pm

Kisara, tu masz fajne skany. Całkiem ich sporo i pochodzą z różnych serii :wink:

http://www.saiyuki.it/menu.html

Ponadto jest tu spis odcinków anime, screeny i grafiki 8)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw sie 10, 2006 12:54 pm

Proponuje, zeby skany, jezeli juz musicie to wysyłajcie sobie na priva :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości