Saiyuki już w piątek w tym tygodniu

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt gru 23, 2005 10:30 pm

Miałam dopiero przeczytać po wigili ten tomik, ale nie mogłam wytrzymac, więc przeszukałam szafy rodziców i przeczytałam narazie 76 stron :D. Reszte przeczytam jutro^^i powiem, ze kreska mi się podoba hmm tylko czasami z profilu dziwnie wyglądają postacie^^. A co do histori to wydaje się interesująca :)

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » pn gru 26, 2005 6:59 pm

w nastepnym tomie powinni Sanzo zmasakrowac zoladek (po raz pierwszy)...
to nie jest na bank ale z moich obliczen wynikaloby ze powinien byc juz ten moment... a jesli tak to powinno byc uroczo! oij uroczo uroczo! ^-^

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn gru 26, 2005 10:27 pm

zmasakrować żołądek?O____o straszne xddd to ma byc urocze? nie wyobrażam sobie tego xddd

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt gru 27, 2005 11:38 am

Eti-chan pisze:w nastepnym tomie powinni Sanzo zmasakrowac zoladek (po raz pierwszy)...
to nie jest na bank ale z moich obliczen wynikaloby ze powinien byc juz ten moment... a jesli tak to powinno byc uroczo! oij uroczo uroczo! ^-^
To jakaś metafora tak? ................................................ >_>
Ja miałam kupić wcześniej ale niestety pare spraw miałam na głowie na szczęście znajomy kiosk nie daleko mnie ma już tę mangę więc kupię ją jutro. Na razie szyje bluzke na sylwka:D i musze przyznać że po latach przerwy nie jest ze mną tak źle...0_o

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 27, 2005 3:46 pm

Eti-chan pisze:w nastepnym tomie powinni Sanzo zmasakrowac zoladek (po raz pierwszy)...
to nie jest na bank ale z moich obliczen wynikaloby ze powinien byc juz ten moment... a jesli tak to powinno byc uroczo! oij uroczo uroczo! ^-^
liczysz według anime Oo? bo jesli tak to sie przeliczysz :wink: bo ja w skanlacjach tego nie mam Oo

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » wt gru 27, 2005 3:49 pm

Lina pisze:zmasakrować żołądek?O____o straszne xddd to ma byc urocze? nie wyobrażam sobie tego xddd
oij chyba zle to ujelam, mialam na mysli ze dostanie mu sie dosyc solidnie (wlasnie gdzies w okolice zoladka) i bede 'umierajacy' na co Goku sciagnie swoj limiter i pojdzie dokopac zlym demono ktore mialy czelnosc skrzywdzic jego Sanzo...
kurcze ale czy ja przypadkiem nie napisalam juz za duzo?
hmmm
w kazdym badz razie urocze sceny to te w ktorych Sanzo zaklada Goku limiter *sweet*

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » wt gru 27, 2005 3:55 pm

Kira the Demon pisze:
Eti-chan pisze:w nastepnym tomie powinni Sanzo zmasakrowac zoladek (po raz pierwszy)...
to nie jest na bank ale z moich obliczen wynikaloby ze powinien byc juz ten moment... a jesli tak to powinno byc uroczo! oij uroczo uroczo! ^-^
liczysz według anime Oo? bo jesli tak to sie przeliczysz :wink: bo ja w skanlacjach tego nie mam Oo
STRASZNEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
to ja protestuje! *PROTEST*
a to takie urocze jest!!!!! *chlip*
oijq takie takie urocze.... I NIE MA?!
tosz to katastrofa jest!
*PROTEST PROTEST I JESZCZE RAZ PROTEST!*

- - -
EDIT:

sprawdzilam ta informacje ze niby nie ma tego w mandze - JEST!

tu scanlation:

ADMIN EDIT: Co innego pojedyńcze kadry lub obrazki z mang - na to przymykam oko - ale umieszczanie tutaj linków do sanklacji to przegięcie - linki usuwam.

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » wt gru 27, 2005 10:40 pm

W ogóle Eti to tak pomału pod spoilery zaczyna podchodzić - więc prosze o małe opanowanie i ostrzeganie by nie psuć ludziskom zabawy.

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » wt gru 27, 2005 11:03 pm

dark_grzyb pisze:W ogóle Eti to tak pomału pod spoilery zaczyna podchodzić - więc prosze o małe opanowanie i ostrzeganie by nie psuć ludziskom zabawy.
przepraszam :(
obiecuje ze juz wiecej nie bede :oops: , zamilkne na amen.
JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM!

Goshkee
Status: Offline

Post autor: Goshkee » śr gru 28, 2005 11:21 am

Miałem opory przed zakupem, ale w sumie teraz nie żałuję. Ładnie wydana, oprócz tych stron rozdziałowych, które wyglądaję dość lipnie. Wciągnęło mnie na dobre, ładna krecha, więc czekam na kolejny tomik.

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw gru 29, 2005 11:16 am

Świetna manga, nie rozczarowałam się wogóle i faceci tak ładnie narysowani (do babek można by się przyczepić ....wyglądają jak faceci z piersiami i to strasznie krzywo przyrosłymi;) )

SPOILER: Świetne jest to jak trójka bochaterów odejmuje punkty demonowi za wredny uśmieszek pewność siebie i żółte zęby a potem wpada Sanzo i odejmuje kolejne dodając Game Over. Świetne!

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt gru 30, 2005 12:04 pm

Galadhriel pisze:Świetna manga, nie rozczarowałam się wogóle i faceci tak ładnie narysowani (do babek można by się przyczepić ....wyglądają jak faceci z piersiami i to strasznie krzywo przyrosłymi;) )

SPOILER: Świetne jest to jak trójka bochaterów odejmuje punkty demonowi za wredny uśmieszek pewność siebie i żółte zęby a potem wpada Sanzo i odejmuje kolejne dodając Game Over. Świetne!
Nyu babki gorzej wyglądają od facetów:/. Szkoda, że rozdziały sa napisane po angielsku i są takie ciemne te strony:/

Galadhriel- racja to było bardzo fajne :D i doibrze zrobione^^

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob gru 31, 2005 3:56 pm

Kupić, nie kupić - oto jest pytanie
Gdy nie ma kasy - raczej nie dane
Czy warto wyrzekać się przyjemności
Czy Saiyuki to chwila radości??
Jak będzie za co to raczej kupię
Jesli nie to szczerze mam w dupie :P

yanek_old
Status: Offline

Post autor: yanek_old » pn sty 02, 2006 1:01 am

urocze :D

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » pt sty 27, 2006 2:47 pm

przeczytałam - powiem szczerze, ze fajne xD na poprawę humoru wręcz super...
ej, nie uwazacie, że obrazek mangaki jest fajny? xP [ach te ponętne kształty]

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob sty 28, 2006 7:59 pm

LiQ- fajny :wink: i zabawny xd

KH
Status: Offline

nio... nie rozczarowałam się ^^

Post autor: KH » wt lut 14, 2006 8:16 pm

Fajne ^_^ chociaż na początku nastawiałam się na inne wersji. Oglądałam "Journey to the west" w orginalnej wersji, świetne film i polecam jeśli ktoś ma do niej dostęp ^_^ A wracając do mangi, tio jest świetnie ^_^ jakoś inne od orginału^_^ szkoda tylko, że mój kochany Son Goku zmienił się nie do poznania, a tak go lubiłam -_-'

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » śr lut 15, 2006 9:45 am

kolejna manga w tym tygodniu .... ja zbankrutuję ... *sniff* a jeszcze się uparłam że muszę sobie kupić anime... skond ja na to wszystko mam brać fundusze (straszny jest żywot maniaka)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lut 15, 2006 5:21 pm

Ja też zbankrutuje xdd. Przynajmniej nie jestem sama :wink: hehe
Ale już się nie mogę doczekać nowego tomiku *_____*, oby był taki śliczny i fajny jak pierwszy :D

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw lut 16, 2006 3:50 pm

Jestem kolejną osoba która zbankrutuje z powodu mangi:) hehe załózmy klub "bankrutów maniaków" XD.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości